Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Oltion Rrumbullaku, 3 May 2006.

 1. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  e kujt i plasi menderja??? /pf/images/graemlins/tipsy.gif
  ne merremi me inisin vetem kur osht puna per sex /pf/images/graemlins/lol.gif
  ka sex??/ /pf/images/graemlins/idea.gif jo ?/ /pf/images/graemlins/shrug.gif pse lodhesh kot e shkru atehere /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  osht forcu shume policia qe me ardhjen e Sales n'pushtet /pf/images/graemlins/cooli.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  nuk korruptohen pulicat kollaj /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 3. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  nuk osht se nuk korruptohen ene ti /pf/images/graemlins/smash.gif po nuk para kuptojne mire gjuhen /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  s'ka gjo per kuptim gjuhe aty -kallepi eshte enough dhe pa koment /pf/images/graemlins/devil.gif

  lene tashi se Sala asht tu ba nji pun t'lavdrueme /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 5. 222222

  222222 Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  na cate trapin me kete inisin sikur e ka prej floriri si te gjitha e ka.
   
 6. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  po ti spaske pas pun tjeter /pf/images/graemlins/smash.gif sa paske hy ene vje ke tema e inisit /pf/images/graemlins/shrug.gif pale tu paska ca ene trapi /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 7. Nili

  Nili Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  /quote _MAXIMUS_
  po pse cfar do thoshte ajo??
  tradhetohet i dashuri?????

  Nje i dashur si ai qe akuzohet per shume gjera te bukura,? ofcourse YES!!! por
  Oh well, zgjedhja per nje te dashur te tille qe e saje, por meqe inisi hiqet si femer e ndershme, vip (i fomshem) dhe e pafajshem me vje mire qe e tregoje veten se sa bukur dhe mire merret droga. vetem kjo me interesoje, sme intereson se ca ben ne jeten private, ben filma apo show, pune per te.

  btw keto vipat e famshem shqiptar, si shume jane te perlyer me persona qe kane probleme me jeten normale.

  PS. inis me nje njeri si ty cudia zgjat 3 shekuj!!! dhe do te mbahesh mend, dhe perfolesh derisa zoti ti japi fund ketije planeti te shpifur qe krijoi!!

  H.
   
 8. Nili

  Nili Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  me pelqen te flas per inisin, sepse e kam idhull.
  sorry [spam] alert ketu!
   
 9. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  [​IMG]

  Inisi dhe Ariani

  i pifshit ate ( /pf/images/graemlins/winkwink.gif ) nejse, kush i ka inot... dynjoja jeto e ju blla blla e blla ty i majt kanilin.
   
 10. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  /quote _MAXIMUS_
  po pse cfar do thoshte ajo??
  tradhetohet i dashuri?????

  Nje i dashur si ai qe akuzohet per shume gjera te bukura,? ofcourse YES!!! por
  Oh well, zgjedhja per nje te dashur te tille qe e saje, por meqe inisi hiqet si femer e ndershme, vip (i fomshem) dhe e pafajshem me vje mire qe e tregoje veten se sa bukur dhe mire merret droga. vetem kjo me interesoje, sme intereson se ca ben ne jeten private, ben filma apo show, pune per te.

  btw keto vipat e famshem shqiptar, si shume jane te perlyer me persona qe kane probleme me jeten normale.

  PS. inis me nje njeri si ty cudia zgjat 3 shekuj!!! dhe do te mbahesh mend, dhe perfolesh derisa zoti ti japi fund ketije planeti te shpifur qe krijoi!!

  H.

  [/ QUOTE ]  hahaaaaaa /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ti me ke shkri muve...
  ku jeto ti robo ?? ne mars?? apo ne hene?? /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 11. Nili

  Nili Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  o _MAXIMUS_! une jetoj kudo, ne kater cepat e telajes!
  me vjen mire qe te solla pak ne humor, se vura re qe nuk ishe shume ne forme pak me siper, te kishte ngrire buzqeshja fare.

  s0o..
  cheers.
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  Nuk e dijsha qe qerosat e kan te vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: rrofsh inis!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Nuk e dijsha qe qerosat e kan te vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  pkoi, tes cheveux ne sont pas encore tombé c'est pour ca ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

  tu ma tendu la pérche coco /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 14. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  Tani qe e mesova i kref floket me kujdes /pf/images/graemlins/laugh.gif sdu te me bjeri asnje qime /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: rrofsh inis!

  edhe ato qe bien, i mbledh edhe i ngjit prap /pf/images/graemlins/laugh.gif

  po qe bien, bien, kjo nuk ndryshon rezultatin fizik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. malaika

  malaika Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Nuk kisha nerva te lexoja 22 faqe mbi inisin ,por rastesisht e pashe ate video,dhe .......ka degjeneruar fare njerezia!! Ok,jane momente intime mes " nje femre e nje mashkulli" ( si citoj dot si te dashur se dashuri aty nuk nenkuptohej ) e se cfare bejne seksualisht apo "llapisht" ato,eshte pune e tyre,sepse cdokush nga ne ka nje jete te tijen private,intime ...Por kokaines nuk i them OK !! Kurre !! Cdokush duhet te respektoje veten e vet dhe ato qe e duan e i do!
  -------------------------------------------------
  Tani hidhemi ne nje plan krejt tjeter...Nuk i ka rene ndokujt ne sy se ai rrota ka nje " zog " shume te vockel?? lol.Ca idioti,shkon edhe felliq veten e vet me ate filmim,lol! E ka aq te vockel sa nuk arrin ta mbaje dot me dore,lol.
  -----------------------------------------------------
  Ah mor Zot,ku ka arritur llumi !!
   
 17. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  Ndryshon ndryshon /pf/images/graemlins/laugh.gif, se kur i ngjit "rezultati" shoqerohet" me kilikosje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: rrofsh inis!

  boll pive, se per sot qeke kajdis /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. NJERIU

  NJERIU Primus registratum

  Re: Versioni Origjinal

  hahahah uraaa inis
   
 20. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: rrofsh inis!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  o _MAXIMUS_! une jetoj kudo, ne kater cepat e telajes!
  me vjen mire qe te solla pak ne humor, se vura re qe nuk ishe shume ne forme pak me siper, te kishte ngrire buzqeshja fare.

  s0o..
  cheers.

  [/ QUOTE ]

  shi shi ne te kater anet?? domethon sje me asnji vend ti lale /pf/images/graemlins/shrug.gif
  mu me ishte ngrir buseqeshja??? pse kshu? nga e nxorre ti kte??? apo ashtu mendon?? /pf/images/graemlins/shrug.gif
  mu as me ngrin as me shkrin buzeqeshja ore nil , visitor i ri i albforumit, apo i vjeter me emer tjeter, /pf/images/graemlins/thumbsup.gif mu sma ha palla fare me i llaf qe ta marresh vesh ti /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe