Instrumenti me i Pelqyer

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Pladomen, 10 Nov 2002.

  1. Kordelja

    Kordelja Valoris scriptorum

    Re: Instrumenti me i Pelqyer

    Flauti dhe harpa /pf/images/graemlins/smile.gif
     

Shpërndajeni këtë faqe