Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  flm shume per pergjigjet :)
   
  The decatur likes this.
 2. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  19- mire bere qe i the te gjitha se i kisha harruar disa dhe i rikujtova tani :)
  20- ohaio lexohet?
  21- googelove Sonia???Po,ne trurin tim
  30- fare?!Pse crendesi ka?
  36- mendimi yt dhe personalisht e respektoj, por per te gjithe ata/ato qe pyetje e pergjigje te tilla i kane pare te 'le iene' nuk do keqkuptonin asgje. Gjithsesi ishte e drejta jote te shmangie cilen pyetje qe ti deshiroje.Une nuk keqkuptova thjesht mendova se shumica e pyetjeve ishin painteres per publikun ashtu sic mua nuk m interesojne nese do t'i lexoja.Kaq e thjeshte!Po sigursht qe eshte e drejta ime!
  37- cfare do te thuash??Nuk e di ma thuaj ti?
  38- nese nenkupton 'te lajkatosh' varet, por nese do te kishte dicka te bente me servilizmin... jo aspak nuk do me pelqente.Furcat!As lajkat as servilizmat!FURCAT
  7- me kete vetem Natalie Dormer i ngjan!Po une kisha nxjerre foto tjeter!Se ke par?
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Do ju pelqeje valle???? :) (s'esht pytje kjo ee ) ;)

  1) vendi i lindjes? Shkoder
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht) Gishtat e kembes :p
  3) ke bere saune? Jo
  4) depilohesh? Prap ti me punt e mijaa :p
  5) lexon kur je ne banje? Jo
  6) hera e fundit qe ke marre inat? Sot :p (ndodh cdo dite :p )
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)? Tashi se di a ka shans te me ngjaje ndonjera mua :p
  8) bluze apo kemishe? Bluze
  9) simpati apo bukuri? Simpati
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem)
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)? Breke se ato tjerat si kuptoj hic
  11) personi i pare me te cilin flet ne mengjes? Babi / mami , kush te zgjohet i pari :D
  12) dashuria eshte...E zeza e vet :p
  13) jeta eshte... se di
  14) me e bukura e botes? Luleeeet :p
  15) personi qe te ka bere me te lumtur? Ka shume :)
  16) cfare superfuqie do te doje? Ta ktheja kohen pas
  17) fatsjellesi yt? :( skam hic
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu. -- A je e merzitur sot? -Poo
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"?gatova
  20) pershendet ne kinezce! bla bla blaaaa
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar) Nga Amerikano Vespuci Po se di kur vallai
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende? Dica te vogel
  23) ku te pelqen te puthesh? Hic :p
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten) Mlen rahat mo Jo'
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht? Jo
  26) je dehur ndonjehere? Jo
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes? Azgje :(
  28) lule e preferuar? Zambaku
  29) ngjyra e syve? Kafee
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende? 0
  31) po parate? 50
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer? Smerrem me kto pun :p
  33) kush do ta fitoje evropianin? Nee :p
  34) ke rrahur ndonjehere dike? Po :D
  35) shkon ne kishe/xhami? Po ;) (xhami)
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje? Ikjo :p
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet? Jo mo ca flet :p
  38) me bej nje pyetje! A te morri malli per mu?? (mu prish pc per nja 3 dit :p )
  39) bej nje pershendetje! Hellloo :D
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  je gjigande Megg!!
  10- si nuk ditke per perparjet?? Ne shqip thuhet 'perparje' por shumica e njohin me fjalen e huaj 'perizoma' dhe jane pak a shume si tangat. Po keto jane, vish vetem rripa te holle :D Kane filluar t'i veshin shumica dhe eshte krejt e zakonshme t'i pyetesh femrat a i preferojne a jo :)
  18- Cne e merzitur ti? Kush ta prishi qejfin ty qe u prisht nga mend ishalla :)
  24- Mundesia per te bere dashuri ne vende te famshme(me njeriun qe seciles/secilit ia do zemra) eshte jo dhe shume e madhe. Une e bera pyetje t'iu jepja mundesine te shpalosnin fantazine duke menduar se do t'ju pelqente. Qenkam gabuar :( :) (Mund te ishte, Kulla Eifel, Koloseum, Statuja e Lirise etj)
  30- habi... :)
  33- Ne te forumit :p
  36- prandaj e bera :p
  37- e prisja :p
  38- Poooooo. Me mori shume!!!
  flm per pergjigjet Megg. Ke edhe dy te tjera mbase intervista. Ma bej qejfin dhe pergjigju edhe aty. Je e milllllll :)
   
  Megg likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  1) cfare ben nese nje mace e zeze te kalon para rruges? Mkap frika (e kam si pun fiksimit)
  2) ligji eshte i njejte per te gjithe? Jo
  2) blen te rrobat e perdorura? Ka raste ;)
  3) nje pjate qe ta shpif? Orizi
  4) te pelqen supa? Mpelqen :D
  5) dhuna sherben per te zgjidhur problemet? Pse jo :p
  6) me mire i/e shendoshe apo i/e dobet? Mesatar :p
  7) do te dashuroheshe me nje person qe nuk te pelqen fizikisht? Psss ska noj gja tkeqe po jo mo jo...:/
  8) pushimet ku dhe me ke? Ne Velipoje mE Familjen,,, po do te doja nee Egjipt, me familjen prap :D
  9) meshkujt dhe femrat sa ndryshe jane? 50-50
  10) shkollat publike apo private? Private (knaqesh aty) :p
  11) cfare duhet te kesh ne jete? Lumturi , Ngrohtesi ne familje , adhurim nga te tjeret :D
  12) cfare nuk do te beje as per 10 milion euro? te largohesha nga forumi :p
  13) disa keshilla te prinderve? Spo i shkruj se mbushet faqja,,ska ma vend per pytjet tjera..:p
  14) Me i bukuri ne bote? Intervistuesi :D
  15) nje poezi.- Sjam tip romantik :( --- Ja se do shoh telenovela kete vere dhe ju them ca gjera qe ju len pa tru..:p
  16) si e mendon veten kur te plakesh? Plak :p
  17) do te martoheshe me nje qe nuk ka fene tende? Po ;)
  18) arrin ta prekesh hunden me gjuhe? E provova po nuk nxorra gje n'drit :)
  19) te kane bere ndonjehere propozime te pahijshme? Poo
  20) cfare pelqejne meshkujt/femrat te ty? Buzqeshjen , floket :)
  21) ciles gje nuk di t'i rezistosh? Nje pjate makarona , me domate & karkaleca...Hmm Yummyyy :p
  22) cfare te jep kenaqesi? Te mos kem stres :) (normale)
  23) ne c'gje je i/e pathyeshem/e? Ne karakter besoj
  24) je rebel/e apo respekton rregullat? Te dyja bashk
  25) shkon(ke shkuar) mire ne shkolle? Me hope :p
  26) i bie ndonje vegle muzikore? I bie , po te degjosh si i bie,,mbyll veshet :p
  27) c'mendon per mua? Je i milllll Cummmm
  28) c'po beje pak me pare? Po u pergjigjja pyetjeve me lart :p
  29) ke do hidhje poshte nga kalaja e Krujes, Sali Berishen apo Edi Ramen? Te dy bashke ;)
  30) i tregon pikat e zeza te miqve? Joo
  31) je rregjistruar ne grupin e Justin Bieber? HAhahahahahah Ashtu t'dukem un Jo'?? :p
  32) nje nickname qe te pelqen(vec atij qe ke ketu)? Pegi :D
  33) ke zbokth? Perdori shampo kunder saj,,dmth Jo
  34) gjeja e fundit qe ke blere? Kepuce :)
  35) pyetjeve te 'pista'(brenda normales se diteve te sotme)do preferoje t'i beja e mos- Te mos i beje se kshu dukesh i paster :p
  t'i pergjigjeshe, mos t'i beja, t'i beja e te pergjigjeshe? Po hajt meqe i ke bere :p
  36) hera e fundit qe ke qeshur? Sot
  37) hera e fundit qe ke qare? Dje
  38) cfare thua kur pergjigjesh ne tel? Alo
  39) gjeja e pare qe te vjen ne mendje? Te ha ndonje gje se cofa' :p
  40) mundesh t'i shikosh ngultas ne sy per kohet te gjate personat? Po , dhe e urrej kur e shkepusin kontaktin eye-eye :D
  41) i di emrat e shtate xhuxhave(thuaji)? Vetem borbardhes ja di emrin..:p
  42) kujtimi me i bukur? Hmmmm festa abetares...(e mbaj mend qe me kishte veshur zysha me veshje kombetare, dmth me kishte bere ndryshe nga te tjeret,,Nuk e mbaj mend si jam dukur , po mbaj mend si jam ndjere..)
  :D
  43) ne c'pozicion te ze gjume ne mbremje? Hajde mshif :p
  44) kur ecen ne rruge mban koken ulur apo shikon ne fytyre kalimtaret? Mbaj koken drejt, kush tme dalin perpara e shoh :)
  45) fjala jote e preferuar ne shqip/italisht/anglisht? Shqip- zemer anglisht - Empteniess italisht- Cara :p
  46) do martohesh? Do permbyset bota deri at'here :p
  47) te ka vajtur ndonjehre ne mendje te behesh murgeshe(prift per djale)? Joo
  48) te ze gjumi lehte nese...degjoj muzike
  49) do te vdisje per dike tjeter? Po ;)
  50) dashuri apo miqesi? Miqesi
  51) emri i pare qe te vjen ne mend? Jo' :p
  52) fjala e fundit qe do doje te thoje? Hmmmm ... Shkofsha ne parajse :p
  53) personi i fundit qe ke folur ne tel? S'para flas ne tel
  54) te vijne shume faturat e shtepise? Sme vijne mua :p
  55) fjala jote e pare? Mami
  56) kur i thua nje personi 'tdsh' e thua duke menduar per domethenien apo te vjen automatikisht? Si te jem per momentin ;)
  57) te ka ndodhur te kesh telefonuar gabimisht? Po
  58) i pergjigjesh ne tel(cel) edhe nje numri qe nuk e njeh?----
  59) e rregullon dhomen?Me raste :p
  60) po te merrje pjese ne nje program televiziv ku aty gjen si surprize nje person
  te famshem qe e adhruron, kush do te ishte? Kiefer Sutherlandd (ja hangsha zemren) :D
  61) do futet prape Iliro ne albforum? Kush po e qyr :p
  62) te intervistuar, ju vleresoj shume! Edhe un tyy Jooo'
  :D
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  12- sikur ndonje i keq do te mendonte te te largonte nga shoqeria jone ketu ne forum, sa duhet te ofronte ne euro qe te ta prishte mendjen :)
  14- flm :D
  18- :)
  19- dhe ti cfare pergjigje ke dhene ?!!!!! :O :p
  21- mmmmm na i bere zili...
  27- flm :D edhe ti je si yll
  28- ahahahahhahah
  31- e dija e dija por desha te te provokoja :p
  35- :) ndryshe pyetja mund te behej me fjalen "pikante" dhe une do te doja te isha pikant :D Bera nje interviste te re, vura disa pyetje pikante, ne fillim m'u duken te pranueshme per ketu, pastaj edhe per mos t'u vene vete ne siklet(se kush duronte reagimet tuaja :p ) por edhe duke imagjinuar se do i shmangnit si pyetje, i hoqa fare... :) (thashe se sa te me thote Megg 'shif vendin' po i heq :p
  37- me vjen keq :( kush eshte ai djale i keq qe te ben te qash ty e?? :)
  42- une arrij pakez te te imagjinoj dhe besoj se do jesh dukur shume shume bukur :) Me behet qejfi per ty per kete kujtim te mrekullueshem.
  43- Sigurisht qe do te vij. Do te rri gjithe naten prane teje me qellimin e vetem te te shoh se si do te te zere gjumi. Dhe ne mengjes do te betohem se asgje tjeter s'kam bere :p :D
  51- :)
  61- qyr=pengon??
  flm shume per pergjigjet Megg. Me pelqyen shume... :)
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Interviste: Sonia, Megg, mirdita, Sweety el, Iliro.

  1) emri i mesueses se pare?
  2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine?
  3) e paguan taksen e tv?
  5) kur u ndieve i/e rritur?
  6) cfare do t'i thoje babit?
  - Kadarese?
  - Obames?
  - Anzhelina zholise?
  7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec?
  11) nje ide per te ndryshuar boten?
  12) fraza me idiote qe ke degjuar?
  13) gjeja e fundit qe ke mesuar?
  14) me thuaj nje kulm!
  15) cfare do te besh neser?
  16) do te martoheshe me nje futbollist/e?
  17) do te beje nje kalendar sexy?
  18) cfare eshte pozicioni jashte loje?
  19) ku do te jesh pas dhjete vitesh?
  29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit?
  30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
  a- e vertete?
  b- false?
  c- edhe me pak?
  32) mengjesi yt?
  33) nje pune qe do te deshiroje ta beje?
  34) cfare ngre peshe per ty ne jete?
  35) ne cilen gje je ende femije?
  36) ne cilen gje je i/e rritur?
  37) sa do te jepje per nje kauze te drejte?
  39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e?
  40) nje komik/e qe te ben te qeshesh?
  41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh?
  42) ngjyre sysh qe pelqen?
  43) muzike e huaj apo shqiptare?
  44) bej nje buzeqeshje!
   
  mirdita and The decatur like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  21- po me befason... :)
  30- Varet. Por po te jepja une nje pergjigje te tille dhe ta kisha me te vertete, do ma shikonin te gjithe si nje mangesi te madhe dhe do te ndienin keqardhje per mua. Dua vetem te them se per nga natyra njerezore ka dhe duhet te kete shume rendesi. Por nuk besoj se ti nuk e di. :)
  36- E kisha fjalen qe duke pare pergjigjet, te tjeret s'do te keqkuptonin asgje.
  37- hic :)
  38- Prape s'te kuptova!! Te thuash "i bej nje furce dikujt" kuptohet se e lavderova per t'i bere qejfin etj. Ma shpjego pak me mire te lutem!!!
  7- Kur shkruajta une ishta akoma Natalie ;)
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  1) emri i mesueses se pare?Albina
  2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine?jo
  3) e paguan taksen e tv?po
  5) kur u ndieve i/e rritur?asnjehere sepse e ndiej veten femije akoma
  6) cfare do t'i thoje babit?te dua shume dhe ndihem krenare qe te kam prind
  - Kadarese?shkrua akoma poezi dhe romane
  - Obames?je super
  - Anzhelina zholise?idhulli im
  7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec?deri tani kam shume kujtime
  11) nje ide per te ndryshuar boten?te mbrojem ambientet

  12) fraza me idiote qe ke degjuar?plot
  13) gjeja e fundit qe ke mesuar?te jem apo te mos jem une jam
  14) me thuaj nje kulm!ka plot
  15) cfare do te besh neser?neser kam kurs dhe do mesoj

  16) do te martoheshe me nje futbollist/e?pse jo
  17) do te beje nje kalendar sexy?jo
  18) cfare eshte pozicioni jashte loje?kur ti shkon te besh gol dhe je para te tjereve
  19) ku do te jesh pas dhjete vitesh?se di
  29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit?te shikoja mamin dhe babin
  30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:edhe marredhenia
  a- e vertete?po
  b- false?nuk di
  c- edhe me pak?nuk di
  32) mengjesi yt?super i kendshem nje tas me fruta dhe nje gote amite
  33) nje pune qe do te deshiroje ta beje?mjeke

  34) cfare ngre peshe per ty ne jete?shkolla dhe familja
  35) ne cilen gje je ende femije?ne familje
  36) ne cilen gje je i/e rritur?ne dashuri
  37) sa do te jepje per nje kauze te drejte?varet sipas ceshtjes
  39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e?luiza zhuvani.margarita xhepa.rajmonda bulku etj
  40) nje komik/e qe te ben te qeshesh?bes kallaku
  41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh?shkolla
  familja dhe dashuria
  42) ngjyre sysh qe pelqen?kjo ngjyre qe kam
  43) muzike e huaj apo shqiptare?te dyja

  44) bej nje buzeqeshje!hahahahahahahhahah:p:):):p
   
  mirdita and joetisti_ like this.
 10. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1)Entela <3
  2)Varet,kur sdua te shaj ne shqip,por zakonisht shaj ne italisht
  3)E ben mami per mua
  5)Kur u ktheva ne zonjushe
  6)Babi:Je heroi im ;)
  Kadare:Je Homeri shqiptar e meritoje Nobel-in
  Obama:Je nje nga politikanet me tolerat qe kam pare!Bravo per Osamen ;)
  Jolie:Fakti qe ti je e bukur nuk me ben mua te shemtuar :p Je femra me e bukur qe kam pare ndonjeher(bashk me Zeta Jones dhe Natalie Dormer :))
  7( 10N Vjetori
  11)Perfshirja e te rinjve ne poltike(te rinjte premtues)
  12)Ambicia eshte vesi me i keq qe nje njeri mund te posedoje
  13)Lufta mes forcave te Mark Antonit dhe Oktavianit
  14)Te marr 4 ne histori :p
  15)Do dal me BFF time ;)
  16)Po pse jo mua m plq futbolli
  17)Seshte ne tipin tim
  18)Ofsajt kur lojtari e kalon vijen e fundit pa pritur topin ;)
  19)Mbaruar ne Londer dhe vi ne shqiperi per t'u angazhuar ne shqiperi me politike
  29)Te me vendosin ne arkivol fjalimin e Anne Boleyn
  30) Per aq sa zgjat
  32)Me konfelx :) dhe leng portokalli
  33)Avokate,poltikane ose diplomate
  34)Suksesi
  36) Ne jete
  37)Gjithcka
  39)Eliza Dushku
  40)Po nese nje mashkull me ben per te qeshur e ka bere gjysmen e pune
  41)Familja,Suksesim dhe Lumturia
  42)Te zinjte ose Blu te thelle *-*
  43)E huaj
  44);)
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  flm per pergjigjet :)
   
  Sonia007 likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  flm Sweety el per pergjigjet :)
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te lutem
   
  joetisti_ likes this.
 14. Megg

  Megg Carpe Diem

  Spo e qyr kush' e themi ne ktej , dmth Spo i thot kush te vij,...:)
  43- AHhahahahahahah Je i milll ti mo tkam thèn :D
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  Intervisteee per Jo' , Sweety , mirdita, Sonia , Mandin (nqs na e var) :p , edhe te gjith qe kan deshir te pergjigjen..:D
  ‎1. Je gati per 100 pyetje?
  2. Emer Mbiemer?
  3. Pseudonimi?
  4. I lidhur?
  5. Shenja e horoskopit?
  6. Femer apo mashkull?
  7. Ngjyra e flokeve?
  8. Syte?
  9. Gjatesia?
  10. Do te doje ta ndryshoje emrin tend?
  11. Ke kafshe shtepiake?
  12. Pi duhan?
  13. Kafsha e preferuar?
  14. Revista e fundit qe ke lexuar?
  15. Libri I fundit I lexuar?
  16. Gjeja e fundit qe ke pire?
  17. Social Network I preferuar?
  19. Kenga e fundit e degjuar?
  20. Hera fundit qe ke qare?
  21. Ke frekuentuar ndonjehere 2 persona njekohesisht?
  22. Je tradhetuar ndonjehere? -
  23. Ke puthur ndonjehere dike dhe me pas je penduar?
  24. Ke humbur ndonjehere dike special?
  25. Ke qen ndonjeher ne depression?
  26. Je bere ndonjehere tap?
  27. Tre ngjyrat qe te pelqejne me shume?
  29. Ke bere njohje te reja?
  30. Ke reshtur se dashuri ndonje person?
  31. Ke qeshur ndonjehere me lot?
  32. Ke takuar ndonje njeri qe te ka ndryshuar jeten?
  33. E ke kuptuar kush jane miqt e tut e vertete?
  34. Ke kapur mat ndonje njeri duke folur x ju?
  35. Ke puthur ndonje njeri te seksit te njejte me ty?
  36. Sa persona qe ke Fr ne FB I njeh personalisht?
  37. Me sa persona po flet ne kete moment?
  38. Ne cfare ore je zgjuar sot?
  39. Cfare po beje mbremjen qe kaloi?
  40. Cila eshte gjeja qe nuk te durohet per te mare vesh pergjigjen? a
  41. Modeli I celularit tuaj?
  42. Cila eshte gjeja qe do te ndryshosh ne veten tende?
  43. Cfare po degjon tani?
  44. Per ty e rendesishme eshte paraja apo shendeti?
  45. Cfare te merzit tani?
  46. Cokollat e bardhe apo e zeze?
  47. Me qumesht apo fondente?
  48.ke tatuazh?
  49. Piercing ?
  50. Ne puthur ndonjehere ndonje qe i fillon emri me E ?
  51. Cfare te pelqen tek vetja?
  53. Ke shenja te vrarash ne trup?
  54. Kujtimi me I bukur I femijeris?
  56. Sporti I pare qe ke marre pjese?
  57. Kafsha e pare?
  58. Pushimet e para?
  59. Koncerti I pare?
  60. Dashuria e 1?
  61. Po ha?
  62. Po pi?
  63. Je duke?
  64. Po pret?
  65. Sa femije do te doje t kishe?
  66. Do te martohesh?
  67. Femra ideale? -
  68. Karriera qe ke ne mendje?
  69. Buz apo sy?
  70. Puthje apo perqafime?
  71. I gjate apo i shkurter?
  72 E re apo e vjeter?
  73. Romantik apo spontan?
  74. Bark I bukur apo krah?
  75. Sensibile apo superficiale?
  76. Storiella apo lidhje serioze?
  77. Provokues apo i pavendosur?
  78. Ke puthur ndonjehere nje person qe se njihje?
  79. Ke pire ndonje pije te forte?
  80. Ke humbur ndonjehere syzet apo lente?
  81. Lodra preferuar?
  82. I ke thyer zemren ndokujt?
  85. Ke rene ndonjeher ne dashuri me ndonje mik?
  86. Je bere ndonjeher tap dhe pastaj ke vjellur?
  88. Tek ty ka rendesi ndjenja apo arsyeja?
  90. Ke pasur disa te dashur njokohesisht?
  91. I ke then ndonjhere dikujt qe e doje dhe nuk ishte e vertet?
  92. Beson ne vetvete?
  93. Ne mrekulli?
  94. Ne dashuri me shikim te pare?
  96. Ne dashurine e vertete?
  97. Ne puthje me takimin e pare?
  98. Ne engjej?
  99. Ekziston ndonje person qe do te doje te ishte tani me ty?
  100.Mendon se I pelqen dikujt?
   
  Sweety el and joetisti_ like this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ‎1. Je gati per 100 pyetje?po
  2. Emer Mbiemer?ana x
  3. Pseudonimi?sweety
  4. I lidhur?po
  5. Shenja e horoskopit?bricjapi
  6. Femer apo mashkull?femer
  7. Ngjyra e flokeve?brune
  8. Syte?kafe
  9. Gjatesia?1.75
  10. Do te doje ta ndryshoje emrin tend?jo
  11. Ke kafshe shtepiake?po
  12. Pi duhan?jo
  13. Kafsha e preferuar?mace
  14. Revista e fundit qe ke lexuar?mesuesi
  15. Libri I fundit I lexuar?dashuria ne kohen e koleres
  16. Gjeja e fundit qe ke pire?nje kakao
  17. Social Network I preferuar?disa
  19. Kenga e fundit e degjuar?elhaida dani
  20. Hera fundit qe ke qare?sot
  21. Ke frekuentuar ndonjehere 2 persona njekohesisht?jo
  22. Je tradhetuar ndonjehere? -se di
  23. Ke puthur ndonjehere dike dhe me pas je penduar?jo
  24. Ke humbur ndonjehere dike special?po
  25. Ke qen ndonjeher ne depression?po
  26. Je bere ndonjehere tap?jo
  27. Tre ngjyrat qe te pelqejne me shume?e zeze,roze dhe blu
  29. Ke bere njohje te reja?po
  30. Ke reshtur se dashuri ndonje person?jo sepse cdo dite e dua edhe me shume
  31. Ke qeshur ndonjehere me lot?po
  32. Ke takuar ndonje njeri qe te ka ndryshuar jeten?po
  33. E ke kuptuar kush jane miqt e tut e vertete?po
  34. Ke kapur mat ndonje njeri duke folur x ju?po
  35. Ke puthur ndonje njeri te seksit te njejte me ty?jo
  36. Sa persona qe ke Fr ne FB I njeh personalisht?skam fb fare
  37. Me sa persona po flet ne kete moment?me asnje po te pergjigjem ty
  38. Ne cfare ore je zgjuar sot?ne 7:00
  39. Cfare po beje mbremjen qe kaloi?dola me shoqerine
  40. Cila eshte gjeja qe nuk te durohet per te mare vesh pergjigjen? provimi i letersise
  41. Modeli I celularit tuaj?iphone
  42. Cila eshte gjeja qe do te ndryshosh ne veten tende?asgje
  43. Cfare po degjon tani?muzik
  44. Per ty e rendesishme eshte paraja apo shendeti?shedeti
  45. Cfare te merzit tani?dikush qe nuk eshte afer meje
  46. Cokollat e bardhe apo e zeze?e zeze
  47. Me qumesht apo fondente?me qumesht
  48.ke tatuazh?jo
  49. Piercing ?jo
  50. Ne puthur ndonjehere ndonje qe i fillon emri me E ?jo
  51. Cfare te pelqen tek vetja?trupi dhe vetja normale
  53. Ke shenja te vrarash ne trup?jo
  54. Kujtimi me I bukur I femijeris?shume kujtime
  56. Sporti I pare qe ke marre pjese?football
  57. Kafsha e pare?qeni
  58. Pushimet e para?ne sarande
  59. Koncerti I pare?sarande ne 2000
  60. Dashuria e 1?vjet
  61. Po ha?jo
  62. Po pi?po
  63. Je duke?jam duke u pergjigjur intervistes
  64. Po pret?dike
  65. Sa femije do te doje t kishe?12
  66. Do te martohesh?kur te mbush 25
  67. Femra ideale? -plot
  68. Karriera qe ke ne mendje?doktorreshe
  69. Buz apo sy?te dyja pse jo
  70. Puthje apo perqafime?te dyja
  71. I gjate apo i shkurter?i gjate
  72 E re apo e vjeter?e re
  73. Romantik apo spontan?romantik
  74. Bark I bukur apo krah?te dyja
  75. Sensibile apo superficiale?sensibile
  76. Storiella apo lidhje serioze?lidhje serioze
  77. Provokues apo i pavendosur?provokues
  78. Ke puthur ndonjehere nje person qe se njihje?jo
  79. Ke pire ndonje pije te forte?po
  80. Ke humbur ndonjehere syzet apo lente?jo
  81. Lodra preferuar?topi
  82. I ke thyer zemren ndokujt?po
  85. Ke rene ndonjeher ne dashuri me ndonje mik?jo
  86. Je bere ndonjeher tap dhe pastaj ke vjellur?jo
  88. Tek ty ka rendesi ndjenja apo arsyeja?te dyja
  90. Ke pasur disa te dashur njokohesisht?jo
  91. I ke then ndonjhere dikujt qe e doje dhe nuk ishte e vertet?jo
  92. Beson ne vetvete?po
  93. Ne mrekulli?po
  94. Ne dashuri me shikim te pare?deri diku
  96. Ne dashurine e vertete?po
  97. Ne puthje me takimin e pare?edhe mundet
  98. Ne engjej?po
  99. Ekziston ndonje person qe do te doje te ishte tani me ty?po ekziston edhe tani me mungon
  100.Mendon se I pelqen dikujt?une u pelqej shume personave por vetem e nje personi do jem
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

  66. Do te martohesh?kur te mbush 15
  ???:eek:
   
  Sonia007 likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kur te mbush 25 megg me fal gabimisht ne tastier
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  :) ok
   
  Sweety el likes this.
 20. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  1-sa 10-fishi po.
  2-brigo jugaj
  3-Shqiponja
  4-para 2 ditesh u ndava.d.m.th jo.
  5-ujori
  6-mashkull
  7-te zeza
  8-kafe
  9-1.82
  10-po
  11-po
  12-jo
  13-delfini
  14-albonbloz
  15-vdekja e fundit
  16-uje me limon
  17-partizani.net
  19-joe dassin-le chemin de papa
  20-para 3 a 4 vitesh
  21-jo
  22-jo
  23-jo
  24-jo
  25-po
  26-po
  27-portokalli,blu,e zeze
  29-po
  30-jo
  31-pooooooo
  32-jo
  33-po
  34-jo
  35-jo
  36-skam fb fare
  37-me asnje
  38-08:57
  39-kam qene ne party
  40-rezultati ne cdo gje
  41-apple
  42-te behem me i mire me femrat
  43-vetem te bertiturat e komshiut posht
  44-shendeti
  45-vapa
  46-e bardhe
  47-me qumesht
  48-jo
  49-jo
  50-jo
  51-shkathesia dhe trupi
  53-kam 2 te djegurash
  54-kam shumeeeeeeee
  56-basketboll
  57-zogu,kanarina
  58-ne ksamil me duket,kam qene 1 vjec.
  59-ne tirane 2003
  60-para 2 vitesh
  61-jo
  62-jo
  63-duke tastuar
  64-jo
  65-4
  66-sa me shpejt aq me mire aty tek 23-24
  67-se kuptoj kete pyetje
  68-okulist
  69-sy
  70-puthje
  71-i gjate
  72-i ri
  73-romantik
  74-muskuj trupi
  75-sensibil
  76-lidhje serioze
  77-provokues
  78-jo
  79-jo
  80-po vetem syzet e diellit pardje
  81-arma
  82-i kam thyer 3 vajzave por jam penduar
  85-po me ne mikeshe
  86-jo
  88-te dyja
  90-jo
  91-po
  92-po
  93-50%
  94-%0%
  96-po
  97-jo
  98-50%
  99-jo
  100-po
   
  Megg likes this.

Shpërndajeni këtë faqe