Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  1)E lumtur,e bukur dhe e zgjuar,
  2)Paj po ti fitoja do t'ia ndertoja ndonje njeriu te varfer nje shtepi te ket dhe ai nje streh,
  3)Gjeja e par qe bej ne mengjes e pastroj fytyren
   
  Sonia007 likes this.
 2. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Pse nuk e vazhdon akoma???
   
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Por ja qe ti nuk kupton,nuk kam ct'i bej kultures tende une ate ta ka dhene familja.Ajo eshte nje fabul dhe une e kam shprehur qarte qe dua te jem dhelpra sepse dhelpra eshte dinake dhe e bkr kaq.Nuk merrem me fabula une kam libra filozofike per te lexuar.A se mos harroj e paske lexuar te GJITHE intervisten time :O Te them te drejten tenden pertoja ta lexoja ;)
   
 4. mirdita

  mirdita Papirus rex

  4)Gjeja e fundit qe bej ne mbremje pastroj dhembet,
  5)Esht nje gje qe e vlersoj me se shumti emri fillon me A,
  6)Nuk kam ndonje person qe e perbuz,
  7)Duart,buzet dhe syt,
  8)Kete piercing nuk e kuptoj se qfar esht?,
  9)Jo,nuk kam dhe as qe dua ta kem nje tatuazh,
  10)Po lutem dhe falem vetem per Zot,
  11)Libri i fundit qe kam lexuar ka qen:Hamlet nga William Shekspir,
  12)Jo nuk pi duhan,
  13)Jo nuk pi alkool,
  14)Nje qen te vogel,
  15)Ne Paris,
  16)Me pelqejn shum Shpagetat dhe Picat ,
  17)E ta dish sa shum te dua-esht kenga ime e preferuar,
  18)Paj do ka kisha zgjedhur problemin pastaj do t'ia thoja njerzimit se te mos preket,
  19)Per gjdo gje e cila ka shpres dhe per njerzit qe i dua me gjith zemer,
  20)Do ti beja ne New York,
  21)Je zemra ime,
  22)Me mir Martes,
  23)Jo nuk besoj ne magji,
  24)Po normal,nje njeri i cili nuk e pelqen veten, nuk e pelqen askend,
  25)Mendoj se kete me mir e din Zoti,
  26) Po jam shum e lumtur
  Te faleminderit per intervisten
   
  joetisti_ likes this.
 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  E kam vazhduar :)
   
 6. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  sme plas fare se ca thua ti.
   
  Sonia007 likes this.
 7. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Ne Paris do te jetosh?!:eek:
   
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Me pelqen shum Parisi dhe New York
   
 9. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Pse jo?
  pse nuk mund te jetosh atje?
   
 10. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ne te ardhmen shpresoj te jetoj atje
   
 11. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  epo u befsh realitet endrra jote.
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Do te behet do te behet per kete jam e sigurt shum
   
 13. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  seriozisht e ke qe do te jetosh atje?!:balanc:
   
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo te jetoj pergjithmon atje jo,ama disa muaj ben se pergjithmon joo
   
 15. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  por me ca rasti do jetoje disa muaj atje?
   
 16. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Nuk e di me pushime
   
 17. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  ke njerez ne amerike?
   
 18. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo ne amerik nuk kam kam ne Franc,ne zvicerr,ne gjermani keto
   
 19. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Ah.
   
 20. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ti ke njerz ne Amerik
   

Shpërndajeni këtë faqe