Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  po kam njerez ne amerike dhe me kane thene per te ardh per te studiuar jasht shtetit per universitet por nuk dua sepse dua ta bej universitetin ne shqiperi.
   
  Sweety el and mirdita like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm edhe ty per pergjigjet.
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  25)Ndoshta,nuk e di kur te shkoj do te te them :p Po si do me lajmerosh? :)
   
  Sonia007 likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Edhe ty flm per pergjigjet mirdita. 'piercing' jane disa si veth por qe nuk vihen ne vesh por ne pjese te tjera te trupit si psh hunde gjuhe etj. :)
   
  mirdita likes this.
 5. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Intervistat ketu.
  Qenkan intervista jo tamam gjuhesore ose paksa si te jashmalkiniste.
  Shum mendojne se intervista jane per te mburrur veten ose shume.
  Si per justin bieber nje kengetar i ri eshte nje mburravec por e kane te shkurter famen.
  Per te bere intervista bazohu neper kuptimin letrar figurativ dhe ti besh edhe me zgjuarsi dhe me dinakeri ekstremiste.
   
 6. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Edhe ju e urreni justin biber ath me lejoni t'iu informoj se nje anetar iliro dardan ka hapur nje teme mbi te ;) Ju ftoj ta hapni.
  p.s edhe ai e urrente ;)
  Dinakeria eshte nje vecori qe smund ta kene te gjithe apo jo?
   
 7. mirdita

  mirdita Papirus rex

  E pra piercing nuk kam
   
  joetisti_ likes this.
 8. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Diten e mire Z.Gjykatese.
  Qenka e kote me fol me ju.
   
 9. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Diten e mire gjithashtu :)
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Interviste e re per: Sonia/Mirdita/Iliro/Megg

  1) shkon ne diskoteke?
  2) te pelqen te vizatosh?
  3) ke zili dike?
  4) je zene ndonjehere me grushte?
  5) do te pozoje nudo per ndonje reviste?
  6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje?
  7) endrra jote me e madhe?
  8) te pelqejne kafshet?
  9) gjueti, je pro apo kunder?
  10) per cilen skuader ben tifo?
  11) ekzistojne alienet?
  12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
  -leket
  -miqte
  -te qenit ne mode?
  13) cfare celulari ke?
  14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh?
   
 11. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  I adhuroj intervistat e tua.E kam seriozsiht.
  1-vetem ne ato me kengetare live por me kenge popullore.
  2-jo e urrej te vizatoj.
  3-po kam zili dike.
  4-plot,para 4 ditesh bera sherrin e fundit.
  5-jo,kurres e kurres.
  6-eshte sekret.
  7-te behem mafioz.
  8-shume sidomos rreqebulli
  9-kundra gjuetise
  10-Partizani
  11-po ekzistojne
  12-vetem 7
  13-te them te drejten asnjera por numri im i preferuar eshte 7.
  14-si mafioz.
  Na bej pyetje te tjera.
   
  mirdita and joetisti_ like this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ahahhhaha shume te bukura pergjigjet. Po rreqebullin cne qe e pelqen? :)
   
 13. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  eshte nje lloj mace ne rrezik zhdukje ne Evrope dhe Shqiperi dhe me pelqen se eshte si xhaguar.
   
  joetisti_ likes this.
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  1)Ne diskotek nuk shkoj shum shpesh,por kur te shkoj shkoj ose me babin sepse jam shum e shoqeruar me babin ose shkoj me vellaun.
  2)Me pelqen vizatimi pasi ne te ardhmen do studioj per Artitekte.
  3)Jo nuk kam zili askend,dhe nuk dua te kem.
  4)Hahaha jo me askend,
  5)Jooo kurr nuk do te bej,edhe po te me ofronte dhe parat e botes.
  6)Jo nuk kam deshir ta zhduk askend,te gjith kan nje jet dhe le te jetojn.
  7)Te behem nje Artitekte e njohur.
  8)Jo shum.
  9)Jam kunder.
  10)Per skuadren e re qe jam tifoze e saj Partizani.
  11)Mendoj se jo,nuk ka alien.
  12)Miqet se po ti kesh miqet i ke te gjitha keto.
  13)Tani per momentin kam nje celular C1-01 sepse Nokia e71 e mu ka thyer.
  14)Veten time pas 20 viteve e mendoj si nje vajz Artitekte e lumtur me nje familje te re.
  Te faleminderit per intervisten ishte shum e bukur.
   
  joetisti_ and Drogba like this.
 15. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Shume e bukur mirdita.
   
  mirdita likes this.
 16. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Shume e bukur mirdita.
   
  mirdita likes this.
 17. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Te faleminderit
   
 18. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  you are welcome my dear.
   
 19. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Thank you!!!
   
 20. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Hej i told you.You are welcome my dear.
   

Shpërndajeni këtë faqe