Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm Trea. Me pelqyen pergjigjet.
   
  Trea likes this.
 2. dr love

  dr love Locus omnem


  edhe une ty
   
  joetisti_ likes this.
 3. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm qe more pjese. Me pelqyen...
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm per pergjigjet. Dahlia, cfare te ben te mendosh se jam i druajtur?
   
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  ke tjeter mo.se me duket vetja si Vip
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Haha. Po sigurisht qe kam :)
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e teta:

  1) vendi i lindjes?
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht)
  3) ke bere saune?
  4) depilohesh?
  5) lexon kur je ne banje?
  6) hera e fundit qe ke marre inat?
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)?
  8) bluze apo kemishe?
  9) simpati apo bukuri?
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem)
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)?
  11) personi i pare me te cilin flet ne mengjes?
  12) dashuria eshte...
  13) jeta eshte...
  14) me e bukura e botes?
  15) personi qe te ka bere me te lumtur?
  16) cfare superfuqie do te doje?
  17) fatsjellesi yt?
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu.
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"?
  20) pershendet ne kinezce!
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar)
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende?
  23) ku te pelqen te puthesh?
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten)
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht?
  26) je dehur ndonjehere?
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes?
  28) lule e preferuar?
  29) ngjyra e syve?
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?
  31) po parate?
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer?
  33) kush do ta fitoje boterorin?
  34) ke rrahur ndonjehere dike?
  35) shkon ne kishe/xhami?
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje?
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet?
  38) me bej nje pyetje!
  39) bej nje pershendetje!
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  Jeni miq te mire..ju prsh te gjithve.
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Haha. Me bere shume per te qeshur. Flm. Me pelqyen shume. :)
   
 11. dr love

  dr love Locus omnem


  cfar te beri per te qeshur???
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Nr 2, s'e prisja ta thoje aq troc :)
  Nr 10.
  Nr 20. etj :)
   
 13. dr love

  dr love Locus omnem


  te verteten thash
   
  joetisti_ likes this.
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ciao bello :)
   
 15. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!


  pergjigjet e tua qe lexoj poshte e larte :)
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Aha. Je shume e sigurt apo je medyshtas?
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  38) me bej nje pyetje! do doja te shikoja pergjigjet e tua ne "interviste"

  1) vendi i lindjes? - Fier.
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht) -buzet
  3) ke bere saune? -jo
  4) depilohesh?- mashkullisht, po.
  5) lexon kur je ne banje? –jo.
  6) hera e fundit qe ke marre inat? –dy vjet me pare.
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)? – s’po me vjen ndonje i bukur ne mendje :p
  8) bluze apo kemishe? – bluze.
  9) simpati apo bukuri? – simpati.
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem) – breke.
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)? – breke.
  11) personi i pare me te cilin flet ne mengjes? – me shoke ne cel.
  12) dashuria eshte... – nje ndjenje e bukur.
  13) jeta eshte... – s’e di.
  14) me e bukura e botes? – mjaft te jete shqiptare.
  15) personi qe te ka bere me te lumtur? – te gjithe sa me rrethojne.
  16) cfare superfuqie do te doje? – te lexoja mendimet.
  17) fatsjellesi yt? – s’kam.
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu. – si ke kaluar? - Mire, gjynah te qahem.
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"? – gatova, por s’jam i sigurt.
  20) pershendet ne kinezce! – e dija por e harrova.
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar) Ameriko Vespuci viti 1400(s’jam shume i sigurt :p)
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende? – pjeset ‘urrejtje’ t’i ktheja ne ‘dashuri’.
  23) ku te pelqen te puthesh? – ne buze.
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten) – ne Koloseum.
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht? – po.
  26) je dehur ndonjehere? – nganjehere keq fare, por ka kaluar kohe.
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes? – pres te me kaloje.
  28) lule e preferuar? – zambaku.
  29) ngjyra e syve? – jeshil.
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende? – 89.
  31) po parate? – 69.
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer? – 1000 euro.
  33) kush do ta fitoje boterorin? – Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
  34) ke rrahur ndonjehere dike? – po.(kohe me pare)
  35) shkon ne kishe/xhami? – jo.(dikur per qejf ne kishe ne rastet e festave)
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje? – po.
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet? – mendoj se po.
  38) me bej nje pyetje! – kush je ti?
  39) bej nje pershendetje! - :vrapusi:
   
  dahlia likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e nenta.

  1) emri i mesueses se pare?
  2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine?
  3) e paguan taksen e tv?
  5) kur u ndieve i/e rritur?
  6) cfare do t'i thoje babit?
  - Kadarese?
  - Obames?
  - Anzhelina zholise?
  7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec?
  11) nje ide per te ndryshuar boten?
  12) fraza me idiote qe ke degjuar?
  13) gjeja e fundit qe ke mesuar?
  14) me thuaj nje kulm!
  15) cfare do te besh neser?
  16) do te martoheshe me nje futbollist/e?
  17) do te beje nje kalendar sexy?
  18) cfare eshte pozicioni jashte loje?
  19) ku do te jesh pas dhjete vitesh?
  29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit?
  30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
  a- e vertete?
  b- false?
  c- edhe me pak?
  32) mengjesi yt?
  33) nje pune qe do te deshiroje ta beje?
  34) cfare ngre peshe per ty ne jete?
  35) ne cilen gje je ende femije?
  36) ne cilen gje je i/e rritur?
  37) sa do te jepje per nje kauze te drejte?
  39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e?
  40) nje komik/e qe te ben te qeshesh?
  41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh?
  42) ngjyre sysh qe pelqen?
  43) muzike e huaj apo shqiptare?
  44) bej nje buzeqeshje!
   
 19. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Pershendetje ne kinezçe i thone , NI HAOO...
  Hahahaha
   
  joetisti_ likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm. Une dija 'pershendetje dhe falemnderit' por sa shpejt i harrova.
   

Shpërndajeni këtë faqe