Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  :D
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Bukur... Flm.
   
 3. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

   
  joetisti_ likes this.
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Joetisti:

  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten) – ne Koloseum.


  me fal doja te dija ...kur eshte i mbushur me njerez? :p ne mes te arenes?
   
  joetisti_ likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  e nenta.

  1) emri i mesueses se pare? Zinete Hoxha
  2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine? e paksa shpesh
  3) e paguan taksen e tv? hahhaha po patjeter
  5) kur u ndieve i/e rritur? akoma po rritem :p
  6) cfare do t'i thoje babit? me ka marre malli
  - Kadarese? I don't give a shit
  - Obames? Howdy
  - Anzhelina zholise? o zot ca buzesh ke
  7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec? eee skam
  11) nje ide per te ndryshuar boten? jo nuk kam mire eshte
  12) fraza me idiote qe ke degjuar? nuk kam degjuar ndonje
  13) gjeja e fundit qe ke mesuar? gjithe jeten mesojme perdite e ka i cike
  14) me thuaj nje kulm! te nisesh me vrap nga nje cep pallati dhe kur te dalesh ke cepi tjeter te shofesh bythen tende ... kulmi i shpejtesise
  15) cfare do te besh neser? Same shit
  16) do te martoheshe me nje futbollist/e? pse jo
  17) do te beje nje kalendar sexy? jo ska probleme per mjafton te mas kohen
  18) cfare eshte pozicioni jashte loje? se di egzakt po kur je jashte kohe lidhur me te tjeret.
  19) ku do te jesh pas dhjete vitesh? ne ndonje vend larg besoj
  29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit? me jepni nje kreher :p
  30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
  a- e vertete? ja fut kot
  b- false? as nuk egziston
  c- edhe me pak? eee bej ashtu se lirohesh
  32) mengjesi yt? qumesht dhe drithera + kafe e zeze
  33) nje pune qe do te deshiroje ta beje? mire jam me kete qe bej vetem politikan sdo e beja kurre ...
  34) cfare ngre peshe per ty ne jete? Vete jeta eshte shume e vlefshme
  35) ne cilen gje je ende femije? ne enderra
  36) ne cilen gje je i/e rritur? ne mendim
  37) sa do te jepje per nje kauze te drejte? varet po jo gjithcka
  39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e? Roland Trebicka
  40) nje komik/e qe te ben te qeshesh? Mr Bean
  41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh? Jete jete jete ( u bene 3)
  42) ngjyre sysh qe pelqen? gjelber ne blu
  43) muzike e huaj apo shqiptare? te dyja po jo tallava
  44) bej nje buzeqeshje!hihihihhi (u zgerdhiva me duket)
   
  joetisti_ and Trea like this.
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  :)
   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  10Q dr love. Je vip. Me pelqyen shume :)
   
  dr love likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
  a- e vertete? ja fut kot
  b- false? as nuk egziston
  c- edhe me pak? eee bej ashtu se lirohesh

  Hektor 12: S'e kuptove pyetjen?
  Flm qe more pjese. Bukur...

   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Naten. Kur te mbylleshin dyert, do te gjenim nje hyrje te fshehte. Nuk di pse e imagjinoj rastin si pa leke ne xhep per te marre nje dhome moteli... :)
   
  dr love likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dalhia. flm per pergjigjet.
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e dhjeta:

  1)qyteti yt i preferuar?
  2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje?
  3)qen apo mace?
  4)lek apo sukses?
  5)tani apo me vone?
  6)je bir/bije e vetme?
  7)ke kalendar?
  8)si jane pizhamat e tua?
  9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele?
  10)mban kapele?
  11)kepucet qe veshe sot?
  12)shkon mire me prinderit?
  13)ke prane teje persona speciale?
  14)si do te doje te vdisje?
  15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
  -qare?
  -veshur xhinse?
  -takuar dike?
  -perqafuar dike?
  16)ku do te doje te ishe tani?
  17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje?
  18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta?
  19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"?
  20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen.
  21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke?
  22)eshte nje dite e vecante sot?
  23)ne c'ore e ha dreken?
  24)te pelqen emri yt?
  25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend?
  26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin?
  27)si je veshur tani?
  28)te pelqen stili yt?
  29)po te tjeret e pelqejne?
  30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende?
  31)i pe sa pyetje jane?
  32)cfare nuk do te blije kurre?
  33)cfare dhurate nuk do te beje kurre?
  34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem?
  35)CFARE MENDON PER:
  -ata qe shkojne me prostituta
  -ata/ato qe drogohen
  -ato qe bejne seks me takimin e pare
  -homoseksualet?
  36)PRO APO KUNDER:
  -dhurimit te organeve
  -legalizimit te drogave te lehta
  37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente?
  38) bej nje pershendetje te gezuar.
  39) bej nje pershendetje te trishtuar.
  40) pershendet nje person vecanerisht.
  41) pershendet perfundimisht.
  42) u ndjeve mire?
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  ...pak pergjumesh..po OK.
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  1)qyteti yt i preferuar? Peshkopi
  2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje? Myself :p
  3)qen apo mace? Mace adhuroj Felinet
  4)lek apo sukses? te dyja mire do qe
  5)tani apo me vone? tani eshte ma vone fiks :p
  6)je bir/bije e vetme? jo i pari jam
  7)ke kalendar? po perballe po e shof tani
  8)si jane pizhamat e tua? nuk mbaj
  9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele? si luan per nje dite te vetme
  10)mban kapele? jo vetem kur jam i detyruar (puna)
  11)kepucet qe veshe sot? atlete sportive NIKE
  12)shkon mire me prinderit? Mire fare
  13)ke prane teje persona speciale? Momentalisht i kam larg shume larg
  14)si do te doje te vdisje? Me pushke ne dore :D
  15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
  -qare? Jo
  -veshur xhinse? PO
  -takuar dike? Po
  -perqafuar dike? Jo
  16)ku do te doje te ishe tani? Ne tirane
  17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje? jam ne cmenduri e siper
  18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta? patjeter ska ndonje te jashtezakonshme ketu
  19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"? Po
  20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen. Nothing Else Matters
  21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke? 32
  22)eshte nje dite e vecante sot? jo njelloj do punoj me pak
  23)ne c'ore e ha dreken? 1230 - 1330
  24)te pelqen emri yt? shume
  25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend? Pane filmin Helena e Trojes :D
  26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin? se di sme ka rastis
  27)si je veshur tani? sportiv
  28)te pelqen stili yt? skam ndonje stil te vecante
  29)po te tjeret e pelqejne? se di do i pyes
  30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende? jo ne fakt sme intereson
  31)i pe sa pyetje jane? jo
  32)cfare nuk do te blije kurre? ne fakt blej cfare me duhet
  33)cfare dhurate nuk do te beje kurre? Spara bej dhe me bejne dhurata
  34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem? do ish ne fakt
  35)CFARE MENDON PER:
  -ata qe shkojne me prostituta kane shume nevoja
  -ata/ato qe drogohen duhet ta lene
  -ato qe bejne seks me takimin e pare, hallall
  -homoseksualet? pisllik
  36)PRO APO KUNDER:
  -dhurimit te organeve - pro
  -legalizimit te drogave te lehta - pro
  37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente? jo kurre
  38) bej nje pershendetje te gezuar. TGIF
  39) bej nje pershendetje te trishtuar. SSDD
  40) pershendet nje person vecanerisht. jo per momentin ;)
  41) pershendet perfundimisht. jo
  42) u ndjeve mire?oooo shume mire
   
  dr love likes this.
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

   
  Hektor12 likes this.
 15. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  o Hektor: me vjen per te qesh me pergjigjen e pyetjes 14: me pushke ne dore!

  mos je gje kufitar? hahahah
   
  Hektor12 and dr love like this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo eshte nje lloj pushke tjeter ... hahahahhah
   
  dahlia likes this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Si ambasadori amerikan Josef Limpreht ... hahahahah
   
 18. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  hahahahahaha se mendova fare...u nisa dhe nga kapelja...thashe me vete "ky vllai qenka oficer kufiri" qe e do shume vendin! dhe punen qe ben :)
   
  Hektor12 and dr love like this.
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  Hahahaa jo .pisqolle deshe te thuash...e premte..behen gabime ...hahahaa
   
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Per pjesen e pare e gjete po jo kufiri .... nejse ...
   

Shpërndajeni këtë faqe