Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  3- kategorikisht dhe perfundimisht :p
  14- epoo :p
  21-kshu esht realitet LOL , mos u cudit , egziston thjesht pelqimi dhe dashuria per familjen :)
  23- se di po e kam shum frig :(
  28- te kjo e dyta 10 krejt biles :p hahhah
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem


  23- Sa per te qeshur me ke bere me kete pergjigjen dhe me kete --> :( ne fund ahahahahh. Por si eshte e mundur. Une detin e kam frike dhe liqenin jo.
  flm per pergjigjet Megg. Si gjithmone fantastike.
   
  Megg likes this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Detin jo shume , po liqenim e kam fobi :(
  Obobobobobo
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ti mbase po e thua me frike kete gje. Por me beso se po me shkul se qeshuri kur e thua. S'e di pse. Mbase sepse duke qene shkodrane duhet te ndodhte e kunderta. Po per te peshkuar ne liqen, shkon ndonjehere Megg?
   
  Megg likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  - edhe une ty :p
   
  Megg likes this.
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  8 paske qen I sinqert ? Hahahahhaha mduket se kjo pytja 20 ta ka hek perqindjen e sinqeritetit :p
  Flm x pergjigjet Joo' :)
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jo, ajo ma shtoi. S'kam qene kurre ne Shkoder :( Por ti je nje arsye gjigante per te patur mendimin e vizites se Shkodres.)

  Flm qe u kujtove per mua Megg dhe me ftove :)
   
  Megg likes this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Epo flm , kur te vish ta vizitosh do kesh arsye shum ma gjigande qe kan per tba me e dashuru kyt vend :)
  You are welcomeee !! :)
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jam mese i sigurt qe ashtu eshte. Ne bukurine e nje qyteti ka te beje shume edhe popullesia e tij. Shkodra ka njerez te mrekullueshem. Te ka edhe ty Megg :)

  Kush do ta fitoje mis globe per mendimin tend?
   
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hahaha posi :)
  nfakt sjam tu e pa :/ fitoft ma e mira gjths :D
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E ke te TVSH 2
  Spektakli po del shkelqyer. Edhe prezantuesit jane ne nivel shume te larte.

  Ishalla fiton Shqiperia. Forcaaaaaaaaaaaaaa Shqiperiaaaaaaaaaaaaa.
   
 12. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ehh ishalla , nfakt jam nshtrat e po pritoj mu qu e me ndez tv .
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'e mban afer pultin?

  Jane te gjitha per t'u pire ne kupe.

  Pse jana kaq te bukura vajzat?
   
 14. Megg

  Megg Carpe Diem

  Jo .
  Hahahahahahhaha eh po jan :p
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Tani do te kendoje Frederik Ndoci. Sa fantastik qe eshte ky kengetar...

  Shqiptaret jane me te mirat. :)
   
  Megg likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo skam kohe te tepert tu pergjigjem pyetjeve budallaqe
   
 17. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Faleminderit ty per intervisten.
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Si te duash bej. S'e kuptoj kete "gervishtjen" tenden. Une sa kam mundur te kam respektuar.
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1)te kane rrahur ndonjehere? Une ku te rrah :p
  2)nje gje qe te ben te lumtur? Familja
  3)Nese ai/ajo te tradhton, e fal? E vras jo e fal :D
  4)Nje figure te keqe qe ke bere? Boo sme kujtohet ndonje per momentin
  5)cfare mendove me 11 shtator 2001? Teper keqardhje dhe lot me kane dale se mohoj
  6)me mire te jesh i/e dobet apo i/e shendoshe? Normal as njera as tjetra duhen dhe tulet dhe kockat
  7)ke zili dike? Po veten :p
  8)cfare te pelqen te besh ne kohen e lire nese qendron ne shtepi? Lexim, Telefon lojra :p, Muzike
  9)po nese del? Shetitjet ne park dhe daljet me shoqerine
  10)ne Itali, per cilen skuader ben tifo? Sjam tifoze fare
  11)beson ne magji? Jo
  12)te pelqen vetja? Vduq fare per veten
  13)cfare ka pas vdekjes? Asgje
  14)emri i vajzes/djalit qe te pelqen? Mazllum :p
  15)ke pare ndonjehere nje film porno? Njehere ma shpifi :(
  16)muzike shqiptare apo e huaj? Te dyja bashke
  17)nje gje qe s'do ta beje kurre? Boo se di
  18)nje gje per te cilen ia vlen te jetosh? Familja dhe vetja ime
  19)nje gje per te cilen ia vlen te vdesesh? Te njejtat
  20)ku do te doje te ishe tani? Ne hene
  21)si e kupton kur je i/e dashuruar? Kur behem teper xheloze brenda meje :p
  22)gerhin? Jo
  23)det apo liqen? Det
  24)po te fitoje 10 milion euro, cilen gje do te blije te paren? Nje
  25)si vishesh zakonisht? Thjesht
  26)proverbi yt i preferuar? Pak e sakte
  27)te pelqeu? Cka ke bere dhe me te mira :p
  28)sa i/e sinqerte ke qene me pergjigjet nga 1 ne 10)? Plot 11
  29)te falenderoj per pergjigjet.

  3- bubu sa e frikshme... :)
  5- te jap shume te drejte.
  14- :)
  15- uh, c'paske hequr :p
  20- Te shkoje vertet, me cilin nga djemete e albforumit do te doje te ishe?
  24- Nje. nje cfare??
  27- flm per komplimentin :)
  Flm edhe nje here. Me pelqyen pergjigjet e tua.
   
 20. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  24- E paskam harruar sorry. Nje Shtepi ne nje ishull te bukur dhe asgje tjeter :)
  15- hahaha hoqa shume saaa shpirti im e di :p

  Te pershendes i kam qejf intervistat e tua :)
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe