Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

   
  joetisti_ and Solaris like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1)- mjafton besoj, pastaj eksperte te ben praktika, apo jo ? :):p
  21)- e marr me mend se ku :p (shaka)
  35)- kjo Mia, paska lindur me kemishe :)

  flm per pergjigjet. Me pelqyen !
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Interviste per te gjithe:

  (mund te shmangni cilen pyetje te doni)
  1: sa eshte ora?
  2: e ciles dite?
  3: nick-u yt?
  4: shenja e oroskopit?
  5: ke pirsing?
  6: ke tatuazh?
  7: je i/e dashuruar?
  8: ke tradhtuar ndonjehere?
  9: je tradhtuar ndonjehere?
  10: pi duhan?
  11: ke pire ndonjehere droge?
  12: pi pije alkoolike?
  13: te pelqen vetja ne brendesi?
  14: te pelqen vetja nga jashte?
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje?
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare?
  17: ke bere ndonje aksident me makine?
  18: pepsi apo kola?
  19: ke besim te miqte?
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres?
  22: ngjyra e preferuar?
  23: siper apo poshte?
  24: masa e kembes?
  25: numer i preferuar?
  26: lloji i muzikes se preferuar?
  27: dush apo vaske?
  28: cfare urren?
  29: cfare pelqen?
  30: pjata e preferuar?
  31: pije e preferuar?
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget?
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende?
  34: je i/e lumtur?
  35: film i preferuar?
  36: kenge e preferuar?
  37: nga se ke frike?
  38: nga se nuk ke frike?
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh?
  40: parfum i preferuar?
  41: sport i preferuar?
  42: je natyre e hapur apo e mbyllur?
  43: det apo mal?
  44: ke frike nga vdekja?
  45: kur bie te flesh?
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi?
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi
  Parate
  Principet
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje femer
  Te nje mashkull
  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta?
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
  Nje kafshe
  Nje shpend
  Nje peme
  Nje frut
  Nje insekt
  Nje stine
  Nje shtet
  Nje ngjyre
  Nje liber
  51: bej nje pershendetje!
   
 4. Artin

  Artin Papirus rex

  (mund te shmangni cilen pyetje te doni)
  1: sa eshte ora? 1:19 e drekës
  2: e ciles dite? e martë
  3: nick-u yt? Artin
  4: shenja e oroskopit? akrepi
  5: ke pirsing? jo
  6: ke tatuazh? jo
  7: je i/e dashuruar?
  8: ke tradhtuar ndonjehere?
  9: je tradhtuar ndonjehere?
  10: pi duhan? jo
  11: ke pire ndonjehere droge? jo
  12: pi pije alkoolike? rrallë, por tani i kam lënë, nuk pi më fare
  13: te pelqen vetja ne brendesi?
  14: te pelqen vetja nga jashte?
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje? vullnetin
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare?
  17: ke bere ndonje aksident me makine? jo
  18: pepsi apo kola? asnjëra, por nëse do të më duhej të zgjidhja një, pepsin
  19: ke besim te miqte? po
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet? të zeza, të gjelbra
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres? të bardha, rozë, por dhe ngjyra të tjera të lehta
  22: ngjyra e preferuar?
  23: siper apo poshte?
  24: masa e kembes? 44
  25: numer i preferuar?
  26: lloji i muzikes se preferuar? folk, klasike, rok
  27: dush apo vaske?
  28: cfare urren? padrejtësinë
  29: cfare pelqen? drejtësinë
  30: pjata e preferuar? peshk me patate të ziera dhe sallatë
  31: pije e preferuar? uji
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget?
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende?
  34: je i/e lumtur?
  35: film i preferuar?
  36: kenge e preferuar?
  37: nga se ke frike?
  38: nga se nuk ke frike?
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh? kam dëshirë të vizitoj njëherë Kinën
  40: parfum i preferuar? Dior
  41: sport i preferuar?
  42: je natyre e hapur apo e mbyllur? e mbyllur
  43: det apo mal? mal
  44: ke frike nga vdekja?
  45: kur bie te flesh? kur është në dorën time, bie vonë, po gjumi nuk të pyet gjithnjë.
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi? rreth orës 8-9
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi
  Parate
  Principet
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje femer
  Te nje mashkull
  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta? të dobëta
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
  Nje kafshe
  Nje shpend
  Nje peme
  Nje frut
  Nje insekt
  Nje stine
  Nje shtet
  Nje ngjyre
  Nje liber
  51: bej nje pershendetje!
  ____________

  Lashë shumë pyetje pa plotësuar...
   
  Last edited: 29 Aug 2017
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  falemnderit per pergjigjet, Artin.

  Per te 'gjithe' qenka? Atehere po pergjigjem edhe une :)
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1: sa eshte ora? 22:26
  2: e ciles dite? e se martes
  3: nick-u yt? joetisti_
  4: shenja e oroskopit? dashi
  5: ke pirsing? jo
  6: ke tatuazh? jo
  7: je i/e dashuruar? s'e di
  8: ke tradhtuar ndonjehere? po
  9: je tradhtuar ndonjehere? po
  10: pi duhan? po
  11: ke pire ndonjehere droge? nja ca here, vetem hashash
  12: pi pije alkoolike? me raste
  13: te pelqen vetja ne brendesi? ok me duket
  14: te pelqen vetja nga jashte? sigurisht, madje nuk shihem ne pasqyre se ha veten me sy :p
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje? kokefortesine
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare? kam qare me zemer
  17: ke bere ndonje aksident me makine? jo
  18: pepsi apo kola? pepsi
  19: ke besim te miqte? po (se po te ishte ndryshe s'do te ishin miq)
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet blu
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres? kuq, bardhe
  22: ngjyra e preferuar? gjelber
  23: siper apo poshte? siper
  24: masa e kembes? 42
  25: numer i preferuar? 2
  26: lloji i muzikes se preferuar? balade
  27: dush apo vaske? dush
  28: cfare urren? mizat kur jane "ngjitese", sidomos
  29: cfare pelqen? ajo-ne
  30: pjata e preferuar? lazanje
  31: pije e preferuar? birre
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget? Amerike
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende? te kisha mundesi te shijoja me shume
  34: je i/e lumtur? disi
  35: film i preferuar? troy
  36: kenge e preferuar? (per momentin) meno ektos
  37: nga se ke frike? nga peshkaqeni i bardhe i madh
  38: nga se nuk ke frike? nga iriqi
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh? Madrid
  40: parfum i preferuar? Mr. burrerry (keshtu lexonte te ky qe perdor :p)
  41: sport i preferuar? shah
  42: je natyre e hapur apo e mbyllur? midis
  43: det apo mal? mal
  44: ke frike nga vdekja? jo dhe aq
  45: kur bie te flesh? 12-ta eshte me gjen shpesh zgjuar
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi? ka raste 3 e mbasdites
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi 99
  Parate 60
  Principet 70
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje femer une sa shoh gjoksin, ndaloj aty.
  Te nje mashkull si i rine pantallonat, cfare kepucesh ka veshur, sa gjate do te qendroje me iphone :)
  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta? te shendosha ne diete e siper :)
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
  Nje kafshe deve
  Nje shpend qukapik
  Nje peme lis
  Nje frut dardhe
  Nje insekt plesht
  Nje stine dimer
  Nje shtet Itali
  Nje ngjyre bruz
  Nje liber "femija qe nuk lindi kurre"
  51: bej nje pershendetje! Hi!
   
  Andrea_1 likes this.
 7. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1: sa eshte ora? 9:30 pm
  2: e ciles dite? E marte
  3: nick-u yt? Anabell (si filmi)
  4: shenja e oroskopit?
  5: ke pirsing?jo
  6: ke tatuazh?po
  7: je i/e dashuruar?
  8: ke tradhtuar ndonjehere?Rralle
  9: je tradhtuar ndonjehere?yhyy
  10: pi duhan? Rralle
  11: ke pire ndonjehere droge? Po
  12: pi pije alkoolike?Po
  13: te pelqen vetja ne brendesi? Po
  14: te pelqen vetja nga jashte? Ehe
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje? Ndjeshmerine
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare? Po
  17: ke bere ndonje aksident me makine?Po
  18: pepsi apo kola? Sme pelqejn
  19: ke besim te miqte? Te miqte e ngushte vetem
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet Skam te preferuar
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres? Skam gjithashtu
  22: ngjyra e preferuar? Lejla , e verdhe
  23: siper apo poshte?Te dya
  24: masa e kembes? 37 1/2
  25: numer i preferuar? 13
  26: lloji i muzikes se preferuar?disa
  27: dush apo vaske?vaske
  28: cfare urren? Injorancen dhe njerezit qe duan te duken
  29: cfare pelqen? Zgjuarsine , miresine,xhentilesen etc.
  30: pjata e preferuar? Fruta Deti
  31: pije e preferuar? Mojito , vere ,birre
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget?
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende? Humbjen e kohes me disa gjera ....
  34: je i/e lumtur? Jam ne paqe me realitetin
  35: film i preferuar? Jane disa ..per momentin me kujtohet Kercim me ujqerit , dhe Robin Hood .
  36: kenge e preferuar?
  37: nga se ke frike? Plakja...
  38: nga se nuk ke frike? Vetmia
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh? Seychel ose Bora Bora
  40: parfum i preferuar?Serge Lutein
  41: sport i preferuar? Tenis
  42: je natyre e hapur apo e mbyllur? E mbyllur
  43: det apo mal? Det
  44: ke frike nga vdekja? Jo
  45: kur bie te flesh? 11
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi? 8
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi 30%
  Parate 70%
  Principet 50%
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje mashkull seriozitetin, zemermiresine, inteligjencen
  Te nje femer ndershmerine, besimin, vlerat
  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta? Njeri i shendetshem
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
  Nje kafshe Tiger
  Nje shpend Kumri ;p
  Nje peme qershi
  Nje frut luleshtrydhe
  Nje insekt xixellonje
  Nje stine vjeshte
  Nje shtet hawai
  Nje ngjyre e zeze
  Nje liber liza ne boten e cudirave
  51: bej nje pershendetje! Helooo

  Ishalla nuk eshte test psikologjik ky ;p
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Me përgjigjen e parafundit të pyetjes 50, ke zbuluar përgjigjen e pyetjes 20... :p
   
  joetisti_ and Anabell like this.
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Numri i preferuar 13 ? :eek:
  Mirë që nuk qenke supersticioze..
   
  Anabell likes this.
 10. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Se zgjodha un me zgjodhi vete qe diten kur linda :D

  Kurajo sju dhash te pergjigjeni ...lol

  ARTIN :p
   
  TinkerBell likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  falemnderit, Anabell.

  Nje insekt xixellonje pse xixellonje?
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje tjeter interviste. Prape eshte per te gjithe, dhe prape mund te shmangni cilen pyetje te doni. Ndonese ju ftoj te mos keni komplekse e te mos e cani koken. Tekefundit askush nuk e di se sa vertetesi ka ne pergjigje. Ose per ata qe e kane nga pertesa, i ftoj te mos pertojne t'u pergjigjen te gjithave :)

  Po pergjigjem edhe une se qenka prape per "te gjithe" :p

  1: sa i/e gjate je?
  2: sa femije deshiron te kesh?
  3: ku ke lindur?
  4: profesioni?
  5: cfare ben per celulitin tend?
  6: metoda jote e te depiluarit?
  7: ngjyra e flokeve?
  8: mban syze?
  9: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te sheh?
  10: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te prek?
  11: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te kritikon?
  12: pika jote e dobet?
  13: nje kujtim nga mosha 0-10 vjec:
  14: ke patur eksperience te keqe sentimentale?
  15: ke patur eksperience te keqe seksuale?
  16: te kane propozuar per martese?/ ke propozuar per martese?
  17: ke vjedhur ndonjehere?
  18: ke menduar ndonjehere per vetevrasje?
  19: ke patur eksperienca homoseksuale?
  20: ke puthur dike ne nje lendine?
  Po ne tren?
  Po ne kinema?
  Po ne plazh?
  21: ke qene ndonjehere ne plazh per nudista?
  22: fjala e piste qe thua me shpesh?
  23: thuaj nje fjale te paster:
  24: mban corape ne vere?
  25: ne cilen moshe do te doje te beje seks per here te pare?
  26: ke pare ndonjehere nje film porno?
  27: sa veta te kane pare nudo?
  28: gezimi me i madh i jetes tende:
  29: cilin poster ke ne dhome?
  30: nje fjali ne dialektin tend:
  31: ne seks eshte me e rendesishme higjena apo fantazia?
  32: cila eshte per ty femra me e bukur ne bote?
  33: je besnik/e?
  34: je xheloz/e?
  35: je grindavec/e?
  36: sa duhet fituar ne muaj per te mos qene te varfer?
  37: masturbohesh?
  38: arome luleje e preferuar:
  39: shije akulloreje e preferuar:
  40: e djathta apo e majta?
  41: ligji eshte njelloj per te gjithe?
  42: te pelqen futbolli?
  43: ke rrahur ndonjehere dike?
  44: beson ne Zot?
  45: shkon ne kishe/xhami?
  46: forumisti/forumistja qe adhuron:
  47: forumisti/forumistja qe percmon:
  48: forumisti/forumistja qe do te martoheshe:
  49: forumisti/forumistja qe do te beje seks te shfrenuar:
  50: tri mbiemra per te percaktuar veten:
  51: po te fitoje 10 milion euro, cilen gje do te blije te paren?
  52: si vishesh zakonisht?
  53: nje note per intervisten:
  54: emoji qe te perfaqeson ne kete moment?
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1: sa i/e gjate je? 1,75
  2: sa femije deshiron te kesh? 4
  3: ku ke lindur? Fier
  4: profesioni? perkthyes
  5: cfare ben per celulitin tend? s'kam
  6: metoda jote e te depiluarit? me brisk
  7: ngjyra e flokeve? zeze
  8: mban syze? jo
  9: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te sheh? syte
  10: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te prek? doren
  11: gjene e pare qe ‘seksi i kundert’ te kritikon? s'po ma var :p
  12: pika jote e dobet? femrat
  13: nje kujtim nga mosha 0-10 vjec: mora nje sol qe arrita ne lavaman te laj duart
  14: ke patur eksperience te keqe sentimentale? po
  15: ke patur eksperience te keqe seksuale? jo
  16: te kane propozuar per martese?/ ke propozuar per martese? nuk kam propozuar
  17: ke vjedhur ndonjehere? i vogel, po
  18: ke menduar ndonjehere per vetevrasje? po
  19: ke patur eksperienca homoseksuale? jo
  20: ke puthur dike ne nje lendine? po
  Po ne tren? jo
  Po ne kinema? jo
  Po ne plazh? po
  21: ke qene ndonjehere ne plazh per nudista? jo
  22: fjala e piste qe thua me shpesh? cazzo
  23: thuaj nje fjale te paster: s'di
  24: mban corape ne vere? jo
  25: ne cilen moshe do te doje te beje seks per here te pare? 15
  26: ke pare ndonjehere nje film porno? po
  27: sa veta te kane pare nudo? disa
  28: gezimi me i madh i jetes tende: kur kam lindur
  29: cilin poster ke ne dhome? nje panorame me nje trendafil
  30: nje fjali ne dialektin tend: cin cun cau kau?
  31: ne seks eshte me e rendesishme higjena apo fantazia? fantazia
  32: cila eshte per ty femra me e bukur ne bote? njera ne lagje
  33: je besnik/e? po
  34: je xheloz/e? jo
  35: je grindavec/e? jo
  36: sa duhet fituar ne muaj per te mos qene te varfer? 1 milion (leke)
  37: masturbohesh? po
  38: arome luleje e preferuar: karajfil
  39: shije akulloreje e preferuar: portokall
  40: e djathta apo e majta? e djathta
  41: ligji eshte njelloj per te gjithe? s'e di
  42: te pelqen futbolli? jo dhe aq
  43: ke rrahur ndonjehere dike? po
  44: beson ne Zot? disi
  45: shkon ne kishe/xhami? jo
  46: forumisti/forumistja qe adhuron: Lisa
  47: forumisti/forumistja qe percmon: Lisa
  48: forumisti/forumistja qe do te martoheshe: Lisa
  49: forumisti/forumistja qe do te beje seks te shfrenuar: Lisa
  50: tri mbiemra per te percaktuar veten: Lisa. Ups, dale se u ngaterrova. I qete, jopervers, macok.
  51: po te fitoje 10 milion euro, cilen gje do te blije te paren? nje tren
  52: si vishesh zakonisht? pantallona, bluze
  53: nje note per intervisten: 10
  54: emoji qe te perfaqeson ne kete moment? :(
   
 14. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Si nuk perton:p
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me mori shume pak kohe :)
  Ti perton te pergjigjesh?
   
 16. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Honestly
  Po

  Gjithsesi noten 8
  Per pergjigjet :p
  Dhe 10 per durimin
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sidoqofte, do te ishte kenaqesi te te lexonim pergjigjet :)
  Po komplekse per disa pyetje, ke?
   
  Andrea_1 likes this.
 18. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Do pergjigjem some day ....
  Nuk do thosha komplekse! Thjeshte disa gjera ke deshire te mbeten private
   
  joetisti_ likes this.
 19. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Interviste per te gjithe:
  (mund te shmangni cilen pyetje te doni)
  1: sa eshte ora?-11-35
  2: e ciles dite?-e merkure
  3: nick-u yt?-alivia
  4: shenja e oroskopit?-demi
  5: ke pirsing?-no
  6: ke tatuazh?-no
  7: je i/e dashuruar?-yes
  8: ke tradhtuar ndonjehere?-ehe
  9: je tradhtuar ndonjehere?-yhyyy
  10: pi duhan?-no
  11: ke pire ndonjehere droge?-mos o zot.
  12: pi pije alkoolike?-no
  13: te pelqen vetja ne brendesi?-yes
  14: te pelqen vetja nga jashte?-sigurisht
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje?-asgje e dashurojveten :p
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare?-po nganjehere "qajme" se na ben mire.
  17: ke bere ndonje aksident me makine?-no
  18: pepsi apo kola?-asnjeren
  19: ke besim te miqte?-kur i quaj miq po
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet-colors
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres?-ngjyra ngjyra,perfaqsojne ekspresivitet :p
  22: ngjyra e preferuar?-i dua ngjyrat te gjitha.
  23: siper apo poshte?-per hesap tim ku te me pelqej.
  24: masa e kembes?-e kam sekret :p
  25: numer i preferuar?-6
  26: lloji i muzikes se preferuar?-e qeta pergjethsisht.
  27: dush apo vaske?-te dyja :p
  28: cfare urren?-budallallikun.
  29: cfare pelqen?-zgjuarsine :p
  30: pjata e preferuar?-sallata me djath te bardhe.
  31: pije e preferuar?-martini
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget?-se di fare :p
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende?-do zgjasja veren e ca muaj
  34: je i/e lumtur?-sbehet llaf lumturi eshte cdo caste kohe per ne qeniet njerzore.
  35: film i preferuar?-ka disa
  36: kenge e preferuar?-ka shume
  37: nga se ke frike?-frike nga asgje,fobi gjarprinjet. :p
  38: nga se nuk ke frike?-nga nena natyre dhe bukurit e saj.
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh?-xhungel afrike.
  40: parfum i preferuar?-dior
  41: sport i preferuar?-noti vrapi
  42: je natyre e hapur apo e mbyllur?-ne varsi te ambjentit dhe persoanve.
  43: det apo mal?-te dyja ne nje perqafim.
  44: ke frike nga vdekja?-no
  45: kur bie te flesh?-darke :p
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi?-10
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi
  Parate
  Principet
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje femer
  Te nje mashkull
  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta?
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
  Nje kafshe
  Nje shpend
  Nje peme
  Nje frut
  Nje insekt
  Nje stine
  Nje shtet
  Nje ngjyre
  Nje liber
  51: bej nje pershendetje!

  Boll plotesova u lodha :p
  Pershendes gazetarin intervistues :p
   
  Artin and joetisti_ like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mund te pergjigjesh: "e kam private"
   

Shpërndajeni këtë faqe