Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Faleminderit edhe ty per pergjigjet mirdita. Ishin shume te bukura. Aha pse vizatimi ka lidhje me arkitekturen?? Mua me ka pelqyer piktura kur isha i vogel por s'u bera dot :(
   
  mirdita likes this.
 2. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  pse nuk u bere?
   
  mirdita likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Doja te ndiqja rrethin e piktures sepse aty ishte nje vajze qe me pelqente por u zura me njerin per kete vajzen edhe na perjashtuan te dyve... :(
   
  mirdita likes this.
 4. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  pse nuk e vrave ate njeriun?
   
  mirdita and joetisti_ like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po ta kisha vrare... tani do chatoja nga burgu :)
   
  Aquarius, The decatur and mirdita like this.
 6. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  po ta vrisje ne menyre profesionale.
   
  Aquarius and The decatur like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Nganjehere mund t'i besh disa gjera qe jane me te keqia se vrasja.
   
  The decatur and mirdita like this.
 8. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  profesionale.
   
  The decatur, mirdita and joetisti_ like this.
 9. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1-Po por jo shpesh sepse kam shkolle!Shkoj vetem kur kam eskursion me klasen(dhe me zyshat :p)
  2-Jo shume sepse skam dore
  3-Zili jo skam pse te kem
  4-Jo m plq t'i zgjidh gjerat ne menyre diplomatike(dhe deri me tani sme ka zhgenjyer)
  5-Jo apsolutisht JO!
  6-Jo do te ishte shume e thjesht dhe pa dhimbje ne ate menyre
  7-Te behem presidente!
  8-Po ka 2 qen:Xheku dhe Koki *-*
  9-Po dhe bej gjueti si sport
  10-Per Tiranen dhe Inter!!!!!
  11-Po sigursht ne gjith kete univers eshte e pamundur qe vetem ne te jetojem
  12-leket:9 miqte:6 moda:9
  13-LG KP 500 me touch ;)
  14-E realizuar me profesion te kem realizuar ambiciet e mia(nje pjes te tyre) dhe uroj me familje dhe me nje cun te bukur(si djale te vogel flas) :)
  Flm per intervisten ishte sh e bkr :)
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm per pergjigjet. Interesante... Une kam patur nje qen, Balto, por me ngordhi :( dhe tani s'kam tjeter.
   
  The decatur likes this.
 11. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  nese behesh presidente a do firmosesh qe une te shkoj ambasador ne Rusi?
   
  The decatur likes this.
 12. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Ku te duash ti!
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Oooo filluan pazaret politike qe tani... :p Por do te na flasesh me me goje pastaj Sonia, do kujtosh qe dikur kemi qene shoke? :)
   
  The decatur and mirdita like this.
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  O sa keq po perse nuk vazhdon tani,mbasi ke talent per pikturim.
  Sa per Artitekturen nuk ka vizatim ama mendova te shkruaj se ka d.m.th plane te shtepive qe ti duhet ti vizatosh pastaj ti besh me kupton
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  1) shkon ne diskoteke? Ufff :p
  2) te pelqen te vizatosh? Te shkarravis pershtatet me mire :p
  3) ke zili dike? Veten kur e shoh n'pasqyre
  4) je zene ndonjehere me grushte? Jo
  5) do te pozoje nudo per ndonje reviste? Pritezott :p
  6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje? Nji vajz qe e kam hale ne sy...:)
  7) endrra jote me e madhe? Te rrespektohem
  8) te pelqejne kafshet? Bllehh Hic :p
  9) gjueti, je pro apo kunder? Kunder :(
  10) per cilen skuader ben tifo? BrasIIiiiiL
  11) ekzistojne alienet? Alienet ne thonjeza edhe egzistojne :p
  12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
  -leket 9
  -miqte 10
  -te qenit ne mode? 5
  13) cfare celulari ke? Skam hic :S
  14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh? Ihuuu... Tmadhe :p
   
  Sonia007 and joetisti_ like this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Aha, tani e kuptova. Vizatim teknik po thua? Por une jo se kisha talent sepse nuk e provova dot nese kisha apo jo, por kisha shume deshire per pikturen. Flm per inkurajimin qe me thua te vazhdoj tani. :)
   
  The decatur and mirdita like this.
 17. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kur e ke nje talent nga Zoti mos ndalo vetem vazhdo,jeta esht e shkurter jetoje
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ahahahhaha. me pelqyen pergjigjet. Flm per to. :)
   
  The decatur and Megg like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shume e vertete. Flm :)
   
  The decatur and mirdita like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ke edhe kete Megg:
  http://forumi.shqiperia.com/threads/intervista.25814/
   
  The decatur likes this.

Shpërndajeni këtë faqe