Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  falemnderit, Alivia
  ke dhe nje tjeter :p
   
  Alivia likes this.
 2. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Allahalla ..sqenkeni nrregull ju ...: ))
  Spo shkruj fare me mir :p
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jane pyetje qe femrat ne vende te huaja u pergjigjen pa asnje lloj problemi. Sidoqofte une mirekuptoj pasi ne mentalitetin tone akoma nje femer e lirshme do te dukej sikur po jep mesazhin se eshte e disponueshme per seks me cilindo qe interesohet. Por qe s'eshte fare keshtu.

  Mbase do te kete nga ato qe ndihen te lirshme dhe pergjigjen. Mbase do te kete nga ato qe ndihen te lirshme por nuk pergjigjen. Se s'u do qejfi :p Por, nese me ndodh te bej here tjeter nje interviste, i detyruar, do t'i shmang keto pyetje "sikletsjellese".

  Falemnderit gjithsesi, Anabell :)
   
 4. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Se vras shum per pergjigjet se flas si te dua po mberi pershtypje kjo Alivia qe gjasme po tallej ...lol
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Per cilen gje? Rreth pergjigjeve?
  Ka mundesi te medha ta kesh keqkuptuar, mendoj une. Nga personat qe njohim ketu, pervec shakase, askush nuk tallet me dike tjeter.

  "Anabell", mos eshte nje film me nje kukull, si tip horror?

  (tema)
  interviste e shkurter per Anabell:


  1. je pro apo kunder:
  dhurimit te organeve:
  abortit:
  eutanazise:
  legalizimit te shtepive publike:
  martesave gay:

  *eutanizia, veprimi kur nga nje qender e specializuar nje personi(te ose jo te semure) i jepet ndihme qe te vdese.
   
 6. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Te pergjigjem une per keto pyetjet lart se qenkan pak dhe sakt :p
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Janë pak, por janë me spec.
  Po t'u përgjigjesh, mund të të vënë etiketa e të armiqësohesh me disa anëtarë... :p
   
 8. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Atehere nje arsye me shum per tu pergjigjur:p


  1. je pro apo kunder:
  dhurimit te organeve: pro
  abortit: kunder
  eutanazise: pro
  legalizimit te shtepive publike: pro
  martesave gay: kunder

  E thjeshte fare
  Per etiketa mos hezitoni:p
   
  Artin and joetisti_ like this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po t'i bej te shkurtra atehere. Per Andrea_1:


  1. si do te doje te quhej i dashuri yt? (ose vetem shkronjen e pare)
  2. nje emer per nje nga femijet: (qe ke apo do te kesh)
  3. emer qyteti qe te pelqen? (vetem si emer)
  4. e quan veten me fat?
  5. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
  6. sinqeriteti, eshte virtyt i budallait? (sic thone)
  7. ke marre 4 kur ke qene ne shkolle?
  8. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
  9. pushimet, ku dhe me ke?
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  **qe te mos kete keqkuptime se po e diskutonim kete punen e te dashurit, Andrea_1, t'i kam bere pyetjet sikur je single, kur ti mund te jesh edhe e martuar.
   
 11. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  joestisti sme pelqyen pyetjet do besh pyetje tamam apo jo ? :p
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per Anabell dhe Andrea_1:

  1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
  2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
  3- mendon se leku te josh?
  4- le bakshish?
  5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
  6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
  7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
  8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
  9- je e kursyer apo shperdoruese?
   
 13. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra? Me ate qe do zemra
  2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune? Nese i ben keq njeriu jo
  3- mendon se leku te josh? Dikur po , tani jo dhe aq
  4- le bakshish? Kur kam mundesi
  5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur? 1 milion dollar :p
  6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen? Nese eshte investim po
  7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim? Po
  8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht? Varet ku jetoj
  9- je e kursyer apo shperdoruese? Ruaj por dhe qef bej me moderim
   
  joetisti_ likes this.
 14. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Sdua me komente nga ndonjera moret vesh ...lol
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mjafton mos të bërtasësh :p
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Jam në punë dhe kam 1 orë pushim.
  S'kisha ç'bëja dhe thashë të mbushja një intervistë... :p
  Gjeta një të vjetër, në faqet e kaluara...


  1.Ku je tani? Në punë
  2.Sa % rendesi i jep forumit?
  3.Ku jeton Momentalisht? Jashtë Shqipërisë
  4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper? Mua më duket se e shpërdoroj.
  5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
  6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë? Plot herë.
  7.Ngjyra juaj e preferuar? E gjelbër, e kuqe.
  8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
  te pershkruan ty me mirë? Zemërgjerë
  9.Cfarë te bene te ecesh perpara? Shpresa
  10.Ca lloj muzike degjon me teper? Të ndryshme, varet nga gjendja.
  11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar? Nuk më pëlqen të udhëtoj shumë.
  12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty? Me pak dritë...
  13.Ke të dashur?
  14.Di te patinosh mbi akull? Jo
  15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon? Nuk mbaj krahë, por mundohem t'i qetësoj.
  16.Cila lule te pëlqen me teper? Lulet vjollcë.
  17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
  18.Cilin Shtet Preferoni me shume? Shqipërinë
  19.Sa here Genjeni ne Dite?
  20.Te Pelqen Forumi ? Po, edhe pse ka pak anëtarë.
   
  Last edited: 5 Sep 2017
 17. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  I smell provokacia lol:p


  1. si do te doje te quhej i dashuri yt? (ose vetem shkronjen e pare)
  Nuk e kam menduar ndonjehere

  2. nje emer per nje nga femijet: (qe ke apo do te kesh)
  Me pelqen Sophia dhe Henry

  3. emer qyteti qe te pelqen? (vetem si emer)
  Vlora
  4. e quan veten me fat?
  Po

  5. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
  Ndoshta

  6. sinqeriteti, eshte virtyt i budallait? (sic thone)
  Nganjhere

  7. ke marre 4 kur ke qene ne shkolle?
  Kurre

  8. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
  Shif pergjigjen nr 5 :p ( here tjeter zotri gazetar me pak emicione ne intereviste):p

  9. pushimet, ku dhe me ke?[/QUOTE]
  Phuket Thailand
  Vetem :)
   
  joetisti_ likes this.
 18. Artin

  Artin Papirus rex

  Andrea, është dhe një intervistë tjetër për ty, tek postimi 792.
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  falemnderit, Anabell!
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Phuket Thailand
  Vetem :)[/QUOTE]
  Andrea_1, falemnderit! Jo, nuk ka asnje provokim :)
  Qenkam ngaterruar me pyetjen 8 :p
   

Shpërndajeni këtë faqe