Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per Andrea_1 dhe Anabell:

  1. te jesh apo te kesh?
  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
  3. porosia e prinderve te tu?
  4. shume apo pak?
  5. si e shikon veten kur te plakesh?
  6. ke kafshe shtepiake?
  7. cilen gazete lexon?
  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
   
 2. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox  1. te jesh apo te kesh?
  Te jesh


  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
  Ndoshta


  3. porosia e prinderve te tu?
  Mes te shume porosive .....
  "Ji vetvetja, mos ndrysho kurre "


  4. shume apo pak?
  Diku ne mes


  5. si e shikon veten kur te plakesh?
  Hotter then hell:p


  6. ke kafshe shtepiake?
  Kam qen


  7. cilen gazete lexon?
  The Guardian, The times, The Independent
  Gazeta Shqiptare....


  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
  Nahh


  Sot në 00:10
   
  Last edited: 6 Sep 2017
  joetisti_ and Artin like this.
 3. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox  1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
  Keto te dyja nuk bejne pa njera tjetren :D


  2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
  Never


  3- mendon se leku te josh?
  Mendoj qe leku josh cdo njerin nga ne


  4- le bakshish?
  Le


  5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
  Si shoqja lart por me pound ose euro :p


  6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
  E kam blare


  7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
  Zakonisht falenderohem:p


  8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
  Gjithcka varet nga vendi dhe nga ke quajme normale


  9- je e kursyer apo shperdoruese?
  Pak nga te dyja
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Falemnderit!
  Andrea_1, hotter then hell, c'do te thote?
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per: Andrea_1 dhe Anabell (ndonese Anabell-es po me vjen te besoj se s'i kane pelqyer pyetjet, por mbase edhe i kane pelqyer :) Ty Andrea_1, te kane pelqyer?

  1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?
  2. shpreh nje deshire per veten:
  nje per mua:
  nje per forumin.
  3. i merr vendimet me veshtiresi?
  4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte?
  5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…
  6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine?
  7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire?
  8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?
   
 6. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?sepse ska rruge te mesme ..ndryshe do me urrente se jam icik antipatike ne fakt ...
  2. shpreh nje deshire per veten: te arrij maksimumin e aftesive te mia
  nje per mua: te ndjehesh mire me veten
  nje per forumin. Te kete vahdimesi
  3. i merr vendimet me veshtiresi?smar mendime po sqesh e sigurt
  4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte? Pa nxitim lool
  5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…ti me rrite me mesime...
  6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine? Te dyja
  7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire? Mbase po
  8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?asnjecik

  Te pergezoj per pyetjet dhe durimin..
   
 7. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1. te jesh apo te kesh? Jesh
  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje? Po
  3. porosia e prinderve te tu? Asnje
  4. shume apo pak? Pak
  5. si e shikon veten kur te plakesh? Njesoj
  6. ke kafshe shtepiake?jo
  7. cilen gazete lexon? Shoh vetem titujt ne internet
  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?po por rralle
   
  Artin likes this.
 8. bobo

  bobo marksist-enverist

  Intervista .

  1.Ku je tani? Koord.Gjeo: 49.4967100°,: 8.4795500°
  2.Sa % rendesi i jep forumit? 15%
  3.Ku jeton Momentalisht? shik. 1
  4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper? abuzim
  5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty? objekt: kalimkoher
  6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë? jo
  7.Ngjyra juaj e preferuar? vishnje
  8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
  te pershkruan ty me mirë? arrogant
  9.Cfarë te bene te ecesh perpara? deshira te shikoj tjeret duke deshtuar
  10.Ca lloj muzike degjon me teper? haevy/death metal
  11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar? shume; Kili
  12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty? sex-drog-rrok
  13.Ke të dashur? i prostitut (quhet? :D )
  14.Di te patinosh mbi akull? patjeter
  15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon? tifozllek histerik
  16.Cila lule te pëlqen me teper? e modhes
  17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot? i dh***sha i m*t
  18.Cilin Shtet Preferoni me shume ? 11
  19.Sa here Genjeni ne Dite? asnjeher
  20.Te Pelqen Forumi ? olala
   
 9. bobo

  bobo marksist-enverist

  (mund te shmangni cilen pyetje te doni)
  1: sa eshte ora? 11:31
  2: e ciles dite? 16.10.19

  4: shenja e oroskopit? bricjap
  5: ke pirsing? po
  6: ke tatuazh? po
  7: je i/e dashuruar? jo
  8: ke tradhtuar ndonjehere? po
  9: je tradhtuar ndonjehere? sjam i sigurte
  10: pi duhan? jo
  11: ke pire ndonjehere droge? po
  12: pi pije alkoolike? me raste
  13: te pelqen vetja ne brendesi? me raste
  14: te pelqen vetja nga jashte? po
  15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje? respektin ndaj njeriut
  16: ke dashuruar aq shume sa ke qare? i her
  17: ke bere ndonje aksident me makine? jo
  18: pepsi apo kola? asnjeren
  19: ke besim te miqte? jo
  20: ngjyra e preferuar per te brendshmet? bardh
  21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres? qumeshti
  22: ngjyra e preferuar? vishnje
  23: siper apo poshte? siper
  24: masa e kembes? 43
  25: numer i preferuar? 2
  26: lloji i muzikes se preferuar? Haevy/Death Met
  27: dush apo vaske? vask
  28: cfare urren? shkelqimin
  29: cfare pelqen? butesin
  30: pjata e preferuar? grosh
  31: pije e preferuar? konjak
  32: ku jeton miku/mikja jote me e larget? Kili
  33: c’do te ndyshoje ne jeten tende? asgje
  34: je i/e lumtur? po
  35: film i preferuar? gangster chronicles
  36: kenge e preferuar? o moj ti me syt ezi
  37: nga se ke frike? njeriu
  38: nga se nuk ke frike? jashttokesoret
  39: nje vend ku te pelqen te shkosh? Mongoli

  42: je natyre e hapur apo e mbyllur? hapur
  43: det apo mal? mal
  44: ke frike nga vdekja? po
  45: kur bie te flesh? 23
  46: kur ngrihesh ne dite pushimi? 06
  47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
  Seksi- 80
  Parate- 30
  Principet- 90
  48: tri gjerat qe sheh
  Te nje femer: t ndenjuat pasme, hapin dhe levizjen e kokes

  49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta? dobet
  50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe: ngjyr
  Nje kafshe
  Nje shpend
  Nje peme
  Nje frut
  Nje insekt
  Nje stine
  Nje shtet
  Nje ngjyre
  Nje liber
  51: bej nje pershendetje! mos u pafshim me
   

Shpërndajeni këtë faqe