Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per Andrea_1 dhe Anabell:

  1. te jesh apo te kesh?
  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
  3. porosia e prinderve te tu?
  4. shume apo pak?
  5. si e shikon veten kur te plakesh?
  6. ke kafshe shtepiake?
  7. cilen gazete lexon?
  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
   
 2. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox  1. te jesh apo te kesh?
  Te jesh


  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
  Ndoshta


  3. porosia e prinderve te tu?
  Mes te shume porosive .....
  "Ji vetvetja, mos ndrysho kurre "


  4. shume apo pak?
  Diku ne mes


  5. si e shikon veten kur te plakesh?
  Hotter then hell:p


  6. ke kafshe shtepiake?
  Kam qen


  7. cilen gazete lexon?
  The Guardian, The times, The Independent
  Gazeta Shqiptare....


  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
  Nahh


  Sot në 00:10
   
  Last edited: 6 Sep 2017
  joetisti_ and Artin like this.
 3. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox  1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
  Keto te dyja nuk bejne pa njera tjetren :D


  2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
  Never


  3- mendon se leku te josh?
  Mendoj qe leku josh cdo njerin nga ne


  4- le bakshish?
  Le


  5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
  Si shoqja lart por me pound ose euro :p


  6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
  E kam blare


  7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
  Zakonisht falenderohem:p


  8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
  Gjithcka varet nga vendi dhe nga ke quajme normale


  9- je e kursyer apo shperdoruese?
  Pak nga te dyja
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Falemnderit!
  Andrea_1, hotter then hell, c'do te thote?
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per: Andrea_1 dhe Anabell (ndonese Anabell-es po me vjen te besoj se s'i kane pelqyer pyetjet, por mbase edhe i kane pelqyer :) Ty Andrea_1, te kane pelqyer?

  1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?
  2. shpreh nje deshire per veten:
  nje per mua:
  nje per forumin.
  3. i merr vendimet me veshtiresi?
  4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte?
  5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…
  6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine?
  7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire?
  8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?
   
 6. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?sepse ska rruge te mesme ..ndryshe do me urrente se jam icik antipatike ne fakt ...
  2. shpreh nje deshire per veten: te arrij maksimumin e aftesive te mia
  nje per mua: te ndjehesh mire me veten
  nje per forumin. Te kete vahdimesi
  3. i merr vendimet me veshtiresi?smar mendime po sqesh e sigurt
  4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte? Pa nxitim lool
  5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…ti me rrite me mesime...
  6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine? Te dyja
  7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire? Mbase po
  8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?asnjecik

  Te pergezoj per pyetjet dhe durimin..
   
 7. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  1. te jesh apo te kesh? Jesh
  2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje? Po
  3. porosia e prinderve te tu? Asnje
  4. shume apo pak? Pak
  5. si e shikon veten kur te plakesh? Njesoj
  6. ke kafshe shtepiake?jo
  7. cilen gazete lexon? Shoh vetem titujt ne internet
  8. ke gjera qe nuk u reziston dot?po por rralle
   
  Artin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe