Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  hahahah je e madhe pzzzz :* :p
   
  The decatur likes this.
 2. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Pastaj ti do te jesh kundershtari im me i madh tani qe me erdhen trute ne vend si mund te te firmos une per ty??????(po te jap nje vend te nderuar po te quaj kundershtarin tim=po te barazoj me veten :p)
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po per mua ska ndonje interviste???
   
  joetisti_ likes this.
 4. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  ta bej un m zmr ja m prit vetem nje sec sa te bej.Mos mu mrz :)
   
  Sweety el likes this.
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1-Emri i vertete
  2-Emri qe do te deshiroje te kishe(ose emrin qe deshiron t'i vendosesh femijes tend)
  3-Qellimi jot ne jet kush eshte?
  4-Hobby,cfare ke?
  5-3 cilesite e tua me te dukshme
  6- 3 cilesi qe te mungojne dhe qe do te deshiroje t'i kishe
  7- Personi me i rendesishem per ty eshte...
  8-Je pro modernes apo treadicionalesh
  9-Idhulli joot ne jet
  10-Momenti me i lumtur ne jete
  Ma bej edhe ti njeee :)
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  1.emri im i vertete eshte Ana
  2.kete emer qe kam sepse ma kane vendosur prinderit e mi
  3.te studioj
  4.futbollin dhe basketbollin dhe notin sigurisht
  5.simpatike.komunikuese,sportive
  6.nuk di te them qe me mungojne cilesi me mire e thone te tjeret se cfare me mungon...
  7.familja
  8.te dyja me pelqejne por jam pak moderne
  9.kam shume nuk di te vecoj nje po po them angelina xholi
  10.kur festova 18 vjetorin
  11.ishin shume pak zemer prisja me shume por me shume kenaqesi po te bej edhe une nje ty...flm per pyetjet
   
  Sonia007 likes this.
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  1) tre mbiemra per te percaktuar veten? E gjat :p e mir :D E papame :p
  2) po te fitoje 10 milion euro, si do t'i shpenzoje? qender estetike, shtepi nakund edhe kshu si esht bere puna , ndonje videoklip :p
  3) gjeja e pare qe ben ne mengjes? Laj dhembet
  4) gjeja e fundit qe ben ne mbremje? Fik pc :D
  5) nje person qe vlereson? Pooo Nji rob i bukur qe e du *D*
  6) nje person qe perbuz? Nji trrape* *E* :p
  7) tri gjerat qe shikon ne nje mashkull/femer? Femer jam vet..:p
  Shofff Ftyren , menyren e te ecurit, dhe me raste a ka kufje :p
  8) ke piercingJo
  9) ke tatuazhe?JO
  10) je fetar/e? Aty aty
  11) libri i fundit qe ke lexuar? kam lexu 2 njekohsisht :p
  12) pi duhan? Jo
  13) pi alkool? Kur me bie ne dore :D
  14) cfare kafshe do doje te ishe? LUANESHE :D (t'ju haja te gjithve) :p
  15) ku do deshiroje te jetoje? Ne nje ishull me indiane (se jane bukurosha )
  16) pjata e preferuar? Makaronat :D
  17) kenge e preferuar? Kam shuum , x momentin Lana Del Ray-Blue Jeans
  18) te kishe mundesi te zgjidhje nje problem te madh qe prek njerezimin, ke do kishe zgjedhur? Ti beja te gjithe shurdha dhe qorra :p
  Dmth natyren njerezore :mad:
  19) per cilen gje do te luftoje deri sa te te rezikohej jeta? per familjen
  20) pushimet ideale? Diku largg
  21) shprehja e preferuar? M'len rahat :p
  22) bashkejetese apo martese? Martese
  23) beson ne magji? jo
  24) e pelqen veten? Jo, thjesht jua besoj Cunave me gusto :p
  25) ka jete pas vdekjes? Se kam provu
  26) je i/e lumtur? Po tmos isha kaq largpamese do isha me e lumtura ne bote :)
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Duhej te te kisha perfshire ne intervistat qe bera. Te kerkoj ndjese. Po qe se s'me ke marre shume inat, te ftoj te pergjigjesh te 2 intervistat qe duhet te ishin: Per Sonia/mirdita/Megg/Sweety el/Iliro. Me fal :)
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per sonian007
  1.Ku je tani?
  2.Sa % rendesi i jep forumit?
  3.Kush eshte Megi e vertet?
  4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
  5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
  6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
  7.Ngjyra preferuar?
  8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
  te pershkruan ty me mirë?
  9.Cfarë te motivon te ecesh perpara?
  10.Ca lloj muzike degjon me teper?
  11.Te pëlqen te udhetosh?Nqs po ku ke shkuar?
  12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
  13.Ke të dashur?
  14.Di te patinosh mbi akull?
  15.Ne një zenke midis 2 shoqeve ,si reagon?
  16.Cila lule te pëlqen me teper?
  17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
  18.New Yourk apo Paris?
  19.Si tu duk intervista?
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ahahahhahahah. fantastike...
   
  Megg likes this.
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ahahahaah Sweety kujdes se me merr lemza mua :D
   
 12. Megg

  Megg Carpe Diem

  ;)
  Flm per intervisten se harrova,,edhe mthuj si me t'thirr per shkurt se su mesova kurr me kyt emrin.....bla bla blaa....;)
   
  joetisti_ likes this.
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  1) tre mbiemra per te percaktuar veten?e mire.simpatike.elegante
  2) po te fitoje 10 milion euro, si do t'i shpenzoje?duke siguruar jeten time dhe duke ndihmuar familjen per shpenzimet qe kane bere per mua.
  3) gjeja e pare qe ben ne mengjes?hap syte,shkoj ne tualet laj fytyren dhe dhembet me pas rregullohem
  4) gjeja e fundit qe ben ne mbremje?degjoj muzike dhe mbyll syte
  5) nje person qe vlereson?vleresoj dy dhe jane prinderti e mi
  6) nje person qe perbuz?askend.sdua te kem urrejtje ne shpirt dua te jem e qete...
  7) tri gjerat qe shikon ne nje mashkull/femer?tek mashkulli shikoj komunikimin,sjelljen dhe trupin.tek femra shikoj sjelljen se si integrohen ne shoqeri dhe si komunikon
  8) ke piercing?jo nuk kam sme pelqen kjo gje
  9) ke tatuazhe?jo
  10) je fetar/e?jo
  11) libri i fundit qe ke lexuar?pamje nga ura-artur miler
  12) pi duhan?jo e urrej
  13) pi alkool?jo
  14) cfare kafshe do doje te ishe?mace
  15) ku do deshiroje te jetoje?ketu ku jam,ne shqiperi me pelqen sepse jam shqiptare
  16) pjata e preferuar?sallata jeshile
  17) kenge e preferuar?un bonito final
  18) te kishe mundesi te zgjidhje nje problem te madh qe prek njerezimin, ke do kishe zgjedhur?varferine
  19) per cilen gje do te luftoje deri sa te te rezikohej jeta?per familjne time do jepja jeten madje edhe per ate qe dua
  20) pushimet ideale?ne shqiperi nga veriu do i nis sivjet
  21) shprehja e preferuar?endrra ime
  22) bashkejetese apo martese?martese
  23) beson ne magji?jo jo
  24) e pelqen veten?po normale po se pelqeva une pak rendesi kane te tjeret
  25) ka jete pas vdekjes? prehja e shpirtit te qete por se besoj kete gje
  26) je i/e lumtur?po shume sepse kam nje familje te mrekullueshme qe me dhuron cdo dite dhe me shume lumturi....
   
  joetisti_ likes this.
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ti ste harroj lehte une mike
   
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D Miillllllll :dashuri:
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm per pergjigjet. Shume te bukura. :)
   
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te lutem
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ke dhe nje tjeter interviste me poshte. Te fotoj te pergjigjesh edhe atje!! :)
   
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  1) shkon ne diskoteke?ne fundjave por jo shpesh me raste
  2) te pelqen te vizatosh?jo
  3) ke zili dike?askend
  4) je zene ndonjehere me grushte?jo
  5) do te pozoje nudo per ndonje reviste?kurre
  6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje?askend nuk dua te lendoj asnje njeri
  7) endrra jote me e madhe?te mbaroj shkollen per mjekesi
  8) te pelqejne kafshet?po
  9) gjueti, je pro apo kunder?varet ne ckuptim eshte gjuetia....
  10) per cilen skuader ben tifo?e pelqej sportin por tifoze nuk jam
  11) ekzistojne alienet?jo
  12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
  -leket
  -miqte
  -te qenit ne mode?leket vlejne 7.miqte 10 dhe te qenit ne mode 6.5
  13) cfare celulari ke?samsung me prekje
  14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh?te kem mbaruar shkollen e larte te kem pune te kem nje partner dhe pse jo nje femije
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Interviste e re per: Sonia/mirdita/Iliro/Megg/Sweety el/
  1) sa eshte ora?
  2) emri?
  3) datelindja (pa vitin po te doni)?
  4) shenja e oroskopit?
  5) je i/e dashuruar?
  6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)
  7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?
  8) ke bere ndonjehere aksident me makine?
  9) ke patur ndonjehere frakture?
  10) pepsi apo coca?
  11) ke besim te miqte e tu?
  12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?
  13) numri i kembes?
  14) numri i preferuar?
  15) nga se ke frike?
  16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?
  17) filmi i preferuar?
  18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?
  19) cfare ka poshte shtratit tend?
  20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?
  21) det apo mal?
  22) ke frike nga vdekja?
  23) ne c'ore shkon ne shtrat?
   
  The decatur likes this.

Shpërndajeni këtë faqe