Intervista!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  5- aq me keq per ty. S'perfitove nga rasti :p
  23- po kur s'merr njerin nga te dy, ke le? :p
  29- futi nje te perkthyer te lutem Sonia!
  34- ben shaka ti?!!!!
  54- flm. edhe per pergjigjet qe me pelqyen shume :)
   
  The decatur likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1- presim dhe mirditen(se Iliron s'e presim dot nje jete :) ) qe te flas per rezultatin.
  3- une mendoj... se nje difekt i yti eshte... qe s'me ke bere nje interviste :p
  14- cne?!
  17- cfaredo qe te thote apo kur thote: Sa e mire kjo qe po kalon ?? ;)
  24- uroj sa me mire
  26- jugu i perafrohet me shume letrares, por te gjitha zonat kane nje dialekt. Une i pelqej te gjitha.
  27- sinqerisht flm, por jini si Megg, edhe ti edhe Sonia, qe e kupton shakane me shokun. Pra jini me elastike :)
  28- nuk e di a do te kete me :) por te shohim... flm per pergjigjet.
   
  The decatur likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm shume shume Megg. Je yll.

  1) sa bejne 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1x0 ? s'marr shume vesh nga matematika, por ia di pergjigjen se e kam lexuar diku :p Por te presim dhe mirditen :)
  2) nje vlere e jotja? nuk nxitohem
  3) nje difekt i yti? dua shume
  4) bej nje ulerime (me shkronja sigurisht :) ) aaaaaaaaaaaaaaaa a
  5) pro apo kunder denimit me vdekje? kunder
  6) sa vjec/e do doje te ishe? 18
  7) gjen nje llambe te Aladinit dhe shpreh tri deshira, cilat? pasuri(te ve ne jete idete e mia) shendet, nje vajze te bukrur.
  8) i beson horoskopit? vetem kur thote ato qe dua :p
  9) mish apo peshk? mish
  10) e njeh himnin kombetar? shkruaj pak Po. rreth flamurit te tere bashkuar, me nje deshire me nje qellim...
  11) nje dhurate qe do te doje te merrje? s'kam shume pretendime, te ishte cfare te ishte :p
  12) filmi i fundit qe ke pare? Po shikoj 'Enderr per nje karrige'
  13) pesha? Megg shif vendin, c'jane keto pyetje ahahhhahhahaah
  14) sa kontakte ke ne fb? 20+
  15) pro apo kunder martesave gay? s'di c'te them... por nese e duan...
  16) nje keshille per pjesemarresit e intervistes? shijojeni jeten
  17) cfare te ben te skuqesh? kur me propozojne :spec::D (shyqyr qe vajzat kane filluar ta bejne tashme)
  18) si te quan mami me perkedheli? gomar i mamit :p
  19) shkencetari juaj i preferuar? Arkimedi
  20) sa kile ke lindur? 4 kg
  21) do provoje te pakten nje here nje cigare ashash? e kam provuar. vdes se qeshuri kot pa lidhje :) por nuk e provoj qe prej vitesh se s'dua te me behet ves.
  22) kendon kur ben dush? jo
  23) zgjidh nje nga te intervistuarit dhe beji nje kompliment mirdita je vajze e shkelqyer.
  24) cfare po mendon ne kete moment? per dreken se tani do e ha :)
  25) pershkruaj dhomen tende te gjumit me tri fjale. e fresket, e bukur, me libra.
  26) nje fjali cfaredo ne dialektin tend. ca thua ere?.(fierak vendas por une s'e kam se jam me origjine nga jugu)
  27) ofendo intervistuesin (per shaka, por beje te lutem). Megg te erdhi radha :D C'jane keto pyetje mos afashinante ? :p (e kuptove? :) )
  28) mbaroi intervista, te vjen keq? shume :( Megg me kenaqe, po vetem kaq kishte ?? :p ;) flm shume shume.
   
  The decatur likes this.
 4. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  34-Po sigurisht qe bej shaka m 1 e 68 cm :p
  29-Ti me gjuan(me lendon) por une nuk bie sepse jam Titanium(el kimik sh i forte)
   
  The decatur and joetisti_ like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  34- niente male ajo qe kishe shkruajtur 1 e 86 ;)
  29- me pelqen perkthimi yt. Edhe fjalet...
   
  The decatur likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sonia, mirdita, Megg, Sweety el, Ilrio, kujtuat se mbaruan intervistat??

  1) cfare ben nese nje mace e zeze te kalon para rruges?
  2) ligji eshte i njejte per te gjithe?
  2) blen te rrobat e perdorura?
  3) nje pjate qe ta shpif?
  4) te pelqen supa?
  5) dhuna sherben per te zgjidhur problemet?
  6) me mire i/e shendoshe apo i/e dobet?
  7) do te dashuroheshe me nje person qe nuk te pelqen fizikisht?
  8) pushimet ku dhe me ke?
  9) meshkujt dhe femrat sa ndryshe jane?
  10) shkollat publike apo private?
  11) cfare duhet te kesh ne jete?
  12) cfare nuk do te beje as per 10 milion euro?
  13) disa keshilla te prinderve?
  14) Me i bukuri ne bote?
  15) nje poezi.
  16) si e mendon veten kur te plakesh?
  17) do te martoheshe me nje qe nuk ka fene tende?
  18) arrin ta prekesh hunden me gjuhe?
  19) te kane bere ndonjehere propozime te pahijshme?
  20) cfare pelqejne meshkujt/femrat te ty?
  21) ciles gje nuk di t'i rezistosh?
  22) cfare te jep kenaqesi?
  23) ne c'gje je i/e pathyeshem/e?
  24) je rebel/e apo respekton rregullat?
  25) shkon(ke shkuar) mire ne shkolle?
  26) i bie ndonje vegle muzikore?
  27) c'mendon per mua?
  28) c'po beje pak me pare?
  29) ke do hidhje poshte nga kalaja e Krujes, Sali Berishen apo Edi Ramen?
  30) i tregon pikat e zeza te miqve?
  31) je rregjistruar ne grupin e Justin Bieber?
  32) nje nickname qe te pelqen(vec atij qe ke ketu)?
  33) ke zbokth?
  34) gjeja e fundit qe ke blere?
  35) pyetjeve te 'pista'(brenda normales se diteve te sotme)do preferoje t'i beja e mos
  t'i pergjigjeshe, mos t'i beja, t'i beja e te pergjigjeshe?
  36) hera e fundit qe ke qeshur?
  37) hera e fundit qe ke qare?
  38) cfare thua kur pergjigjesh ne tel?
  39) gjeja e pare qe te vjen ne mendje?
  40) mundesh t'i shikosh ngultas ne sy per kohet te gjate personat?
  41) i di emrat e shtate xhuxhave(thuaji)?
  42) kujtimi me i bukur?
  43) ne c'pozicion te ze gjume ne mbremje?
  44) kur ecen ne rruge mban koken ulur apo shikon ne fytyre kalimtaret?
  45) fjala jote e preferuar ne shqip/italisht/anglisht?
  46) do martohesh?
  47) te ka vajtur ndonjehre ne mendje te behesh murgeshe(prift per djale)?
  48) te ze gjumi lehte nese...
  49) do te vdisje per dike tjeter?
  50) dashuri apo miqesi?
  51) emri i pare qe te vjen ne mend?
  52) fjala e fundit qe do doje te thoje?
  53) personi i fundit qe ke folur ne tel?
  54) te vijne shume faturat e shtepise?
  55) fjala jote e pare?
  56) kur i thua nje personi 'tdsh' e thua duke menduar per domethenien apo te vjen
  automatikisht?
  57) te ka ndodhur te kesh telefonuar gabimisht?
  58) i pergjigjesh ne tel(cel) edhe nje numri qe nuk e njeh?
  59) e rregullon dhomen?
  60) po te merrje pjese ne nje program televiziv ku aty gjen si surprize nje person
  te famshem qe e adhruron, kush do te ishte?
  61) do futet prape Iliro ne albforum?
  62) te intervistuar, ju vleresoj shume!
   
  mirdita and The decatur like this.
 7. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1) cfare ben nese nje mace e zeze te kalon para rruges?Asgje
  2) ligji eshte i njejte per te gjithe?Po,pervec pushtetarve
  2) blen te rrobat e perdorura?Jo(nuk kam gje me rrobat e perdoruar,por m plq moda)
  3) nje pjate qe ta shpif?Thjerrezat
  4) te pelqen supa?Po,varet
  5) dhuna sherben per te zgjidhur problemet?Apsolutisht jo
  6) me mire i/e shendoshe apo i/e dobet?Normal
  7) do te dashuroheshe me nje person qe nuk te pelqen fizikisht?Nuk e di,por se besoj sepse nje person duhet te te plq ne teresi
  8) pushimet ku dhe me ke?Me familjen ne Kajro
  9) meshkujt dhe femrat sa ndryshe jane?Jane shume ndryshe,por ne te njejten kohe shume te njejte
  10) shkollat publike apo private?Publike(te gjithe te barabarte)
  11) cfare duhet te kesh ne jete?Familje dhe Suksesi
  12) cfare nuk do te beje as per 10 milion euro?Te mos them mendimin tim
  13) disa keshilla te prinderve?1 keshille kam:Vendosu ne vendin e femijes,Ti nuk ke lindur aq
  14) Me i bukuri ne bote?Jonathan Reys Mayers dhe kushojaaa imee dio mio:Sy jeshil te thelle dhe brun *-*
  15) nje poezi.Lamtumire nene
  16) si e mendon veten kur te plakesh?Gjyshe moderne dhe trendy :p Se bej shaka,Nje femer qe i ka arritur te gjitha ne jete dhe qe nipat dhe mbesat te jene krenare
  17) do te martoheshe me nje qe nuk ka fene tende?Po sigurisht ska lidhje
  18) arrin ta prekesh hunden me gjuhe?Jo,ceshte kjo pyetje
  19) te kane bere ndonjehere propozime te pahijshme?Jo(se e dine pastaj :p)
  20) cfare pelqejne meshkujt/femrat te ty?Humorin,Syte dhe Personalitetin(varet me tipe)
  21) ciles gje nuk di t'i rezistosh?Ambicies per me shume
  22) cfare te jep kenaqesi?Te pasurit te drejte dhe te fituarit
  23) ne c'gje je i/e pathyeshem/e?Ne te komunikuar
  24) je rebel/e apo respekton rregullat?Me plq t'i thyej vetem kur sjane te drejta apo sme plq
  25) shkon(ke shkuar) mire ne shkolle?Po shume mireee mesatarja 10
  26) i bie ndonje vegle muzikore?Pianos
  27) c'mendon per mua?Je njeri i mire
  28) c'po beje pak me pare?Po lexoja
  29) ke do hidhje poshte nga kalaja e Krujes, Sali Berishen apo Edi Ramen?Te dy te shpetojme :p
  30) i tregon pikat e zeza te miqve?Jo,por me mire mos te me vene ne prove ;)
  31) je rregjistruar ne grupin e Justin Bieber?Jo
  32) nje nickname qe te pelqen(vec atij qe ke ketu)?Nani
  33) ke zbokth?Kam pasur
  34) gjeja e fundit qe ke blere?Nje ore
  35) pyetjeve te 'pista'(brenda normales se diteve te sotme)do preferoje t'i beja e mos
  t'i pergjigjeshe, mos t'i beja, t'i beja e te pergjigjeshe?T'e beja dhe te te ktheja nje pergjigje(pa ofendim)
  36) hera e fundit qe ke qeshur?Dje
  37) hera e fundit qe ke qare?Se mbaj mend por para pak kohesh kur morra 9 ne fizike
  38) cfare thua kur pergjigjesh ne tel?Urdhero
  39) gjeja e pare qe te vjen ne mendje?Varet
  40) mundesh t'i shikosh ngultas ne sy per kohet te gjate personat?Po,kampione i kam mesuar stilin
  41) i di emrat e shtate xhuxhave(thuaji)?Mbaj mend vetem Te lumturin,Gjumashin,Grindavecin,Te heshturin,Te turpshmin
  42) kujtimi me i bukur?5-vjetori
  43) ne c'pozicion te ze gjume ne mbremje?Me duar nen jastek
  44) kur ecen ne rruge mban koken ulur apo shikon ne fytyre kalimtaret?Lart koka
  45) fjala jote e preferuar ne shqip/italisht/anglisht?The queen
  46) do martohesh?Besoj se nje dite
  47) te ka vajtur ndonjehre ne mendje te behesh murgeshe(prift per djale)?Jo,ndoshta :p
  48) te ze gjumi lehte nese...Kam qetesi dhe pak drite
  49) do te vdisje per dike tjeter?Jo asnjeher
  50) dashuri apo miqesi?Miqesi
  51) emri i pare qe te vjen ne mend?Sofia
  52) fjala e fundit qe do doje te thoje?Ndihem krenare per ty....
  53) personi i fundit qe ke folur ne tel?Shoqja e ngushte
  54) te vijne shume faturat e shtepise?Normal,pak fare mbi normale por ska rendesi
  55) fjala jote e pare?Ba-ba :)
  56) kur i thua nje personi 'tdsh' e thua duke menduar per domethenien apo te vjen
  automatikisht?E them sepse...e them
  57) te ka ndodhur te kesh telefonuar gabimisht?Po
  58) i pergjigjesh ne tel(cel) edhe nje numri qe nuk e njeh?Po(mund te jete nje i njohur)
  59) e rregullon dhomen?PO
  60) po te merrje pjese ne nje program televiziv ku aty gjen si surprize nje person
  te famshem qe e adhruron, kush do te ishte?Natalie Domer
  61) do futet prape Iliro ne albforum?Po besoj se po
  62) te intervistuar, ju vleresoj shume!Gjithashtu! :)
   
  joetisti_ likes this.
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Do te te mesoja se te kam mik ,a sa per lek falas bej kursin :D
   
  joetisti_ likes this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  1) cfare ben nese nje mace e zeze te kalon para rruges?asgje
  2) ligji eshte i njejte per te gjithe?tani per tani jo
  2) blen te rrobat e perdorura?deri me tani jo
  3) nje pjate qe ta shpif?speca te mbushura
  4) te pelqen supa?po
  5) dhuna sherben per te zgjidhur problemet?jo
  6) me mire i/e shendoshe apo i/e dobet?keshtu sic jam mesatare
  7) do te dashuroheshe me nje person qe nuk te pelqen fizikisht?se di
  8) pushimet ku dhe me ke?ne sarande ose nga veriu ne jug me familjen
  9) meshkujt dhe femrat sa ndryshe jane?shume ndryshe
  10) shkollat publike apo private?publike
  11) cfare duhet te kesh ne jete?dashuri dhe leke
  12) cfare nuk do te beje as per 10 milion euro?vrasje
  13) disa keshilla te prinderve?mos u genje nga djemte.mos na zhgenje por qendro keshtu sic je e plot te tjera
  14) Me i bukuri ne bote?te gjithe te bukur jane
  15) nje poezi.dicka e pamundur po me kerkon por une menjehere do e them te pelqen apo jo kjo jam une elastike por shume e cilter

  16) si e mendon veten kur te plakesh?se di
  17) do te martoheshe me nje qe nuk ka fene tende?po

  18) arrin ta prekesh hunden me gjuhe?se kam provuar kur ta provoj do te te them
  19) te kane bere ndonjehere propozime te pahijshme?jo
  20) cfare pelqejne meshkujt/femrat te ty?meshkujt tek une trupin.sinqeritetin respektin dhe komunikimin.femrat shoqerine dhe miqesine
  21) ciles gje nuk di t'i rezistosh?dashurise
  22) cfare te jep kenaqesi?gjithcka qe kam ne jete
  23) ne c'gje je i/e pathyeshem/e?jo thyhem kollaj:p
  24) je rebel/e apo respekton rregullat?repsketoj rregullat
  25) shkon(ke shkuar) mire ne shkolle?kam shkuar shume mire dhe jam gati per te larten
  26) i bie ndonje vegle muzikore?jo
  27) c'mendon per mua?repskte je me i miri

  28) c'po beje pak me pare?flija gjume
  29) ke do hidhje poshte nga kalaja e Krujes, Sali Berishen apo Edi Ramen?kush te binte i pari
  30) i tregon pikat e zeza te miqve?jo jo


  31) je rregjistruar ne grupin e Justin Bieber?jo
  32) nje nickname qe te pelqen(vec atij qe ke ketu)?lepurushe
  33) ke zbokth?jo
  34) gjeja e fundit qe ke blere?kepuce
  35) pyetjeve te 'pista'(brenda normales se diteve te sotme)do preferoje t'i beja e mos
  t'i pergjigjeshe, mos t'i beja, t'i beja e te pergjigjeshe?do ti pergjigjesha

  36) hera e fundit qe ke qeshur?tani
  37) hera e fundit qe ke qare?pak me pare
  38) cfare thua kur pergjigjesh ne tel?urdho
  39) gjeja e pare qe te vjen ne mendje?ku eshte ai??
  40) mundesh t'i shikosh ngultas ne sy per kohet te gjate personat?po
  41) i di emrat e shtate xhuxhave(thuaji)?jo
  42) kujtimi me i bukur?kam shume si prsh ne kafene sot shikimi me sy i dikujt
  43) ne c'pozicion te ze gjume ne mbremje?majtas djathtas se di
  44) kur ecen ne rruge mban koken ulur apo shikon ne fytyre kalimtaret?eci drejt dhe me koken lart
  45) fjala jote e preferuar ne shqip/italisht/anglisht?te amo
  46) do martohesh?tani per tani jo
  47) te ka vajtur ndonjehre ne mendje te behesh murgeshe(prift per djale)?jo
  48) te ze gjumi lehte nese...cfare?????
  49) do te vdisje per dike tjeter?per familjen po
  50) dashuri apo miqesi?te dyja pse jo
  51) emri i pare qe te vjen ne mend?ergis im vella
  52) fjala e fundit qe do doje te thoje?tkshxh
  53) personi i fundit qe ke folur ne tel?mikja ime
  54) te vijne shume faturat e shtepise?vijne disa
  55) fjala jote e pare?mami
  56) kur i thua nje personi 'tdsh' e thua duke menduar per domethenien apo te vjen
  automatikisht?e them sepse e ndiej
  57) te ka ndodhur te kesh telefonuar gabimisht?po
  58) i pergjigjesh ne tel(cel) edhe nje numri qe nuk e njeh?jo
  59) e rregullon dhomen?po
  60) po te merrje pjese ne nje program televiziv ku aty gjen si surprize nje person
  te famshem qe e adhruron, kush do te ishte?plot
  61) do futet prape Iliro ne albforum?nuk di gje fare
  62) te intervistuar, ju vleresoj shume!edhe une ty te vleresoj shume per intervisten
   
  joetisti_ and Sonia007 like this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ahahhahahahah. Pak persona ofrojne gjera falas dhe ti je nje nga ata, te pergezoj :) Po une qe kam shume frike nga peshkaqenet a kam shance ta mesoj notin qe te vete larg? Mirdita ke disa intervista pa u pergjigjur. Te ftoj te japesh pergjigjet e tua!! :)
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  1-nuk i thua: pesss pessss pessss :p
  18- ka qe e prekin pse habitesh :)
  19- cfare u ndodh??? :ftoft::p
  20- kjo nga c'te kane thene, por s'ti thote njeri te gjitha... :p (se mos merr gje per ters se te kam shoqe e? :)
  25- mendo maksimalen!! :p Brava brava...
  26- mozart apo vagner?
  27- flm :)
  29- ahahahahahhahahahahahha
  45- vetem ne anglisht?
  flm per pergjigjet Sonia. Fantastike!!!
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  18- aq e veshtire eshte? :p :)
  27- flm shume ;)
  29- ahahahahhahahahha
  48- eshte qe te vashdosh fjaline ... me kendojne nje kenge etj :)
  flm shume Sweety el. shume shume te bukura!! :)
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te lutem kenaqesia eshte e imja qe me ben pyetje te tilla dhe u pergjigjem me shume deshire
   
  joetisti_ likes this.
 14. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Flm per intereesimin :)
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Interviste per: Sonia, Megg, mirdita, Sweety el, Iliro.

  Do ju pelqeje valle???? :)

  1) vendi i lindjes?
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht)
  3) ke bere saune?
  4) depilohesh?
  5) lexon kur je ne banje?
  6) hera e fundit qe ke marre inat?
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)?
  8) bluze apo kemishe?
  9) simpati apo bukuri?
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem)
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)?
  11) personi i pare me te cilin flet ne mengjes?
  12) dashuria eshte...
  13) jeta eshte...
  14) me e bukura e botes?
  15) personi qe te ka bere me te lumtur?
  16) cfare superfuqie do te doje?
  17) fatsjellesi yt?
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu.
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"?
  20) pershendet ne kinezce!
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar)
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende?
  23) ku te pelqen te puthesh?
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten)
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht?
  26) je dehur ndonjehere?
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes?
  28) lule e preferuar?
  29) ngjyra e syve?
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?
  31) po parate?
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer?
  33) kush do ta fitoje evropianin?
  34) ke rrahur ndonjehere dike?
  35) shkon ne kishe/xhami?
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje?
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet?
  38) me bej nje pyetje!
  39) bej nje pershendetje!
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Do ju pelqeje valle???? :)mua me pelqejne pyetjet

  1) vendi i lindjes?gjirokaster
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht)trupi
  3) ke bere saune?po
  4) depilohesh?po
  5) lexon kur je ne banje?jo
  6) hera e fundit qe ke marre inat?sot
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)?vetes time
  8) bluze apo kemishe?te dyja
  9) simpati apo bukuri?te dyja
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem)bokse
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)?ashtu sic i dua une
  11) personi i pare me te cilin flet ne mengjes?vellai
  12) dashuria eshte...gjeja me e bukur ne bote
  13) jeta eshte...gjithcka
  14) me e bukura e botes?familja
  15) personi qe te ka bere me te lumtur?mami dhe babi
  16) cfare superfuqie do te doje?te ikja ku jam dhe te shkoja diku
  17) fatsjellesi yt?vetja ime
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu.pse nuk je afer tij???sepse duhet te mbaroj shkollen
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"?gatova
  20) pershendet ne kinezce!nuk di
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar)kristofor kolombi vitin se di
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende?asgje
  23) ku te pelqen te puthesh?kudo
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten)kudo
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht?po nje djale
  26) je dehur ndonjehere?jo
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes?asgje fle gjume
  28) lule e preferuar?trendafili
  29) ngjyra e syve?kafe
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?se di
  31) po parate?pak
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer?800 euro
  33) kush do ta fitoje evropianin?nuk di kush luan jo me kush do fitoj
  34) ke rrahur ndonjehere dike?po
  35) shkon ne kishe/xhami?jo
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje?jo
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet?po
  38) me bej nje pyetje!kush je ti dhe nga je?
  39) bej nje pershendetje!pershendes te gjithe anetaret e forumit jeni shume te mire
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  38- quhem Edi dhe jam nga Fieri.
  flm shume per pergjigjet dhe per pyetjen :)
   
 18. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1) vendi i lindjes?Tirane
  2) cfare te pelqen te vetja(fizikisht)?Syte e zinj
  3) ke bere saune?Po
  4) depilohesh?Sigurisht,ceshte kjo pyetje
  5) lexon kur je ne banje?Jo
  6) hera e fundit qe ke marre inat?Une smarr inat!Une ose i dua njerzit ose i urrej
  7) kujt i ngjan(aktor/e ose kengetar/e)?vanessa hudgens me sy super te zinj :p
  8) bluze apo kemishe?Kemishe(ose kush eshte ne mode)
  9) simpati apo bukuri?Bukuri
  10) breke te vogla apo bokser?(per djem)------
  10) breke apo perparje(perizoma)(per femra)???----Cte hyen ne pun?
  11) personi i par me te cilin flet ne mengjes?Mami
  12) dashuria eshte...Ndjenje
  13) jeta eshte...E bukur
  14) me e bukura e botes?Suksesi
  15) personi qe te ka bere me te lumtur?Familja
  16) cfare superfuqie do te doje?Te ndalja kohen ose te lexoja mendimet
  17) fatsjellesi yt?Nje varese me kryq
  18) beji vetes nje pyetje dhe pergjigjiu.Qellimi im ne jete?Te realizoje te gjithe qellimet e mia
  19) e kryera e thjeshte e foljes "gatuaj"?Ne cmenyre njeher?Une po t'i them ne deftore:E tashme gatuaj,e pakryer gatuaja,e kryer e thjeshte gatova,e kryer kam gatuar,me se e kryer kisha gatuar,e kryer e tejshkuar pata gatuar,e ardhme do te gatuaj.e ardhme e perparme do te kem gatuar
  20) pershendet ne kinezce! 你好
  21) kur u zbulua Amerika dhe nga kush(pa googeluar)?Amerika u zbuluar ne 1492 nga Kolombi(por u njoh si India nga pamja e vendasve.Kolombi mendonte (mneshtesete teorine e tokes se rrumbullaket) se nga perndimi shkohej ne lindje,por nuk dinte qe kishte toke perpara dhe u quajt India(Indiana) me pas Americano Vesspuci e zbulou ne 1502 dhe i vuri emrin e tij.
  22) cfare do te ndryshoje ne jeten tende?Shume gjera qe do t'i ndryshoj
  23) ku te pelqen te puthesh?Ne faqe
  24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten)ENDE SE KAM MENDUAR
  25) te pelqen ndonjeri/ndonjera(per djem) aktualisht?-----
  26) je dehur ndonjehere?Jo
  27) cfare ben zakonisht per t'i permiresuar gjendjen shpirterore vetes?I bie pianos ose lexoj
  28) lule e preferuar?Trendafili i kuq
  29) ngjyra e syve?Te zinj
  30) nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?---ska rendesi
  31) po parate?99
  32) sa duhet te fitohet ne muaj per te mos qene te varfer?70000 leke
  33) kush do ta fitoje evropianin?Hollanda sigursht
  34) ke rrahur ndonjehere dike?Poo
  35) shkon ne kishe/xhami?Po
  36) te vuri ne siklet ndonje pyetje?Jo ne siklet por mu duken qe skane ndonje inters per te tjeret te dine jeten time intime
  37) ke qene i/e sinqerte ne te gjitha pergjigjet?Apsolutisht jo
  38) me bej nje pyetje!Te plq te besh furca?
  39) bej nje pershendetje!Pershendes gjithe personat qe me kane "qejf"
   
  The decatur likes this.
 19. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  7)Njerzit me thone se ngjaj ne Selena Gomez ose me Monica Bellucci!Nuk e di po e nxjerr nje foto profili dhe me thoni :)
   
  mirdita, The decatur and Sweety el like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  10- kot :)
  19- mire bere qe i the te gjitha se i kisha harruar disa dhe i rikujtova tani :)
  20- ohaio lexohet?
  21- googelove Sonia???
  30- fare?!
  36- mendimi yt dhe personalisht e respektoj, por per te gjithe ata/ato qe pyetje e pergjigje te tilla i kane pare te 'le iene' nuk do keqkuptonin asgje. Gjithsesi ishte e drejta jote te shmangie cilen pyetje qe ti deshiroje.
  37- cfare do te thuash??
  38- nese nenkupton 'te lajkatosh' varet, por nese do te kishte dicka te bente me servilizmin... jo aspak nuk do me pelqente.
  7- me kete vetem Natalie Dormer i ngjan :)
   
  mirdita and The decatur like this.

Shpërndajeni këtë faqe