Interviste : Béyonce

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Lorik-berisha, 16 Oct 2014.

 1. Lorik-berisha

  Lorik-berisha Primus registratum

  Intervista e Béyonce per "People"

  Pershendetje ! Faleminderit qe pranove te intervistoheshe !

  Asgje ... Kenaqesia eshte e imja !

  Si ndihesh tani qe je e martuar dhe ke nje vajze 3 vjecare ?

  Eshte shume e lodhshme . Sidomos kur kam ture jashte Shteteve te Bashkuara .. Por eshte shume emocionuese !

  Si shkon martesa ?

  Pa fjal per pershkrim ! Shume mire ..

  Pse vajzes ja vure emrin Blue Ivy ?

  E kishim menduar bashke me Jay-z dhe vendosem tja vinim emrin Ivy .. Por diten qe lindi ajo tha fjalen e pare e cila ishte 'Blue' keshtu ja vendosem emrin Blue Ivy ..

  Eshte thene qe ke patur nje konflikt me Rihannen .. A eshte e vertete ?

  Jo ! Mardheniet jane shume te mira ! Madje , kenduam bashke ne "Paris V Fest"

  Nga doli ky thashethem ?

  Fansat , si gjithmon !

  A do te merrni pjese ne "The Black Women" bashk me Jlo

  Jo ! Kam projekte te tjera ..

  Cfare projektesh ?

  No coment !

  A mund te thoni ndonje sekret per linjat e tua te mrekullueshme ?

  Sekret ? Hmmmm !! Hani ushqime pa yndyre .. Eleminoni Sheqerin dhe frutat dimerore !

  Ti je shume e angazhuar por gjithashtu nje nene e perkushtuar .. Si e gjeni kohen ?

  Koha del .. Mjafton ti te deshirosh te jesh nje nene e mire !

  Ju Faleminderit per intervisten !

  Kenaqesia ishte e imja ..

  (Perkthimi : Lorik Berisha)
   
 2. Evalosdig

  Evalosdig Primus registratum

  Beautiful blue-eyed blond teenie Fiona's brilliant backside skidding on a trunk My inside designer Emma Starr Taissia that is lusty adores anal The Nuru act Adult movie star sucking fucking ACTUAL shafts, in the limousine Colombian booty that is crazy Studying Ms. Richards' kinks Her ass is enormous and she understands how to utilize it Anus intercourse on a day that is bright
  http://fresh-pasta.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://carliebeads.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://blubtub.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://www.azaleo.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://nautical-books.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://www.restlessnurse.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://globallogisticssecurity.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://fleetdiagnostics.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://construcranes.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://selenihouse.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://wyndhamcasamarinearesort.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://ww9.aitsafe.com/go.htm?go=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://liftonin-xpress.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/ http://crisisready.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://frenzoo.de/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://zais.name/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.xxxhdporn.kim// http://goldenbabies.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://goodair.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://www.sharjahcityguide.com/main/advertise.asp?Oldurl=http://xxxhdporn.kim// http://smokerswaste.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://mertechsoftware.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://u-cs.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://www.avtoprozvon.ru/bitrix/re...3=&goto=http://xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://helmetcord.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/search/beeg-porn http://skillbuildingmastery.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=xxxhdporn.kim/
   

Shpërndajeni këtë faqe