Iphone 6 No service Solution!!!Baseband problem Fixed.

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga ad ifixit, 24 Feb 2019.

  1. ad ifixit

    ad ifixit Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe