Iphone 7 no service fix

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga ad ifixit, 9 Mar 2019.

  1. ad ifixit

    ad ifixit Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe