Italy Serie A 2015-2016

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga Agjenti_007, 25 Oct 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Presidenti i LESHIT.....

  Qeka me Interin....vetem fluksi i lojtareve apo ekonomikisht paska gjiron 8 Miliard $ ne vit.
  Sa i perket usa-s si vendi i tregetise se lire apo ben qfar don,pasiQI ka ligje te caktuara....thote ky QEROSI.
  Si shembull....embargo Rusise,i ve GJOBA firmave gjermane(Bayer...AKTUALISHT),VJEDH ARIN e IRAKUT+KONTON e KOLONELIT GEDAFI(RIP),krruhesh me Kinen(duke i arrestuar Femra),BOMBARDON Afganistanin,MASACRON Sirine,MBESHTET PLEHRAT e arabise JEVGE,fajin e ka Irani,taksat kundra Serbise sna i konvenon,Venezuela.Nicaragua,Cuba jane armiq,presidenti allbanac u KAP me PRESH ne SUME(por ky investoi),miku nashi....dhe skiptaret JANE.....IDIOTER te LINDUR.
  PS...klani Airbourne nuk ka futur ne HULUMTIME............MASAKRAT ne gadishullin Aziatik.
  Monopol eshte $...do gjindet nje ALTERNATIVE.Se....me PARAZITER je i HUMBUR.
  Agre.
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  E mbaroj milani :(
   
  Airbourne likes this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  M.q-se eshte DJALE simpatik.me humor dhe positiv....nderro ekipim.
  Me vjen keq dhe perse...kur nuk mujt Udinen nuk e meriton.
  E thjeshte.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  INSHALLAH fito Atalanta sepse nuk deshiroj qe ti mundim ne(po patem culo),ene te dalin me tej.....kushurirat e millanos.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FITORE me MERITE.Dhe pa e ditur formulen ne fund...ATALANTES i DHUROJA PIKEN....PERFUNDIMTARE apo .............SICURO 100%.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tifozat e LESHIT jane me CAZZO se .....Arschgeige.  Conclusione: Sempre così tutte le estati,poi a maggio .....ZERO.
  Ndersa tifozat albaDARA blu e zi,jane.....MAVRI apo LOQIANER.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Vetem 10 minuta dhe kta NORDHSINAT e millanos ta SHPIFIN.

  Do kqyr....jermanet.

  Qysi.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Nrova menje....ca ti vresh kta dhe perse!!!

  Sikur bojn parada ushtarake ne stadium.

  Po hidhem ka ingllitera....REDS.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur LLAPIN kta GORET e interit per manipulime.Goli dyte FAULL,i treti DHURATE.
   

Shpërndajeni këtë faqe