Ja Cilët Do Të Jenë Kundërshtarët E Shqipërisë Në Euro 2016

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Agjenti_007, 21 Nov 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  vazot.jpg
  UEFA ka bërë të ditur ndarjen e vazove për shortin që do të mbahet në 12 dhjetor për fazën finale të Euro 2016 në Francë.

  Shqipëria gjendet në vazon 4 së bashku me Turqinë, Irlandën, Islandën, Uellsin dhe Irlandën e Veriut.

  Kundërshtari më i fortë i grupit të Shqiëpërisë pritet të jetë një mes Frances, Spanjës, Gjermanisë, Anglisë, Portugalisë apo Belgjikës. Ja ndarja e vazove që ka publikuar UEFA sot
   

Shpërndajeni këtë faqe