Ja cilat janë 10 të pasmet më të zjarrta në botë (Foto)

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 29 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Me siguri se është e zorshme të krijosh çfarëdo liste në ditën e sotme. Por një portal amerikan ka vendosur të krijoj një me 10 prapanicat më të mira të yjeve botërore. Përzgjedhja e tyre është kjo.
  Beyonce

  [​IMG]

  Shakira

  [​IMG]

  Jennifer Lopez

  [​IMG]

  Lea Michele

  [​IMG]

  Gisele Bundchen

  [​IMG]

  Jessica Alba

  [​IMG]

  Iggy Azzela

  [​IMG]

  Rihanna

  [​IMG]

  Kim Kardashian

  [​IMG]

  Sofia Vergara

  [​IMG]
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jennifer Lopez eshte nr1
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 3. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  pranoe or mik qe Kim Kardashian eshte NR 1 :)
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Noooosi_MiZeRje, post: 1002716, member: 5901"]pranoe or mik qe Kim Kardashian eshte NR 1 :)[/quote]
  Noooo jenifer lopez eshte per mua.
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nga kto ktu Kim-i
  Ama mjafton te dalesh ne lagje 15 min e shikon Kim ose Jenny plot ;)
   
  scadarsko and Al-Punk like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kujdes se mos ngatrohesh me nene sofije ,se dhe ajo ajo eshte e rrumbullaket biles dhe kembet i ka bufe.....
   
 7. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Konkurs b...e Rihanna
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ja marr edhe Kimit ne kthese, per te pasme qe kam :D

  Kimi si whale, e shkurter :D

  Myself & Rihanna , very close :p...vecse Rihanna, eshte tanned nga natyra . lol
   
  Ermiraal likes this.
 9. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Nuk e di per cilen kategori e keni fjalen, por ka pornostare me te pasme yll, dhe nje nder to eshte Christy Mack.
  [​IMG]
   
  exit, SNAP and Dreamer like this.

Shpërndajeni këtë faqe