Ja kush eshte ilaci me i mire per te mbrojtur floket e tuaja nga renia

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga justilda, 15 Apr 2019.

  1. justilda

    justilda Primus registratum

    PERSHENDETJE

    MOS SHPENZONI LEKE PA FUND PAS PRODUKTEVE TE NDRYSHME , SIDOMOS FEMRAT KU PAS NJE REKLAMIMI TE MIRE QE BEJNE SHUME PARUKIERE VERSHOJNE PAS ATJ PRODUKT HARXHOJNE LEKE PA FUND DHE PRAPE PERFUNDOJNE TEK FLOKET E DEMTUAR DHE TE ZGJATIMET E FLOKEVE , PERDOR KTE PRODUKT QE E OFRON NATYRA JONE PA ASNJE SHPENZM DHE PA FRIKEN SEC MUND TE KETE BRENDA KY PRODUKT POR JO VETEM ,,,,,,,


     

Shpërndajeni këtë faqe