Ja Polici-a E Shtetit Tone Si Perfundone :P

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 16 Jul 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kot se tha presidenti serbise ,kur ndolli rasti me dronin shqiptarve ju duhen dhe 100 VJET te afrohen civilizimit europian!
   
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Çuna Hec Ti Re Se Herdhi Makina :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, Dreamer, nialla and 1 other person like this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  A Ke Benzine Lale, A Ke Benzine?
  Veç Nje Bidon Lale, Veç Nje Bidon Per Policine :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, nialla, MeKaNiKu and 1 other person like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Prap Pa Nafte Keta :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, nialla, Dreamer and 1 other person like this.
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nje patrulle carabinieresh ndalon ca te rinj qe po vinin nga disco te shtunen ne darke
  Patenten e Librezen ju lutem thote Marshalli,dhe djemte i japin dokumentat
  Pasi ben kontrollet e duhura rezulton se ishin ne rregull e shoferi nuk ishte i pire
  Do i bej nje gjobe i thote Marshalli kolegut te vet Brigadierit
  Pse i thote ky ?Si pse habitet Marshalli, jane 5 veta ne nje Renault 4 ja pret
  Pusho thote Brigadieri se le nam se ne jemi 2 e kemi Fiat Uno
  :D
   
  Agjenti_007 likes this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Agjento e perziva pak temen me Carabinier por tek e fundit polic jane :D
   
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  [Unik] Mir Ja Bere Ti Se Na Hengen Polica-t Shqiptar Duke Shtytur Makinat :hidhu::hidhu:
   
  SNAP, Albo4Ever, MeKaNiKu and 2 others like this.
 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Policia Gjithmone Parkon Vetem Per 5 Minuta Jo Me Shum :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 10. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  O Shefo Ru Se Mos Bjer Ndonje Tjeter Pa E Para Iku :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  MeKaNiKu and Lisa like this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Boh...ishalla nuk eshte vrare njeri :(:p
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shiko ata te dy aman? Njeri shikon majtajs tjetri djathtas hhahahahaha sikur bien derrasa nga qielli :D
   
  Lisa likes this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Live Nga Vlora... Policia Italiane Ne Aksion :hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, MeKaNiKu and Dreamer like this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kjo eshte e Policise Municipale Italiane hahahahahhahahahaha
  Zoti e di ku e kan vjedhur hahahhahahahh plus qe ato kan edhe nr ne te :D
   
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Jo Thoue Çfare Te Duashe Keture Polica-Ve Nuk Marrine Boje Ne Shtepi Keta :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Te Hipi Dhe Une Njeher Ne Ferrari Pa Nami Le Te Behet :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
 17. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Çfare Te Beje I Shketi Si Del Rroga E Qeveris :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever, nialla and 1 other person like this.
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Per Ne Pune Se Eshte Ftote Me Makin :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever, nialla and 1 other person like this.
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ju Qeshni Po Nuk I Mbajet Te Shketit Fare I Shpetoje :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  Albo4Ever, nialla, MeKaNiKu and 2 others like this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahhahaha
   

Shpërndajeni këtë faqe