Ja Polici-a E Shtetit Tone Si Perfundone :P

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 16 Jul 2014.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Shum bukur kshu ndiqet hajduti, ose krimineli, ne kete menyre:p ti thot policia hajdutit ose kriminelit
  prisni mer sa te ndizet makina:p
   
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Uo hata fara shum bukur ky me kte foto duhet vleresuar ka nje kuptim
  "mshurrsha policin e shtetit" VEPER ARTI
   
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Polici rrugore sikur punon ne piceri:D oi se do cmendem me kete shtet :bang:
   
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  hahahah qenka fik makina sdo ket dhon shefi tollonat?
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  [Unik] Pse Qesh Re Eshte Per Te Qare Per Keta Polica Tane :hidhu::hidhu:
   
 6. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ata U Meruane Ky Thote Su Ka Dhen Shteti Tollona Ku Ka Me Shefa Tani Keta Jan Ber Te Gjithe Shefa ;):)
   
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  5 Vjet Burge Per Ata Qe Krruajen Bythen :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahhaha
   
  -Zana- likes this.
 10. Thamina

  Thamina Papirus rex

  lol jane njerez dhe ato.
   
 11. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Keta Policat Sikur E Kan Pak Qef Shum Kete Raki :);)
  [​IMG]
   
  Albo4Ever, MeKaNiKu and -Zana- like this.
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Do 200 Milekshen Shefi Se I Ke Hedhur Shume Sot :);):hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Çfare Te Bejen Dhe Keta Polica-t Kan Pak Turp Me I Hethe Benzinen Vet Makines Kur Ngelet Se I Nxjerrin Ne Fb :);)
  [​IMG]
   
  Albo4Ever, -Zana- and MeKaNiKu like this.
 15. SNAP

  SNAP Papirus rex

  :qaj::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 16. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Polic Katuni :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: Automjetin e paska ne gjendje te mire:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 17. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Modhe kjo foto Respekte per kete aktorin Anglez 'PETKIN"
   
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Do Dhe Ndopake Nafte Qe Te Iki Makina O Shefi :hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  Albo4Ever likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  keta e kapkan hajdutin ne vend te ngjarjes :p
  eh, ky eshte realiteti shqiptar. Por per pjeset strategjike te shtetit sic eshte edhe policia, do ta kemi ndihmen e duhur nga te huajt. Kjo sa per fillim sepse s'pretendohet te na ndohmojne perjete, jo.
  Sidoqofte sic ishim nuk jemi. Le te shohim pak kohen qe shkoi. Ka dhe me keq.
   
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ju E kuptoni Gabimin ? ;)
  [​IMG]
   
  Albo4Ever and joetisti_ like this.

Shpërndajeni këtë faqe