Ja se si duket Beyonce kur ngritë këmbët (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 11 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Po qëndrojnë në jug të Francës për të pushuar në shënimin e datëlindjes së 33’të të Beyonce.
  Por këtë të mërkurë, çifti vendosi të ndërroi destinacion.

  [​IMG]

  Ylli ka treguar këmbët e saj të gjata në fund të shkurtër kur hipi në një xhet privat së bashku me bashkëshortin Jay Z dhe të bijën Blue Ivy në Nice, kur morën rrugën për Paris, ku gjata në fund të shkurtër kur hipi në një xhet privat së bashku me bashkëshortin Jay Z dhe të bijën Blue Ivy në Nice, kur morën rrugën për Paris, ku çifti do të performoj.

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe