Ja shtetet ku vajzat dorëzohen me lehtë. HARTA

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga HipHop-Girl, 15 Oct 2013.

 1. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  [​IMG]

  Me ne fund kemi edhe hartën ku tregohet sipas shteteve, shkalla e vështirësisë qe duhet te kalojnë meshkujt për te gjetur një vajze per te kaluar kohen.
  Quhet “Harta botërore e vajzave te lehta”, Kjo harte tregon shtetet sipas vështirësisë qe haset për te gjetur ne femër.
  Vendet me ngjyre te gjelbër, janë ato shtete ku te gjesh një femër është një gjë shume e lehte.
  Vendet me ngjyre te kuqe dhe te kuqe te erret, janë ato vende ku te gjesh një femër për te kaluar kohen është pothuajse një mision i pamundur.
  Dhe vendet me ngjyre te verdhe, ku bën pjese edhe Shqipëria, janë ato vende ku kjo shkalle vështirësie është ne nivele normale.
   
  Al-Punk and Hektor12 like this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dashka me shku o ne afrikw te mesme o amerike te jugut o siberi ... Hahaha ca ekstremesh
   
  scadarsko and HipHop-Girl like this.
 3. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Hahahahaha shikoje Shqiperine Hahahaha
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po pra mesatare sido tw jete nje palw kepuce do i prishesh. Ne afriken centrale svesh fare po ashtu edhe ne amerike. Rusia e ka mbase per tu ngrof se ftohre shume
   
  HipHop-Girl likes this.
 5. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  në hartën me ngjyrë të kuqe e vërtetë është se aty sheikat që janë të pasur që ka shum ata ikan nga 20 gra,kjo për iranin nuk vlen,dikush ika 20 gra e dikush asnja,
   
  HipHop-Girl likes this.
 6. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Hahahahahahahaha
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Atje i blwjne ne Irak qe te jepte nuse duhej tw paguaje 4500$ e di te sigurte ndersa ne afganistan pakistan eshte 2500$ flas edhe sot njerezit e thjwshte kalonin ne komunitetin gay hahaha
   
 8. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  edhe kosovë dhe shqipëri para 50.vite e më shum kanë ndodhë që për ni nuse me gjetë kanë dhan parë,nejse pare ska pas at her si tash,po kanë dhan bakshish msitni naj lopë,arë,ari,etj.për me zanë ni nuse.
  për darsum,kur ka ardh koha me ba darsmën e ka shit pasunin deri te pragu i shpijes tani mas darsmës ekan hangër bukën me speca,kjo ukan budallaki e madhe,edhe te ne shqiptaret ukan at her aj qe skapas pasuni ska mujt mu martu let,ose eka marr naj grue budallic,qorr ose sakat.e tash shyqyr ka femra bollë,po nja ashtë e keqe që kuta gjajsh qat femeer qaty edhe e le.
  sot sapër msit qe ta gjan ni nuse kime mete pa grue se sot msit ski.
  ka msit sot po ka për interes,ta gjan ni nuse ose vejushk ti merr nja 1000,mi euro,dhe mas 1,ose 2,mujve gruja të thotë spot du ma spom dokësh edhe hec,kshtu qe jetë edhe pa pare edhe pa grue.
  përpara ukan pak ma nryshe qat grue qe eke ble dhe qe eke shit pasunin deri te pragu i deres nku ka gucu mëtu nal,keq mir ka jetu edhe pse seka desht burrin.
  nuk ukan mirë at here .
  po tash ashtë edhe ma keq,pse sepse tash gati e gjdo 2,ta shpi eka kani jetim pa nanë,e kjo nuk ashtë e mirë.....
   
  HipHop-Girl likes this.
 9. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nejse si ma afwr po ja fusim ne rusi qenka mire edhe andej... Haha vwtem shqipwrine se pwrmwndim mesatare qenkan
   
 11. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Hahaha jemi te veshtira :p
   
 12. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  nqat shtet vend femrat ku dorzohen leht edhe tlan leht.....
   
  HipHop-Girl likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jeni bo te pakapshme si do veje halli jone
   
  HipHop-Girl likes this.
 14. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex


  Ahahahaha :p
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe me qeshwt ... Ne po vuajmw ti qesh :p
   
 16. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  po edhe na jena dal pi shpijes kani her nuk kena nejt veq mrena mshel,kena dal kena pa kena ni fjal tmira tkqija.
   
 17. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Hahaha ashtu eshte ba per te gjithe Hektor , edhe femrat ankohen...edhe meshkujt po ashtu.

  Jam ba me dal me pankarte ne dore... Stop ankesave... se na çmenet. Beni dashuri dhe dashuroni...:p:)
   
 18. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  skena vakt na shiptart me dashuru dhe mi kqyr familjet tona,tui bajt gajlet e kojshive,kto ekena ngjak.
   
  HipHop-Girl likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sa mire e ke ti po si i bohet qe jeni bo shume te zorshme ju pa ne kollaj na merren mendet
   
  HipHop-Girl likes this.
 20. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Ehhh keshtu eshte kur preferoni mendjelehtat...(ne pergjithesi he) se kam per ty ne veçanti.
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe