Ja shtetet ku vajzat dorëzohen me lehtë. HARTA

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga HipHop-Girl, 15 Oct 2013.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mendjelehtat ose bionde nga truni eeee... Po jo mw se eshte pak e veshtire eshte
   
  HipHop-Girl likes this.
 2. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  Ehh .... ;)
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse se beson pse ka dale ajo shprehja te tjera duam te tjera na duan te tjera marrim kot eee
   
  HipHop-Girl likes this.
 4. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  e besoj haha shume e sakte eshte...
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E i ka provu populli i thjeshte ne kurriz prandaj i ka nxjerre shprehjet
   
  HipHop-Girl likes this.
 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  :giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle: ka goca e goca tkeqen
   
  Pinky likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ATO ME TE MIRAT NE KUQE KATASTROFE
   
 8. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Cjan kto gjera koti kshu
  pff cdo vajz esht pak mendjeleht kshuqe mos u merrni me kto budalliqe
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kur do te marre edhe shqiperia ngjyre te jeshile!...
  Ndoshta kur ta marre, per nga ana e meshkujve do te kete ngjyre te kuqe, dhe pastaj dh*ti mu ne te!
   
 10. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  më lehtë se dorëzohen djemtë, nuk dorëzohen vajzat...;)
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ne ato shtete ku dorezohen lehte, nje djali qe eshte pergatitur per t'u "perleshur" me vjazen, kur ajo i thote 'po' kur ai sapo ka filluar, i vjen te pelcase. Nje djali qe ne vendet ku nuk dorezohen lehte dhe ia kerkon me embelsi dhe nuk e merr, i vjen te pelcase.

  Te shkretet ne. Ngelem duke pelcitur...
   

Shpërndajeni këtë faqe