Ja si duket kur rrufeja godet në oqean

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Universal, 15 Jun 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Shikojeni videon ku tregohet momenti kur rrufeja godet plazhin në Florida.
  Videoja është filmuar nga Clint Blevins në plazhin e Dejtonit, dhe kjo tregon fuqinë e pabesueshme të rrufesë.
  Të njëjtën ditë, një djalë u plagos rëndë nga një rrufe në të njëjtin plazh B lajmi
   
  joetisti_ and Jamie like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone qe alumini temperaturen e shkrirjes e ka <relativisht> te vockel, apo lengezohet ne 660 °C,bakri ne 1084,hekuri apo qeliqet ne 1538 GRADE,ndersa per drunjte nuk e di.


  Naten e mire.
  GriechenlandBrand1.png GriechenlandBrand4.jpg GriechenlandBrand6.jpg GriechenlandBrand10.jpg
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  A e dini se rrufeja eshte simbol i sistemit nervor te njeriut me baze neuronet?!

  A e kuptoni se cfare eshte ZOTI dhe cfare eshte Njeriu?!


  El (the electric lady)
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pavaresi e ndertuar mbi....  AUTOKTONE.

  RIP.
   

Shpërndajeni këtë faqe