Ja si mund te kishte qene nje Reviste Telivizive ne komunizem,me ngjarjet e sotme.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Universal, 6 Nov 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Video-Ironi,dikush ne YOU TUBE ka hedhur keto pamje nga tatimet ,berberet dhe spiunet.  Shfrenohet fantazia,ne rrjetet sociale dikush ka hedhur nje video per Tatimet,berberet dhe spiunet zhvendosur vite me pas,ja realiteti shqiptar per Tatimet,berberet dhe spiunet,pare ne syrin e publikut.
  Ndersa Tatimet njoftojne per arrestim biznemenesh VIP shqiptaret e preceptojne askion si lufte klasash me berberet e bizneset e vogla.
   
 2. Universal

  Universal AnonymouS

  Rrofte partia Enver me spiunat e tij.
   

Shpërndajeni këtë faqe