Jennifer Lawrence edhe me video pornografike!?

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 11 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Jennifer Lawrence si duket do të jetë viktima e radhës e një Hackeri , i cili po sjellë për fansat fotografi nudo apo video të personave të njohur.
  Kim Kardashian, Rihanna, Selenga Gomez dhe disa tjerë, kanë qenë viktimat e Hackerit, i cili ka foto intime të tyre.

  Kate Upton ka qenë personi i fundit si viktimë e Hackerit, pasi asaj i janë publikuar në internet fotografi ku shihet e zhveshur.

  [​IMG]

  Sidoqoftë, kjo nuk është e tëra. Ai është duke pohuar se posedon një video të shkurtër, ku shihet Jennifer Laërence duke kryer marrëdhënie seksuale me një person, të cilit nuk i dihet emri.
  Javë më parë ishin zbuluar foto pornografike nga hackeret, ku kishin lëshuar shumë foto në Internet...

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lajme me rendesi jetike :D
   
  Al-Punk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe