Prona Jepen zyra me qera

Diskutime tek 'Njoftime RealEstate' filluar nga ikub.al, 10 Oct 2014.

  1. ikub.al

    ikub.al Guest

    Jepet me qera ambient per zyra me siperfaqje 850m2, kati i dyte, me hyrje dhe ashensor te vecante, i ndare ne zyra te madhesive te ndryshme, me 8 garazhe, prapa Hotel Tirana, 5.000Euro ne muaj ikub# 1410100119

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe