Prona Jepet me qira apartament 1+1, ne qender tek bulevardi "Zogu1"

Diskutime tek 'Njoftime RealEstate' filluar nga ikub.al, 9 Oct 2014.

  1. ikub.al

    ikub.al Guest

    Apartamenti eshte i ri, ndodhet ne katin 11, i kompletuar, me kondicioner dhe internet ikub# 1410080165

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe