Jeta eshte e bukur duhet ta shijojme!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Smile, 31 May 2012.

?

Jeta eshte e bukur

 1. po

  66.7%
 2. po

  66.7%
 3. po

  33.3%
Multiple votes are allowed.
 1. Smile

  Smile Primus registratum

  :)Jeta eshte e bukur duhet ta shijojme!
   
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jeta esht shum e bukur,jeta esht nuk di si ta shpreh me fjal,esht nje gje me e bukur e sidomos kur te dashurojsh te diket edhe me e bukur
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E sakte :)
   
  mirdita likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Veq kqyreni dhe DEGJOJENI....

  Naten e mire deri ne mitingjet e ardheshme me flamuej!
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per mua bukuria e jetes qendron te problematika. Kur s'ke problemin, e imagjinon, e pret... Kur e ke problemin, cfare te presesh? Zgjidhjen !!
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe