Ju lutem me ndihmoni...

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga dordishani, 3 Jun 2004.

 1. dordishani

  dordishani Primus registratum

  Ju lutem me ndihmoni...

  MIREDITA TE GJITHEVE.
  Sic mund te shihni edhe ne referencat e mia une jetoj ne rep.ceke.
  Kohet e fundit me eshte dhene mundesia per te dhene kurse per gjuhen shqipe disa personave qe jane shume te interesuar ta mesojne ate.
  Por kam nje problem... :cry: :cry: :cry: Me mungojne materialet e nevojshme sepse edhe une nuk eshte se kam vazhduar per gjuhe letersi dhe me gramatiken te "grij" fare.Me mungon ndonje metode per ti mesuar nje te huaji gjuhen tone,dhe ne pamundesi per tu kthyer ne Shqiperi keto dite,po ju drejtohem juve.
  Nqs se keni mundesi te me ndihmoni ose te pakten te me drejtoni ne ndonje site interneti ku une keto te dhena ti gjej do tju isha shume shume mirenjohes.
  :wave: :book: :book:
  FALEMINDERIT
   
 2. lir

  lir Primus registratum

 3. dordishani

  dordishani Primus registratum

  Re: Ju lutem me ndihmoni...

  Faleminderit vella!!!!
   
 4. dordishani

  dordishani Primus registratum

  Re: Ju lutem me ndihmoni...

  Ju lutem....si ska njeri qe mund te me jape nje ndihme te vogel...?
   
 5. lozonjarja

  lozonjarja Primus registratum

  Re: Ju lutem me ndihmoni...

  tani ty te duhet nje abetare apo cfare?

  dmth qe nga fillimi i gjuhes shqipe apo te duhen metoda tamam per ceke(Shqip-cekisht)?

  Me sqaro pak, te lutem.
  ndoshta edhe mund te te ndihmoj .

  bye
   
 6. dordishani

  dordishani Primus registratum

  Re: Ju lutem me ndihmoni...

  ndoshta edhe abetare do te me bente pune,por nuk eshte e nevojshme.

  nuk ka rendesi te jete shqip-cekisht,shqip-

  anglisht do te ishte perfekte

  Une kerkoj thjesht nje metode per te marre bazat e gjuhes shqipe,nje metode per fillestare
  Faleminderit shume
   
 7. GJENERALI

  GJENERALI Primus registratum

  Re: Ju lutem me ndihmoni...

  o I MADHI ALI,kam disa materiale shume te mira ne shqip per gjuhen shqipe dhe dialektin dhe studimin e saj tek forumi im www.shqiperiasot.com ...hyr aty dhe me pas shko ku thote: GJUHESIA /pf/images/graemlins/wink.gif besoj se do te bejne shumepune /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe