Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2010.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Per probleme te ndryshme pas transferimit te forumit apo cdo lloj problemi qe hasni, ju lutem shkruani ne kete teme.
   
 2. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Mire, njeher per njeher nuk kam ndonje problem te madh me forumin e ri, sepse cdo gje duket se eshte ne nivel dhe per kete ju pergezoj. Vetem se kur provoj te ndryshoj avatarin me del ky mesazhi : Your avatar's file size is too large. Please upload an avatar no bigger than 0 bytes.
  Madhesia e fotos se lejuar ishte 200x200 pixel megjithese une ngarkova nje avatar me 75x75!
  Gjithesi nuk me duhet shume vetem paraqita ketu...
  Mirmbetsh!:)
   
 3. admin

  admin Administrator

  Nese te thote 0 byte, me shume mundesi eshte nje skedar qe nuk njihet. Cfare formati e ke avatarin? jpg, png?
   
  princ likes this.
 4. DriniS

  DriniS Ecejak

  Ben vaki te kete qene dhe ndonje GIF me KB mbi limitin? Megjithese mesazhi "no bigger than 0 bytes" me duket se thote qe nuk ka limit per madhesine ne KB e avatarit. Duhet pare edhe kjo.
   
  princ likes this.
 5. arber arber

  arber arber Guest

  Ore . si te logohem me llagarine qe kam tek shqiperia.com.
  Apo duhet te hap nje te re per forumin???
   
  princ likes this.
 6. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Ok! Tani e rregullova foton permes mundesise Gravatar, falemindrit per pergjigjet tuaja! Klm
   
  princ likes this.
 7. admin

  admin Administrator

  Perdor thjesht llogarine qe ke tek shqiperia.com, duhet te funksionoje.

  Avatari duhet te jete rregulluar, ishte nje problem me te drejtat ne perdorim.
   
  princ likes this.
 8. ValmirM

  ValmirM Webmaster

  Propozoj dhe them qe do ishte me mire te perkthehej ai paneli lart ku jane :
  Mark All Forums Read Search Forums Watched Thread What's New :)
  s
  Te perktheheshin ne shqip pasi qe jane ne krye dhe shihen me lehte..


   
  princ likes this.
 9. OaSiS

  OaSiS Guest

  sii behet me cu msg privat tek nje antar.. spo i jap dum mir keni ber qe e keni ndruar....
   
  princ likes this.
 10. OaSiS

  OaSiS Guest

  sinqerisht sme duket edhe aq Ok ... Shikoni per nje Design me te kencem flm per mirkuptim
   
  princ likes this.
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  princ likes this.
 12. egzonche

  egzonche Primus registratum

  Pershendetje,
  doja te raportoja se e-mailet nga ky forum gmail i kishte cilesuar si Spam!
  Fotoja: [​IMG]
   
  plato and Al-Punk like this.
 13. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  me falni,dua te nderroj foton tek profili por nuk e kam fare opsionin avatar,ndersa kur klikoja te avatar(sepse keto dy ditet e fundit nuk eshte me ky opsion) dilte nje tabele qe thoshte se nuk kam leje te shoh faqen apo te bej ate veprim e njeja tabele me del edhe kur klikoj mbi foto te profilit.faleminderit!
   
 14. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Romi kliko siper djathtas tek tabi i pare ke nje link qe lexon "Te dhena personale" dhe aty mund te ndryshosh edhe avatarin.
   
  princ likes this.
 15. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  ok,shume faleminderit!!!
   
 16. Megg

  Megg Carpe Diem

  Shko tek profili juaj,,start a conversation,,,dhe aty ku shkruhet participons shkruaj emrin tend qe ke tek forumi dhe emrin e personit qe deshiron ti dergosh nje mesazh privat!!!+ ke dhe chat,,,qe ke privatesi...
   
  princ and Hank like this.
 17. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  O Mando, un du që të afishohet Kondrapedali e jo Zhakin. Si t'ja boj me e ndrru kët pun?

  P.S. Rrofsh që ma ke ul i vit po datlindjen e kom 14/12/1975 :D.

  P.S.P.S. Amon na gjej nji ikon me t'puthme se u thava ...:p
   
  princ likes this.
 18. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Kondre,
  Ketu shtova ca mimika te tjera: http://forumi.shqiperia.com/help/smilies

  Per ndonje me puthje sikur nuk gjeta. Ma gjej nje qe te lezeton me shume verdalle dhe ma jep ta shtoj.
  Emrin po ta ndryshoj, por heren tjeter do identifikohesh me ate emer dhe jo me me Zhakin
   
  princ likes this.
 19. OaSiS

  OaSiS Guest

  po cne mer burr kshu forum spo morim vesh ...
   
 20. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Mando ktu http://www.easyfreesmileys.com/Free-Love-Smileys/ ke ca qe mund ti fusesh per qef. Ka shum te tjera qe mund t'i perdorim per forumin.
   
  SNAP likes this.

Shpërndajeni këtë faqe