Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2010.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ne fund te faqes poshte majtas, ka nje ShqiperiaNew. Po klikuat aty, mund te modifikoni ngjyrat e forumit (Theme). Kemi te kuqe per kamunistat, dhe blu per demokratet e gri per LSI. Zgjidhni ke te deshironi.
   
  SNAP likes this.
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk e shikoj kete ShqiperiaNew qe ta bej faqen Bluuuuuuuu
   
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Aha lere e gjeta. Me paskan len syt:p
   
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ue Blu ka lezet
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hope likes this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk do ishte me mire qe postimet te dalin siper ?
   
 7. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Me vin mesazhe po si lexoj dot mban Njeri mend si ishte aj app qe Duhet Te download Te lexoj mesazhet ?
   
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Roberto_uk likes this.
 9. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Flm po mu kujtua
   
  Dreamer likes this.
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Me leje chati pse nuk funiziona nga celi?
   
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mirabel e nderuar, nqs lexon me siper ke nje Udhezim te detajuar sesi mund te perdorni chattin e forumit nga Smartphone Android/Apple e jo vetem
  Per cdo paqartesi na shkruani e do ju sqarojme ne cdo detaj.
  Rrespekte
   
 12. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Pa shkarkuar gje a behet zoti unik?
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po me flet sikur do te ecesh 180 km/h ne pantofla, pertej shakase hidhi nje sy udhezimit siper e me thuaj ku has probleme.
   
 14. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Brenda shakase
  Eci aq po me more hopa :p

  Ma shpjego pak se jam rob i trashe :)
   
 15. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Edhe i pytje ket kontentin e forum kush ka qene qe e ka bo , se deri me sot se kisha degju ket fjalen "lajmburime" lol
   
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E lexove udhezimin? se eshte mjaftueshmerisht i qarte.
  Ca tel perdor ?
   
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Samsung galaxy 3
  update i fundit i versionit 4.2.2
  Tashi udhezimin me sa pashe ishte me shkarku ate programin ...dhe ate se du
  behet ndryshe?
  Psh si ta bej pamje destop e jo mobile
  kte ma thu dot?
   
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po !
  Tek browser i tel qe perdor e kam edhe te shkruajtur tek udhezimi beje Request Destop Mode tek Setings ose Impostazioni dhe pastaj tek menu siper e tel jo tek ajo e Browser beje te "rrotullohet" display i cel edhe sdo kesh problem..
  Posto nqs ja arrite ta besh
   
 19. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Uffff shyqyr e hoqa qafe. Ok e bera "request destop site " dhe me ne fund iku pop up ...dmth zbulova kush me kishte shkrujt.
  rrofsh
   
  Dreamer likes this.
 20. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  dmth tani mund te shkruajn pa problem? :D
   

Shpërndajeni këtë faqe