Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2010.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mua kjo ngjyre me qeteson.
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nuk me del mu ? Mbase jam me tel
   
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Edhe me tel e ndryshon ;)
   
  Hope likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Un se shof ?
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fund te faqes majtas ke nje shkrim: BlueMoon ose ShqiperiaNew dhe aty e nderron
   
  Hope likes this.
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Posht mar,e bane tkuqe si komunst:p
   
  Hope likes this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  thnx naqe e bana ma ne fund dmth me pc :p
   
  Dreamer likes this.
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  tash pa t'vret baba me i than se jam komonist lol :p
   
  Balahk likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahaha mos i thuj gja mar :p
   
 10. n00b

  n00b Forumium maestatis

  Cila pergjigjie e imja @Al-Punk ? Nuk shikoj te kem postuar ne kete teme ndonjehere. :)
   
 11. Universal

  Universal AnonymouS

  Po ta them perseri une,detyra e stafit ngelet e stafit si anasjelltas per cdo anetar qe hyn ketu.
  Kshu fjalimet e muhabetet e teperta mbaj nga forumi qe keni. :)
   
  Al-Punk likes this.
 12. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ndoshta kam pasur ne mendje tjeter postim e kam kthyer pergjigje ne tjeter N00b, sdq per mira e kisha :)
   
 13. Aki

  Aki Paint It Black


  Hmmm po nese nje anetar shpreh ketu ankese qe ka qene i ofenduar pa shkas nga nje pjesetar i stafit a nuk quhet se percjell nje problem forumi? Po pastaj nese keto komente fshihen qe dmth se nje anetar i stafit manipulon me detyren e tij dhe po percjell nje mesazh qe anetaret eshte e kote te bejne ankesa se nuk u merret parasysh, a nuk eshte kjo problem forumi? Apo jam gabim? :)
   
  Balahk likes this.
 14. katsune

  katsune cherry blossom

  pershendetje. sot hyra per here te pare nga celulari ne forum, por pata problem me chatin e forumit. dikush me shkruajti, por nuk arrija dot te lexoja cfare, e as emrin e personit tamam. ne fakt pjesa e chatit mezi duket nga celulari. ndersa me pc nuk e kam hasur kete problem deri tani.

  i kerkoj ndjese personit qe me shkruajti, por nuk eshte faji im qe nuk ka marre pergjigje :)
   
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  Ose instalo cometchat si program, ose lart te settings e dritares ku esht faqja e ben 'request desktop mode' e pastaj me screen rotation nga telefoni te duken

  (E gjen dhe me larte shpjegimin, mbase e kane shpjeguar me mire, te gjithe kemi patur problemin e njejte) :)
   
 16. katsune

  katsune cherry blossom

  e bera "request desktop mode" dhe screen rotation por nuk dukej. dukej deri te ajo shigjeta bojqielli dhe vetem C-ja e fjales "chat now". ndersa per programe, nuk kam ndermend te instaloj, ngaqe me duket e tepert derisa ky eshte nje forum dhe jo chat :) por meqenese ekziston opsioni, te pakten per miresjellje t'u pergjigjemi atyre qe na shkruajne.
  flm per ndihmen Aki :)
   
  Aki likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pershendetje @broken_smile
  Ke nje udhezues te detajuar ne kte link
  http://forumi.shqiperia.com/threads/chati-i-forumit-në-celular-smartphone.32052/
  Per cdo info e problem mund te postoni ne kte teme ose mund te me kontaktoni ne pv.
  Rrespekte
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

  flm Dreamer, e lexova, por me sa duket e vetmja menyre qenka instalimi i ketij programi, sepse mua nuk me del dritarja e chatit edhe me screen rotation horizontalisht. nejse :)
   
 19. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  ka menyre ta caktivizosh fare duke zgjedhur Gray style ne fund fare ku eshte gjuha e forumit.
   
 20. katsune

  katsune cherry blossom

  e provova flm, edhe kjo eshte nje zgjidhje. u c'aktivizua automatikisht edhe ne pc. megjithese ngjyra gri ne pc eshte shume e zbehte. nejse, asgje s'eshte perfekte :)
   

Shpërndajeni këtë faqe