Ju pershendes te gjitheve :)

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Tironci, 13 Aug 2017.

 1. Tironci

  Tironci Forumium praecox

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hëë edhe ti :p
  Pranoje që të ka marr malli aty pranoje xP
   
  Tironci likes this.
 3. Tironci

  Tironci Forumium praecox

  Per ty me merr malli kur te shof :llastica::hidhu:
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Normale, si të kesh nevojën e syzeve... :p
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Per te BUKURAT sinjorina = Pepin Dobruzi>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Photo of the DAY.

  SUPERBE TRACK.
  PS: pranvere dhe ikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  KLM.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Koha e IME per SOT mbaroi...

  Naten motla dhe KLLUFA...lol.
  TUNGI.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  M.q-se eshte dita e te amoreuarve....

  Je suis desja d’amour tanné,
  Ma tres doulce Valentinée.  Charles i shkroi këto rrjeshta, pasi u burgos në KULLEN e.........Londres, pas betejes se Azincourtit në vitin 1415(apo poezia me e vjeter).

  Ne postmoderne i bie......KSHU.  Qe do te thote.......SOT nepni.....puci,lule,leka,shopping,selfie and Sex.

  Tungi trojaner.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Shkolle RUSE...dhe ju QYRRSA te cani DARET...alias armandot,boranat te PENISIT.
   

Shpërndajeni këtë faqe