JUVENTUS

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga POKER, 17 Mar 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Ja leme sheshit te mejdanit....EC ATY.  O....NE,apo kush jeni ju?????

  PUCI.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po luajme(si ne shumicen e rasteve....MISERABEL),por KEMI nje BIG KAMPION.
  M.gj-te,n.q-se hame 2 gola....ELEMINOHEMI.
  Remuntada 2 here rrjesht NUK ka.
  Pastaj...pse ky ALLERGJIA e ime(se tifozat e juves,as nuk i pyes) MONSTER KEANE ma mban ne STOL...nuk e di.
  SULMUESI ne QAST me i FORTI ne TERRA.
  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  hmmmm...pa merite e morrem nje poena.
  TASHTI...mbahet DOUGLAS ne stol.
  Sipas dyshe par apo nje INFEKTUESI...duhen zgjedhje te reja.
  Qe ta citoj pa ofendime...DESHTAK,qe ka pas kene ...15 VJET ne Europe.Por nashi,UNE nuk i besoj idiotesirat moralizuese te tipit...kisha gen apo isha i martuar(se beja kerrdine) dhe do behej mire.
  TOTAL OUT.

  Nga Airbourne...TEKSTI me BRILIANT  Naten e mire.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AJAX na dha MESIM se si luhet FUTBOLL.

  Kalbaraqer milanista AIRBOURNE si llogarit fare dhe PERSEJA...

  ne 32 JAVE....JEMI tlitlete POENA AVANTI.Pasi hupem.

  Urte....ZGJEBSA.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ata qe na MUNDIN,perpiqemi ti kthejme ne ANEN TONE.....  AproPO....mbrojtesi me i Forte TULIPAN ka qene....Rudi Krol,KY pasARDHESI ja kalon dhe perse?
  Sepse ...nuk i ka <veshet> njelloj,por dhe KEMBET.Pastaj ka dhe nje + ose PLUS me te MADHE,pa e futur ne thojza.  Qe kuptohet ne SHQIP= BINJAKE me nje.....RUSE,si PAMJE.

  PS:MIRESE se ERDHET MATIAS dhe ZONJES apo Baby-t si FJALE.

  Naten e mire.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Ehhhhhhhh....do ta VREJME.

  PS...e kam per keta <mjeshtrat> ka trojet.

  Ec ATY.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kta DARAT e interit allbaneze kane llogjike ...cmim i shtrenjte!!!
  Tschja...nuk i dihet si perfundon.  Ehhhh mas 4 vjetesh,pasiqe eksperiencen e pare e ben tek...NE,do vleje nja...1BILION.Eshte perverse por ska me futboll.

  Ec ATY....  ALE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  NUK e dija qe NEVE paskemi nje lojtar CLASS...  Dhe golin me koreanet nuk e meson ne shkolle...  PS...KTU DUKET dhe LOJTARI me TALENT....sipas meje,ose KOPIO e Riyad Mahrez.Dhe KYe nxorri ....Algjerine kampion,dhe jo ata, qe gjithe kohen tundin flamuret.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone qe ket...VDEKSIN do e marrim ...NEVE.  AIRBOURNE nuk ka lindur IDIOT me flamur nga....NATYRA.

  Boahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kta LOQET e interit....juvja,bla,bla,bla.
  Po e kqyrim me Spurs,,,,se sa PLEHRA jane.

  ALE.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Paskam nje <konkurrent> te DENJE.  ....dhe MINCHIA,cfar MEMORIE nga 6.40...  PS....kta LESHAT e interit(KUSHDO QOFTE) edhe TANI nuk e dine,kush ka qene mesfushori me i forte i....DARAVE apo te tyre.

  FORZA NEVE.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Juventus, sette giocatori in esubero.  PS....e HONGREN VDEKSAT....mashen.

  GRANDE SARRI,apo UDHEHEQESI qe TRANSFORMON,FRYMEZON apo ju jep...BESIM LOJTAREVE.

  FORZA JUVE
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GRANDE JUVENTUS...

  SHYQYR
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur AIRBOURNE THOTE...Rabiot eshte GRAND Player.
  QYRRSAT bardhyl dhe PESHTARAKET e SHKERDHYER...luftojne komunizmin.

  GRANDE JUVE.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Vitin qe VJEN.JUVENTUS do SHKERDHEJE qdo ekip qe do guxoje ti dali perpara.
  KTU do JEMI dhe FORZA JUVE.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Njeriu jo i drejte eshte nje neveri per te drejtet,dhe ai qe ecen me ndershmeri,eshte nje neveri per te pabeset.
  Fjalet e urta bibla 27-te.
  PS...fillim jave te mbare................DERRA.
  Tungi.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Prima della partita dicevano che lautaro valeva 3 pypala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  E poi ............PAOLINO vogelushi DYBALA vi ha fatto il gol della=STORIA.

  FAZIT.....kete here si PERHERE,nuk kishte as ruDARE,as tifoza dhe as viruse <ndihmese>.

  PS.....Infeksioni rralle shkakton simptoma të ngjashme me gripin si ethe , dhimbje koke, dhembje ne trup,si dhe .......keputje apo rraskapitje.
  Sidoqofte, semundja mund te jete serioze ne rast te shtatzanise ose nje sistem imunitar te dobesuar.
  Por............. paraziti prek vetem njerezit si nikoqir apo PARAZITE shtepijake dhe semundja shpesh asht pa simptoma.
  I thone,quhet apo emertohet.....................Toksoplazmoza.
  Se KUSH jane mbajteset apo PERHAPESET e ketij lloj VIRUSI,pyesni=MACKAT.
  Agre dhe TSCHYSS.
  Kohe te merresh me KALBESIRA nga Korca dhe KUNADHE nga Dibra, kemi HARXHUAR si SHUME,apo me SHTRIGA te lindura(FATKEQESISHT)nga NATYRA.
  LG.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  266836302009201.gif  279063177014201.gif

  FAZITI.....NUK do merremi me QELBANIKER...... flamuraCAZZO tere diten.

  FORZA NEVE.

  AGRE.
   

Shpërndajeni këtë faqe