Kafsha juaj e preferuar......

Diskutime tek 'Planeti Im - Jeta rreth nesh' filluar nga Petroninsja, 27 Nov 2002.

 1. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Nuk e di cfare te ka gjet qe nuk te hyn mo n'sy majmunet keto kohet e funit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  ....nje zagar i madh /pf/images/graemlins/laugh.gif ...nga ato me pulla se mos e merrni me tallje. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Nji buçe si kjo ktu psh...

  [​IMG]
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Nga ato te mdhenjt fare mi qe sa te shef lu bishtin pri qefi dhe qe i ma lidh me zinxhir per qafe e?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  [​IMG]

  :angel: /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash:
   
 6. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Korde, tema osht KAFSHA e preferuar jo KOFSHA...

  Nejse, si e ka emrin ajo kafsha perball pullaliut se t'lika mbresa te mira.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Boje Search ke Google Muno se ndoshta gjen pjeset e tjera te Puzzle-it /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. uni20077

  uni20077 Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Copiatrice :confused: !!! :goofy:


  Pro ecclesia catholica romana :wub:
   
 9. Guest

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  ish- e dashura ime..... shtriga me e mire e pyllit ...apo nuk eshte kafshe "Shtriga me Fshese" ? /pf/images/graemlins/laugh.gif :mad:
   
 10. kesi

  kesi Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  cdo lloj kafshe....vetem njeriu joooooo
   
 11. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Kazozi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Adissa

  Adissa Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  hi! kafsh qe preferoj me shum esht macja.
   
 13. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  une ne shtepi kam 7 mace 1 qen 4 papagaj per momentin, por i preferuari im eshte qeni. Ne fakt nuk jam treguar shume e mire me te pothuajse jam treguar e keqe fare sepse kisha 10 vjet qe ushqeja edhe pse e mora te vogel fare nga gjiri nenes se tije pas 10 vjetesh ne shtepine time nje dite te bukur duke pare tv se cfare flisnin per semundjet e qenit vendosa ta largoj nga shtepia, kuptohet nuk ishte e lehte te largoje nje qen te tille duke pare kohen e gjate prane fam time, por skisha ca beja dhe vendosa e lash diku ne nje fshat ne periferi te tiranes. Edhe pse qe nga ajo dite me pas e kuptoja dita dites qe kisha ber nje veprim te gabuar dhe cdo here pendohesha. por ja sot u bene 4 muaj qe une e kam larguar nga shtepia dhe sot ai u gjend tek dera e shtepise edhe pse ishte bere me keq se nje qen rrugesh e mora perseri e lava per nja 3 ore por nuk u be ashtu si ishte ne fillim i bardhe si bora por prap mendova se nuk duhet ta largoj me per faktinq e ai ka bere gjithe ate rruge per te ardhur ne shtepi. Per mua kafsha me e mire me e dashur dhe me teper besnike eshte QENI pa dyshim.
   
 14. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  E paske kopsht zollogjik mi gru, po ndonje dele ke nder mend me marr.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  kafsha ime e preferuar eshte: cicifuthi
   
 16. Nei

  Nei Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Hihihihihihi ku i fle lepuri Xanderit...jo per gje po nga anet tona e quajne cicibanozi ose cicikupi :devil:
   
 17. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Nuk besoj qe ti e njeh, por mbase e ke pare ne TV. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pastaj une e nigjova vete kur dhelpra e pyeti: Ore cicifuth a i ke pare klyshet e mi...
  Kur mbas pak degjova edhe ku ishin klyshet. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Kafsha qe pelqej me shume: GAMORI per arsyen e vetme se eshte i squt ne bon sikur s'eshte! :lol: :lol:
   
 19. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  Plazhistja, jo jo deri aty. Nuk na e lejon etika jeteses qytetare ne tirane ta mbaj.
   
 20. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Kafsha juaj e preferuar......

  mu ma shume m'pelqen tirana eshte kafsha me e bukur e shqiperise!!!!!!!!!!!!!!! :goofy: :goofy:
   

Shpërndajeni këtë faqe