Kanye West: “Janë vetëm të miat!” (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 29 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Kim Kardashiani zotëron një nga të pasmet më të përfolura në botën e spektaklit dhe nuk është për tu çuditur që bashkëshorti i saj, reperi Kanye West, kërkon të bëjë të qartë se kush i gëzon ato.
  33-vjeçarja postoi në Instagram një foto të saj dhe të Westit duke zbritur shkallët dhe të kapur me njëri-tjetrin.

  [​IMG]

  Kimi i ka vënë dorën në shpatull burrit të saj, ndërsa ai i shtrëngon asetet që e kanë bërë të famshme.

  [​IMG]
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sa kam un njeren shale eshte e gjitha kjo.. Nje meter e nje qofte :p :p
  Pff..antipatike, sme pelqen!
   
  Dreamer likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahahahaa :D:D
   

Shpërndajeni këtë faqe