Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga StepbyAlbania, 13 Jan 2005.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Paqe
   
  Dreamer likes this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Dashuri !!
   
  Solaris and Lisa like this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  JETE!
   
  Dreamer likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Like :D
   
  Lisa likes this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Nevrike. :bang:
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  SHPIRT :)
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hugs
   
  Solaris likes this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  [Unik] sory nese do dal nga tema,por dua sinqerisht ta pergezoj kte vajze per disa komente te cilat na u fshine...Por rendesi ka qe e moren mesazhin!
  P.S me vjen keq per kete staf qe ka ky forum me kaq KLIKIME e kaq shume ANETAR..staf egoiste i mefsht i paafte.!!
   
  Solaris likes this.
 9. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ky permben nje lajm bombastik;) Ashtu menoj dhe une;)
   
  Lisa and Solaris like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me thuaj te cila teme u fshine?
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Motivin e mbylljes se temes e ka shkruajtur Al-Punk dhe mund ta lexoni sepse tema paska degraduar.
  Te permbahemi temave eshte themelore ne Forum ndryshe hap dicka e gjen dicka tjeter.
  Te gjithe mund te shkruajne cfare te duan ne temen perkatese edhe brendave limiteve e rregullave te Forumit e jo vetem .
   
  Last edited: 21 Apr 2015
  Thamina and Lisa like this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jam dakort me ty plotesisht!Ama jo te na fshihen komentet ne si anetare kur shprehim dicka dhe e kunderta ndodh tek 'JU' ,ju dmth anetaret e shtabit!
  Njs se pak rendesi ka.anyway thnx i nderuar e i respektuar je :)
   
  Thamina and Dreamer like this.
 14. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Ahh jam e lumtur sot.
   
  Dreamer likes this.
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Cudi, po prisja te shkruaje: SEX
   
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nje fjale jo me shume :D
   
 17. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

 18. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  SEX!
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Bravo !!
   
 20. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Heshtje...!
   

Shpërndajeni këtë faqe