Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga StepbyAlbania, 13 Jan 2005.

 1. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  SumTepelek...
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  QETESI
   
 3. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  DUM-PARE
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  RRugeBjeres ...E Lexova me i Liber ...
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  <font color="blue"> Relax </font> /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Po ore si skam..
  shif vallai sa jom kthy nga puna dhe marova per buke.rruges per ne shtepi kalova per nji qebaptore,me iku petlla vedit se skisha as edhe nji kokerr leku me vete.desh hongra duret.ku e lam muhabetin nji her?
  rruges per ne shpi takoj dyshen me me cunin e modh,gocen e dyte dhe cunin dy mujsh me vete.po ikshin nga Monda se kish feju vellain,Turin qe osht ushtar ne kep te rodonit.Se kush shkote dhe ai rryp ashu,koken tull do dhe nuse,apo se ka koken cepa cepa si ai kubi me ngjyra qe s'ja bo nai her ato ngjyrat bashke.
  sa hyna ne shpi fillun lajmet.se ca kish nodh ne kasnec...
  ika dhe takohena masneja...shnet daku
   
 7. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  o daku, aman se m'le me kry picingul mu ktu. ça ndodhi n'kasnec se nuk m'xen gjumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
  edhe emnat fmive t'dyshes nuk i the ça asht kjo pun kshtu.
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  mesnate ne msn
   
 9. Guest

  Post deleted by alinos
   
 10. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  sex any time any where----- Oh yeah
  Nga 1 konge qe nigjova sa hapa syte sot ne mjes
  Mos me thuni qe konga e pare qe nigjoni sa zgjohesh te ngel ne menje gjithe diten
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  po mua ajo me ngelet ne koke...
  sot ishte kenga ROZA ROZINA (...dalin trendelina..lalalalala...se pjesen tjeter nuk e maj mend me....)
   
 12. mostro

  mostro Putraku

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  kom ra dje nga bickleta qe per i cik desh i lava duret me ju o bijt e mi..
  nejse,kom lexu sot nji artikull bash mbi kosoven se si pamvarsia do i jepet ne 2009.u kom habit per kok teme.me ne fund poplli i kosoves do jet popull i pavarur..urime
   
 13. bob

  bob Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  SHUL /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  REdbull ...
   
 15. bob

  bob Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  gamile
   
 16. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  kom ra dje nga bickleta qe per i cik desh i lava duret me ju o bijt e mi..
  nejse,kom lexu sot nji artikull bash mbi kosoven se si pamvarsia do i jepet ne 2009.u kom habit per kok teme.me ne fund poplli i kosoves do jet popull i pavarur..urime

  [/ QUOTE ]

  eh shyqyr qe paske pshtu...

  ca kishte lidhje bicikleta me kosoven? /pf/images/graemlins/booki.gif
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  celulari im i dashur
   
 18. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  celulari im i dashur

  [/ QUOTE ]me apo pa vibrator????? /pf/images/graemlins/goofy.gifPaske ra mrena me celularin hahahahahhah
   
 19. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Bark derr!
   
 20. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  celulari im i dashur

  [/ QUOTE ]me apo pa vibrator????? /pf/images/graemlins/goofy.gifPaske ra mrena me celularin hahahahahhah

  [/ QUOTE ]

  edhe ça vibratori ssssssseeeeeeeeee...
  e shkund gjith pallatin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe