Kendall Jenner nuk ka të ndalur! Zhvishet përsëri (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 11 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Kendall Jenner po ec rrugës së motrave të tyre Kardashian.
  Ditën e dielë Kourtney Kardashian postoi një foto ku Kendall Jenner kishte pozuar krejtësisht nudo për një foto artistike nga Russell James.

  Dhe vetëm disa ditë më vonë 18-vjeçarja na vjen me një foto “topless” për revistën ‘LOVE Remix’.

  [​IMG]

  Në foton bardhë e zi, motra e vogël e Kim Kardashianit pozon gjysmë e zhveshur me duart e vendosura në një pozicion të tillë që të mbulojnë gjoksin.

  Ditë më parë ajo ishte paraqitur pa pecipeta në sfiladë...

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ishalla nuk ftohet :D
   

Shpërndajeni këtë faqe