Kendi.shqiperia.com

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 10 Mar 2011.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  E patem nisur kete si mundesi para shume kohesh, por tani po e vendosim online.
  http://kendi.shqiperia.com eshte nje grumbullues lajmesh dhe informacionesh te fundit ne nje vend.

  Mund ta personalizoni duke shtuar lajme nga faqe tuajat te preferuara, ose ne versionin e paracaktuar qe jep nje pasqyre te lajmeve nga disa faqe shqiptare.
   
 2. eklipsi

  eklipsi Forumium maestatis

  :) Shume e lezetshme dhe e thjeshte! Komplimente...

  Mund te personalizohet sipas deshires me faqe qe te pelqejne.. Mund te mbahet si faqe e pare, sa hap browserin, per te qene me shume ne kontakt me ato faqe qe vizitohen çdo dite, mjafton te kopjosh dhe te vendosesh URL e feed tek hapi i 3, te x faqeje qe te intereson, si tek foto e meposhtme...

  [​IMG]
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Kemi shtuar dhe disa seksione te reja, nese ka probleme me daljen e nje faqe te trete qe quhet Forume Shqiptare duhet te fshihen Cookies.
  eklipsi te flm per kete postim
   

Shpërndajeni këtë faqe