Kenga juaj e preferuar?

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SunnyGirl, 7 Sep 2007.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  edhe Ciljeta kengetare? dhe Ingridi qyqja none
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  je mire delirium apo ben vet?
   
 3. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  Bujar Qamili dhe vetem Bujar Qamili :)
   
 4. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Nder kenget qe me pelqejn me shume jane "when i look at you" miley cyrus dhe tek shqiptaret"sa e shite zemren" juliana pasha& luiz ejlli si dhe" harrom" e kaltrina selimit.
   
  klodiana and megibashi like this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Per momentin me shuuume me pelqjne 2 kenge:
  1)white label-babilonia
  2)dafina rexhepi ft/ etnon-tio mi then kufijt
  jane te papara!!!
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Per momentin me shuuume me pelqjne 2 kenge:
  1)white label-babilonia
  2)dafina rexhepi ft/ etnon-tio mi then kufijt
  jane te papara!!!
   
 7. Jola Korçarja

  Jola Korçarja Primus registratum

  :oops:
   
 8.  
 9. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kenge qe me pelqejne jane te shumta,por me pelqen kenga,:kerce: Rompe-Dadyy Yankke
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Olta boka-anna
   
 11. mrpurtykitty

  mrpurtykitty Primus registratum

  Closing time - Leonard cohen
   

Shpërndajeni këtë faqe