Kenga Magjike

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Sonia007, 8 Nov 2012.

 1. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Cila nga kenget finaliste iu plq dhe pse?
  Mua m plq Alban Skenderaj-Refuzoj <3 Thjesht Superrrrrrr :')
   
  Lindushee and Iliro Dardan like this.
 2. enajda

  enajda Forumium praecox

  texti i kngs esht fantastik
   
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Poooooo edhe mua m plq shuuum *.* Ca cmimi thua merr kjo?
   
 4. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Gjithashtu edhe mua!
   

Shpërndajeni këtë faqe