Kenga popullore dhe e kultivuar shqiptare .. oqean pa fund ndjenje dhe krenarie

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Hektor12, 27 Jul 2013.

 1. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  ne nuk krahasomi me shtetet perndimore per fat te keq.ne nuk duhet te krenohemi veq per muzik nejse qata ekem permi shpyrt muziken.muzika zdo te thot perparim por aty tregohen vlerat e nje populli tradita.por tradites i paraprijne shume e gjera
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  O shoku po te tregoj qe eshte teme per muziken popullore dhe te kultivuar shqiptare te te gjitha trevave. Cpo thu per papunesine ketu more ka teme vete ekonimike politike a sociale dhe efektwt e papunesise. Pse e devijon temen. Po flas se une w kam hap ket teme dhe e coj une ky eshte rregull ne forum I oermbahesh temes jo qejfit tend
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  O shoku po te tregoj qe eshte teme per muziken popullore dhe te kultivuar shqiptare te te gjitha trevave. Cpo thu per papunesine ketu more ka teme vete ekonimike politike a sociale dhe efektwt e papunesise. Pse e devijon temen. Po flas se une w kam hap ket teme dhe e coj une ky eshte rregull ne forum I oermbahesh temes jo qejfit tend
   
 4. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  mos tpelqeft nuk eke patjeter mum kthypergjigjje
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ketu kthej pergjigje se une ta thashe kam hap ket tem dhe e ndjek hap per papunesine diku tjeter dhe kenaqu fol. Kjo hapsire per muziken mos I devijo ketu fjalet sipas qefit.
   
 6. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

 7. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

 8. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

   
  Hope and Hektor12 like this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

   
  HipHop-Girl likes this.
 10. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex  Hahhaha saaa fiksim ikja
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

   
  HipHop-Girl likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  sa here iku ne shpi shkoj ku kendon ky live tek ajo kasollja posht hotel rozafa hahahahahaha
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe