Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

   
  MrCool likes this.
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum
  Erase all the words of the music. Would you be able to!?
  This is why a first timer wins.
  Uninfluenced by anything.

  Undoable!

  Once in FOREVER. I assure you.

  Eleonore
   
  ShKoDRaN_PuRo and MrCool like this.
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

 4. MrCool

  MrCool Oldschool

 5. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 6. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 8. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 9. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 11. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 12. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 13. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  poshte komunizmi.

  GRANDE.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  poshte...shkerdhatarizmi.
  GRANDE
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GREATE...

  FABULOUS...ju krimbaALqirisKANCEROZ.
  VAMONOS
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kulla e barit nuk do .............digjet

  Dhe pa USHTRINE SOVIETIKE ju do ishit AKOMA ne ...KULLA.
  PALAQO.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Mer KATUNAR muti

  U krye.
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kujt i plas per loket ka mirdita dhe SHEMTIRAT ka kelcyra.

  Nje...PUC....per MUA.
   

Shpërndajeni këtë faqe