Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ALLES POINT for YOU.  LekuraFISHKURAT gjejne personin e gabuar per kritike.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  VAMONOS....

  Beautiful! Keep it up!
  ARGENTINA
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  @drague
  Bythzi JEVG.
  @shigjeta
  Shemtire.
  @baby yoko
  KALBESIRE.

  PLEHRA...

  Naten e QIRE....JUVE.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mos i ze KURR bese nje specie qe....GJAKOSET 7 dite RRJESHT dhe nuk vdes.

  FAZIT: menstrutacione,zakone apo....
  PERIODA FUCKING TRACK.
  GREATE.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Einfach....

  BRILIANT.
  PS: keta MORRACAKET tip....d.y,k.a....e SUMA te ecetera...as qe hyjne ne LLOGARI.
  AIRBOURNE.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Qdo ....DANAS.

  E....shkerdhapatiros.
  AMOS
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Poshte.....TORRET me flamur.

  IKONE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne nuk do QYRRAVECER....kot.

  HEY......BABY
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  flamur jebatcher.....

  HESHTNI.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Shtegut t`dhenve tue zbrite ne terthore,
  ngarkue me tesha kaliboc asht nise.
  Arifi i vogel per ne shkolle mjeksore,
  do t`dali neser....mjeku malsise.

  PS: harro....moskatet dhe QYRRAVECET JEVGJ....laprakas.
  FUCKING BESTIAL....LOVE.
  AWESOME.
  Shtttttttttttttttttttttttt
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Nota apo QMIMI....DHJETE.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Uno dei brani più rappresentativi del genere....

  CAPOLAVORO.......GRANDISSIMI.
  Apropo.....sot jermanet hupin nga WIKING-tanet.Edhe pok nuk fitojne te dytet te paret....mbase!!!Ku qendron probllema?????
  Trojanet e DARIT.
  ALE.
  4-martin-buttrich-andres-amadeus-898x599.jpg 6e68780f7a87d6b5a3fe9aa3590e4155.jpg
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju kllufa jermane..ATA jane FUCKING MAIDEN.

  LOVE.....IHM.

  Fustanella....ahhhhhhhhhhhh.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Meris,pennis and company
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Miserablis.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  thyhet pasqyra me ju...SHEMTIRIS.
  Laku noc.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me 05.07.2018 Airbourne do di me shume.

  GRANDE....e DI.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  <Cocaine> ne ate DITE...

  ose qaj mali

  Cfak dhe
  naten and FUCK.
  FAP.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje gjerman shtroi nje pyetje: si ka mundesi qe ka.....kaq shume tifoza te Columbise ne Rusi?
  Ju pergjigja....mbase kan korruptu organet kompetente ruse me .....cocaine.
  Lol...............Daniela.

  Ale....apropo: ai ne rreshtimin e pare vjen nga diku....por jo KLLUF katnar tirone,
  DMQm5UCWAAA6kEX.jpg
   
 20. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe