Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. snatch

  snatch Dictum Factum

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me....AIRBOURNE edhe kur keni halle apo ju vjen per te qare ose me problemet qe keni....  ju ....KALOJNE.

  GREATE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  HISTORY-a...BEHET

  pastaj...ZHGARRAVITET.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur..................ke MASACRUAR ....CIVILISACION  Po me mua???????????????????????????????????
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Si do te jete CMIMI.

  BRILIANTE.
   
 7. snatch

  snatch Dictum Factum

   
  Hope likes this.
 8. snatch

  snatch Dictum Factum

   
  Hope likes this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  E shef @snatch veq un edhe ti kena ngel ktu lol
   
 10. snatch

  snatch Dictum Factum

  @Hope ose kta tjeret ose ne jemi dikund gabim
  I fusim i delete accountit thua ti;


   
  Hope likes this.
 11. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 12. Hope

  Hope dans ton coeur

 13. snatch

  snatch Dictum Factum


  Oldasgold
   
  Airbourne likes this.
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E dini juve kush mund ta mposhte kete FEMER...  Asnji SHURRE nga trojet,pervec ....VACE ZELES,
  Por AJO ka shkuar ne....PARAJSE.
  komb BYTHSHKERDHYME.
  AIRBOURNE
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MONSTRUOSE..  Ju fytyra te QIRA....kjo eshte MONUMENT.

  Pastaj juve bani kritika,
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Naten e mire...

   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje KALBSINE ka trojet ....KOLLITET.  Tashti perse???

  Sepse eshte ....VDEKSE.

  KAQ dhe gjum te omel.
   
 18. snatch

  snatch Dictum Factum

 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  APET tek ...shkinat!!!!
  GRANDE.
   
 20. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  Step likes this.

Shpërndajeni këtë faqe